Baccarat, Kraków

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Byliście w Baccaracie kiedykolwiek w Krakowie? Szukam sympatyków tego miejsca, bo ostatnio często tam chodzę razem ze znajomymi, strasznie nam się klub spodobał i myślę, że może być teraz śmiało konkurencją dla najlepszych klubów w Krakowie. Co sądzicie o tym klubie?
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Lubię, w Baccaracie są fajne imprezy. Centrum to zagłębie klubów i jest tam kilka godnych uwagi, między innymi właśnie ten. Zbliżają się urodziny klubu i na bank wybieram się na imprezę 16go. Mają grać DJ'e z Poznania a imprezka nazywa się Alice in Wonderland. Idziesz?;)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Nooo właśnie słyszałam o tej imprezie, zapowiada się naprawdę nieźle i mam zamiar się wybrać ze znajomymi. W ogóle świetny plakat zrobili na te urodziny klubu, widziałaś? W takim razie może się tam spotkamy, albo ustawimy się jakoś na imprezę :)
A w ogóle pod koniec kwietnia, chyba 23go robią imprezę Afro Party :D Smacznie się zapowiada :D
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Ja urodziny klubu chyba sobie odpuszczę...Ale afro party zapowiada się spoko. Kusi mnie też pójcie na którąś z imprez cyklicznych, chyba artystyczne czwartki mogłyby być spoko. Fajnie, że któryś klub w końcu wychodzi oczekiwaniom muzycznym innych ludzi, niż tylko fanów hause i electro.
 
B

bone1906

Guest
Ja znam ten klub, byłem tam parę razy na imprezach z koleżankami z roku. One mnie zaciągnęły, bo nie lubię imprez w klubach za bardzo, ale bawiłem się dobrze. Wiem, że mają ciekawe pomysły na imprezy (np. w klimacie Alicji z Krainy Czarów. Z ciekawości wszedłem na ich stronę i szykują jakąś wielką majówkę. Jak podgonię pisanie pracy licencjacką to chyba się wybiorę. Koleżanka mi mówiła, że zrobili jej znajomej wieczór panieński i było grubo, więc chyba dobry klub.
 
K

kolakoka

Guest
To Afro Party musi być spoko :) Lubię takie klimaty. W klubie jeszcze nie byłam, aczkolwiek słyszałam sporo o ich imprezach. Na pewno wygląda bardzo ekskluzywnie co dla mnie jest plusem, bo nie lubię knajp z odrapanymi ścianami gdzie śmierdzi piwnicą. A wybieracie się na najbliższą imprezę? W ogóle macie jakieś informacje dotyczące tego, kiedy ma się odbyć ta przełożona z powodu żałoby impreza urodzinowa? Bo u nich na facebook'u jest tylko informacja, że przełożone.
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Najlepiej pilotowac imprezy w Baccaracie na ich facebooku właśnie. Sa tam najbardziej aktualne informacje. Stamtad też dowiedziałam sie o najblizszej imprezie czyli F.A.M.E.
Dla wszystkich podobno welcome drink gratis i inne atrakcje :D
 
K

kolakoka

Guest
Ja już się właśnie dodałam do ich fanów na facebooku i śledzę uważnie wszystko, co się dzieje w klubie :D
Dobrze byc na bieżąco, żeby przez przypadek czegoś nie przeoczyć, nie?
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
Oj ja jeszcze nie miałam okazji pobawić się w tym klubie, ale to jest chyba bardzo fajne miejsce, bo często, jak się wyjdzie na miasto to nazwę tego kluby słychać gdzieś w tle.
Fajna opcja z tym facebookiem, bo można być na bieżąco jeśli chodzi o aktualne wydarzenia. A słyszałam, że organizują super imprezy, a nie chciałabym przegapić jakiejś.
 
B

bone1906

Guest
A słyszeliście o imprezie dla singli w Baccaracie? Jest to impreza cykliczna, nie byłem na tym jeszcze, ale ciekawie się zapowiada. Myślę, że można się na takiej imprezie fajnie zabawić i do tego kogoś poznać. Co myślicie?
 

klimetka

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ostrzegam!
Złodziejskie praktyki!!!!
Koledze nie oddano kurki z szatni. Warta 200euro włoska skóra za sprawą szatniarki znalazła nowego właściciela. Managerka baru stwierdziła, że bloczek oraz fakt, że kolega nie ma na sobie kurtki o niczym nie świadczy. Na umówionym spotkaniu poinformowała nas, że NIE MA MOŻLIWOŚCI żeby szatniarka się pomyliła, ponieważ zawsze wszystko wisi na swoim miejscu. Niczego nie jesteśmy w stanie im udowodnić, bloczek mogliśmy znaleźć na ulicy. Z takimi argumentami nie sposób walczyć... Ręce opadają. Oczywiście sprawa trafi na policję. