bad boys & princess

MIEDZIAK52

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
witam po długiej nieobecności.
jak sobie wyobrazanie takie pary ? mozliwe wogole ?
chlopak palący, pijący, nie uciekający przed zaczepką i dziewczyna modelka, nie przeklinająca et te cero.

ciekawy jestem Waszego zdania/rad, miłych wakacji :papa:
 

Shcopek

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Myszków
Żyjemy w takich czasach, że nie jest żadnym problemem znaleźć taką parę. Nic dziwnego moim zdaniem.
 

evily

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
tu i teraz
takie pary często się widuje :)
w sumie nic dziwnego. przeciwieństwa się przyciągają ;DD
no i miłość jest ślepa xD
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
żadna nowość. Ja widzę co dzień takich (kibol z wiejską bluzą JP i jakaś lala), a co mnie martwi?? jak widze kibola widać lump taki szczur, a obok fajna dziewczyna;/ mam taką kolezankę pytałem "why??" :p a ona że czuje sie bezpieczna przy nim. A ja jej na to ze ciekawe jak sie poczuje jak mu odwali i jej twarz "przebuduje" i czy wyobraża go sobie jako ojca jej rodziny;/ tatuś z napisem CHWDP na bluzie palący skuna.... rewelacja... i dodałem jej "czuj się bezpieczna jak jest z kolegami, bo sam zapewne w razie niebezpieczeństwa Ciebie pchnie a sam ucieknie"
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Portos201 mądry post napisałeś
dla mnie takie pary nie mają wspólnej przyszłości,bo nie da się zbudować na czymś takim miłości
ale znam parę,gdzie się poznali na dyskotece nie? i handlowali narkotykami,a potem On powiedział że chce z tego zrezygnować że chce z nią żyć,że Ją kocha.. coś pięknego :)
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
Czarno to widze znam kilka lasek ktore sobie zycie zmarnowaly przez takie uczucia, ale sa wyjatki napewno zalezy czy bedzie chcial sie zmienic na lepsze przy niej.pozdrawiam.
 

MIEDZIAK52

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
własnie przy niej chcialbym sie zmienic, moze potrzebny mi ktos, dla kogo mogłbym byc lepszym czlowiekiem
tylko problem, ze dziewczyna chyba uprzedzona- roznica klas.
wybaczcie, ale po alkoholu lubie sie zwierzac ;
tylko jak jej udowodnic, ze jest kims wyjatkowym, nie wiem jak do niej dotrzec/zblizyc sie
milych wakacji %)
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
aaaa czyli nie pytasz ogólnie tylko sam masz z tym problem:)
Jeśli to jest fotomodelka to radzę uważać i lepiej dobrze poznać na początek... wiem z doświadczenia ze takie lubią tylko na "jeden raz".
A gadacie ze sobą?? tzn na jakim stopniu znajomości jesteście???

Nie znacie się
Znajomi
Koledzy
Przyjaźń

??
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
mi księżniczka kojarzy się z rozpieszczoną panną, która uważa że wszystko jej się należy za same "jestectwo"
a z taką na dłuższa metę mogą być tylko 2 rodzaje facetów
a) pantoflarze
b) przymykający oczy na jej kaprysy i ceniący ją za robione lody
ciężko taką wychować

PS: "hajabuza" Portos ;)
 

Pabiska

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Chamska bluza JP? Mój Chłopak też ma ;] A wcale nie jest wiejskim chuliganem palącym skuna :) Twoje zdanie to chyba jakiś stereotyp społeczeństwa.
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
Moze najpierw zmien siebie i potem startuj.Mam znajoma modelke i faktycznie uwaza ze jest pepkiem swiata, odkad sie tym zajela to mnie i innych kolezanek nie zna, moze nie spelniamy jej wymogow co do doboru towarzystwa :p
 

Satanka

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kielce
u nmnie w szokle wiele było takich par, sama nie wiem co te dziewczyny w takich chłopakach widziały, albo i odwrotnie ;]


Może miłosc jest ślepa... ;p
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
dla mnie bluza z napisalem JP jest dla wiśniaków i myślących że wszystkich zniszczy. jestem ciekaw czy jak policja zatrzyma go za jakąś błachostke gdzie normalnie moze udało by mu ise wytłumaczyć i wyprościć to czy w takiej bluzie lepiej na niego spojrzą. a po za tym takie bluzy zakładają zwykle sami leszcze po 70kg a jak zobaczą policje to but i go nie ma. ale bluza hwdp jest. ma respect u kumpli dzieki temu pewnie. i fakt ze sporo fajnych dup sie kreci przy nich tylko ze one nie są mąre ;] moze są ładne ale puste i to jest rzeczą oczywistą. ale cóż ich sprawa.
 

