Bajka na RTL7

Status
Zamknięty.

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Zacznę od tego, że kiedyś był taki kanał jak RTL7 i na nim leciała taka bajka o dinozaurach, to był raczej film animowany który miał chyba 5 części. Może ktoś wie jak ta bajka się nazywa ?
 

KamOOsheK

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy Tobie pomogę ale kojarzę taką bajeczkę, którą oglądałem będąc jeszcze małym dzieckiem. Jej tytuł to Denver, ostatni dinozaur. Jest jeszcze jedna bajka o tych wymarłych gadach, którą emitowała stacja RTL7, nosi tytuł Gang dinozaurów. Ale obstawiam tą pierwszą: Denver, ostatni dinozaur. - To jest kumpel z przed milionów lat. [LaLaLa] ;)


Pozdrawiam. :papa:
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Dziękuję rzeczywiście pomogłeś mi ale to nie ta bajka. Właściwie to ten film animowany był o dinozaurach, które żyły sobie spokojnie i miały tam różne przygody, a w ostaniej części pokazuje się jak dinozaury powoli wyginały i zostało tylko kilka gatunków. A przypomniało mi się jeszcze, że ten bohater (znaczy mały dinozaur) nie miał mamy, pamiętam też że w jedenej części był pożar. Ta bajak jest mi potrzebna dla mojego małego braciszka, ponieważ niedługo dzień dziecka a pamiętam, że kiedy byłam mała to była to moja bajka dzieciństwa ^_^ to były czasy.
 

KamOOsheK

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Sądzę, że teraz bez wątpienia to ta bajeczka. ;) Jej tytuł to Pradawny Ląd: Pierwsza wielka przygoda. Dodam, że owa animacja ma dwanaście części, tj.

  • Pradawny Ląd 1: Pierwsza wielka przygoda
  • Pradawny Ląd 2: Przygoda w Wielkiej Dolinie
  • Pradawny Ląd 3: Czas wielkich darów
  • Pradawny Ląd 4: Podróż przez mgły
  • Pradawny Ląd 5: Tajemnicza wyspa
  • Pradawny Ląd 6: Tajemnica jaszczurczej skały
  • Pradawny Ląd 7: Kamień zimnego ognia
  • Pradawny Ląd 8: Wielki chłód
  • Pradawny Ląd 9: Wyprawa nad Wielka Wodę
  • Pradawny Ląd 10: Wielka Wędrówka Długoszyjców
  • Pradawny Ląd 11: Inwazja Minizaurów
  • Pradawny Ląd 12: Dzień Lataczy

Pozdrawiam. :papa:
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Sądzę, że teraz bez wątpienia to ta bajeczka. ;) Jej tytuł to Pradawny Ląd: Pierwsza wielka przygoda. Dodam, że owa animacja ma dwanaście części, tj.
  • Pradawny Ląd 1: Pierwsza wielka przygoda
  • Pradawny Ląd 2: Przygoda w Wielkiej Dolinie
  • Pradawny Ląd 3: Czas wielkich darów
  • Pradawny Ląd 4: Podróż przez mgły
  • Pradawny Ląd 5: Tajemnicza wyspa
  • Pradawny Ląd 6: Tajemnica jaszczurczej skały
  • Pradawny Ląd 7: Kamień zimnego ognia
  • Pradawny Ląd 8: Wielki chłód
  • Pradawny Ląd 9: Wyprawa nad Wielka Wodę
  • Pradawny Ląd 10: Wielka Wędrówka Długoszyjców
  • Pradawny Ląd 11: Inwazja Minizaurów
  • Pradawny Ląd 12: Dzień Lataczy
Pozdrawiam. :papa:
Wiesz bardzi Ci dziękuję to ta bajka :). Chyba to zabrzmi dwu znacznie ale jestes kochany, bardzo mi pomogłeś dziękuje :*
 

kamil_cedra

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zacznę od tego, że kiedyś był taki kanał jak RTL7 i na nim leciała taka bajka o dinozaurach, to był raczej film animowany który miał chyba 5 części. Może ktoś wie jak ta bajka się nazywa ?

Wiec tak bajka na polski to "Pradawny ląd" znam tylko 10 czesci

osobiscie wolałem amerykańska opowiesc o myszach xD rtl 7 był swietnym kanałem :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry