Bakflip

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
"Bakflip - polski zespół rapcore'owy z Łodzi. W 2006 roku wydali debiutancką płytę "Ke Ke Ke". Kapela powstała w 2005 r. jako projekt studyjny, który miał być tylko sposobem na miłe spędzenie czasu. Po pewnym czasie okazało się, że projekt rozrasta się i przybiera interesującą formę - wtedy projekt przerodził się w zespoł. W kapeli na wokalu udziela się jeden z Afrontów - Jasiek Gajdowicz."

Jestem w trakcie przesłuchiwania płyty '12 nędznych ludzi', ciekawie się zapowiada. Jeden z niewielu polskich zespołów rapcore'owych jakie znam. W ucho wpadły mi piosenki 'Szahid' i '12 nędznych ludzi'. Zna ktoś?
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Z tych kawałków Bakflipu, które ja słyszałem to bardziej mi pod hiphop podchodziły niż pod rapcore. Ale może się nie znam.
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Jak dla mnie to jak najbardziej rap-coreowy zespol;p Kawal swietnej muzyki, jak ich uslyszalem to az zaczolem wierzyc ze polski rock ma jakies szanse:p A ulubiony kawalek to chyba "przerwa na reklamy" w duecie z ostrym ktorego wielbie:p
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Ogólnie, nic specjalnego, ale jak na Polskie realia, to zespół godny uwagi. Niektóre kawałki mają żałosne teksty, ale muzyka taka nie jest. Ulubione kawałki: To Polska Jest, Przerwa Na Reklamy, Flipbak.
 
Do góry