Bada czy Android, Samsung Apps czy Android Market ?

mati300extra

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2011
Posty
293
Punkty reakcji
17
Wiek
32
Miasto
Na wschód od kulturalnej stolicy mazowsza
Zastanawiam się nad kupnem Samsunga S8500 Wave opartego na systemie Bada. Czy bada jest lepsze od Androida ? Moja siostra ma SE xperia x8 z Androidem i już mniej więcej ogarniam ten system. Chce wiedziec czy ten drugi będzie lepszy :)

Z góry dziękuję za odpowiedzi ;)
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
BadaOS jest dość prosty w obsłudze jest to nowy system więc może nie ma tyle aplikacji co na androida, który lepszy to raczej nie dostaniesz jednoznacznej opinii bo obydwa są dobre :eek:k:
Najlepiej podaj modele telefonów to jeśli s8500 vs x8 to samsung dużo lepszy bo to nie ta półka cenowa.
 

Choody

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
11
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Gdańsk
Zdecydowanie jestem za S8500 i system Bada. Androidem bawiłem sie tylko na telefonie szwagra, i faktycznie sprawiał super wrażenie. Więc na początku bałem się wziąć mniej mi znany Bada. Ale jednak nie żałuję. System bada działa bardzo sprawnie, ani razu jeszcze się nie zawiesił. Aplikacji jest co raz więcej na ten system, i mega łatwo sie je wgrywa i instaluje.
Po za tym system operacyjny Bada się bardzo szybko rozwija. W lutym ma być już wersja 2.0.
 
J

Jaro070

Guest
Weź Wave I, Milestone I ma starego Androida i zablokowany root, ale za to jest bardzo wydajna.
 
Do góry