Lolitka22

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Może jednak wrócę do tematu. Ja znam wiele księżniczek, to znaczy nie takich Zosi-Samosi, czy dumnych księżniczek, ale naprawdę wartościowych kobiet, które trzeba by na rękach nosić, a one trafiaja na takich bad boysów, Piotrusiów Panów czy Sunny Boyów, jak zwał tak zwał, w każdym razie chrakteryzujących się niezdolnością do życia w związku. Wciągaja je w toksyczne związki i nie ma mowy o docenianiu wymarzonej kobiety, bo dla takiego tylko tak jest wymarzona jak się zgodzi na otwarty zwiazek
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
dla mnie bluza z napisalem JP jest dla wiśniaków i myślących że wszystkich zniszczy. jestem ciekaw czy jak policja zatrzyma go za jakąś błachostke gdzie normalnie moze udało by mu ise wytłumaczyć i wyprościć to czy w takiej bluzie lepiej na niego spojrzą. a po za tym takie bluzy zakładają zwykle sami leszcze po 70kg a jak zobaczą policje to but i go nie ma. ale bluza hwdp jest. ma respect u kumpli dzieki temu pewnie. i fakt ze sporo fajnych dup sie kreci przy nich tylko ze one nie są mąre ;] moze są ładne ale puste i to jest rzeczą oczywistą. ale cóż ich sprawa.
Masz trochę racji w tym co piszesz.. Znam chuja wartych gości, którzy noszą takie bluzy dla szpanu, a jak jedzie policja to napis ukrywa udając, że mu się but rozwiązał - szkoda mi takich gości.. No bo po co nosisz jeden z drugim taką bluzę, skoro nigdy nie miałeś do czynienia z policją? To taki szpan przed kumplami. Ale są też ludzie, dla których taka bluza jest noszona z honorem.. Wiadomo jakie jest polskie prawo - ponosisz karę, choć nie ma twojej winy.. Sorry za OT. pzdr
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
leszcze po 70kg
a Ten znów o masie ... eh

chłopie sam trening na masę:
- upośledza koordynację ruchową
- masa spowalnia szybkość
- masa i siła to nie wszystko, ważniejsza jest szybkość, "zwrotność", refleks i umiejętności
- sama masa bez rzeźby wygląda dziwnie ... taki misiek
- od koksu przestanie Ci drygać :D


do tematu:
- to, że jakieś tam panny chodzą z "dresami/koksami/kibolami" chyba nie jest niczym nadzwyczajnym
- gustowanie przez niektóre w badboyach też nie jest abstrakcją
- co do poważniejszych związków - każdy w młodości robił/robi głupie rzeczy. Jedni mniej, drudzy bardziej dziwne. Zazwyczaj z tego się wyrasta. Jedni się ustatkowują, inni staczają. Kwestia w jakiej grupie się znajdzie dany osobnik - chociażby ostatnio przez przypadek poznałem "oprycha" z lat młodzieńczych, łącznie z kratkami. Teraz poznałem go w hotelu na mazurach, był z żoną i dzieckiem, spędzali rodzinnie urlop, więc jak widać da się "znormalnieć", zapomnieć o grzechach młodości i prowadzić ustabilizowane życie.
 

martuncia

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
82
Punkty reakcji
4
Wiek
32
Miasto
... :)
Mi sie właśnie podobają niegrzeczni chłopcy..:)
ale myślę że księżniczki się dla takich chłopaków nie nadają
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
takie pary często się widuje :)
w sumie nic dziwnego. przeciwieństwa się przyciągają ;DD
no i miłość jest ślepa xD

A co to za przeciwieństwa? Zazwyczaj jedno i drugie tępe.
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
chłopie sam trening na masę:
- upośledza koordynację ruchową
- masa spowalnia szybkość
- masa i siła to nie wszystko, ważniejsza jest szybkość, "zwrotność", refleks i umiejętności
- sama masa bez rzeźby wygląda dziwnie ... taki misiek
- od koksu przestanie Ci drygać biggrin.gif

upośledzona koordynacja ruchowa. hehe no ja nie mowie o masie tluszczowej ;]
"masa spowalnia szybkośc" z tym sie zgodze ale nie mowie o miskach 150kg :)
" masa i siła to nie wszystko, ważniejsza jest szybkość, "zwrotność", refleks i umiejętności" zgodze sietylko z umiejetnościami to podstawa, tylko ze myslisz ze ograniczenia wagowe na ringu są po to żęby ten 70kg nie zrobił krzywdy 100kg chłopa? raczej odwrotnie ;]
"- sama masa bez rzeźby wygląda dziwnie ... taki misiek" z tym sie zgodze, osobiscie nie podobają mi sie kolesie po 120-130kg bez definicji miesnia.
"od koksu przestanie Ci drygać biggrin.gif " - tego nie bede Ci tłumaczył bo sie na tym nie znasz, a wiesz tyle ile Ci mama albo kumple co sie tez nie znaja o tym powiedzieli. osobiscie jeszcze koksu nie brałem.


mowie o masie bo kozaki z 35cm w łapce mnie smiesza ;] ale też nie mowie o 140kg zależy jak kto jest jeszcze do tego wysoki. ja mam ponad 100kg i jakoś nie mam problemów z szybkośćią. moze dlatego że ćwicze również sztuki walki.
 
Do góry