BAJKI na MP3 - w prezencie na Dzień Dziecka...

audiofun

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Witajcie...

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczny dzień Dziecka, Stąd pytanie do wszystkich rodziców...

Co myślicie o Bajkach na Mp3 (do słuchania) jako prezent dla swoich najmłodszych dzieci...??

Zalet czytania bajek dzieciom jest bardzo dużo:

- Bajki dla dzieci to powrót do świata marzeń, do magicznych chwil,
- Bajki przede wszystkim pełnią ważną rolę edukacyjną, uczą i bawią.
Potrafią pobudzać wrażliwość emocjonalną, pomagają uzewnętrzniać uczucia, kształtują osobowość dziecka, które identyfikuje się z postaciami w bajkach,
pomagają zrozumieć świat dorosłych, uczą wagi dobrego zachowania, czynienia dobra.
Morał zawarty w bajkach jest silnym bodźcem dlaczego należy postępować dobrze, dlaczego warto pomagać i być dobrym, dlaczego nie należy wybierać zła.

To wszystko sprawia, że takie właśnie bajki do słuchania (na Mp3) mogą być wyjątkowym
prezentem na dzień dziecka. Jeśli do tego dodać fakt, że można zamówić je nie wychodząc z domu i otrzymać je w 3 min
prosto na e-mail, nie czekając na listonosza i nie płacąc za wysyłkę,
tak jak na tych stronach: Bajki dla Dzieci (Mp3) to wydaje się, że w obecnych zabieganych czasach nie ma lepszego rozwiązania...

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat...??

Ps. Czytacie swoim dzieciom bajki na dobranoc...??
 

fiaga

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
179
Punkty reakcji
1
To świetny pomysł. możesz sprawić w prezencie całą kolekcje Kubusiów Puchatków. piszę całą bo są audiobooki i "Kubusia Puchatka" i 'Chatki Puchatka" i "Powrotu do Stumilowego lasu".
 

Passio_29

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
36
Punkty reakcji
1
co prawda nie mam jeszcze dzieci heh, ale myślę, że Bajki do słuchania to świetny pomysł.
pamiętam jeszcze jak byłam mała i mama włączała mi na kasecie różne bajki.

bajki..to taki zaczarowany świat...
 
Do góry