badania z sanepidu

basiaasia

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Małopolska
Mam mały problem, tylko proszę się nie śmiać i nie pisać głupich docinków bo to dla mnie poważna sprawa.
Chodzi o to, że mam zrobić badania do pracy. Mają one wyglądać w ten sposób, że mam przez 3 dni chodzić do ośrodka i wypróżniać się. Problem polega na tym, że ja od jakiegoś czasu mam problem z wypróżnianiem się codziennie. Może macie jakieś sprawdzone sposoby aby bez problemu wypróżniać się codziennie i żeby te badania dobrze wyszły. Na pewno nie jest to problem braku błonnika w diecie bo jem błonnik. Tak wiec proszę o pomoc to dla mnie ważne.
Z góry dziękuję.
 

shkopek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
293
Punkty reakcji
23
Wiek
30
Może pomoże cała szklanka przegotowanej wody wypita na czczo rankiem? Staraj się wypijaę 2 l wody dziennie to po pewnych czasie powinno chociaż w małym stopniu pomóc :)
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Nie wiem jakie badania dokładnie robisz, ale jak ja potrzebowałam badania z sanepidu to nie musiałam nigdzie chodzić. Wystarczyło, że przez 3 dni pobierałam próbki kału do specjalnych pojemniczków i wszystko razem zaniosłam do badania.
Może u ciebie też byłaby taka możliwość.
 

wicca_as

Bywalec
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
562
Punkty reakcji
45
Sposób znajomego, z którego też skorzystam: wypróżnił się raz, podzielił to do 3 pojemniczków i do lodówki, a potem donosił do ośrodka tak jak trzeba. Mniej stresu, mniej nieprzyjemności.
 
Do góry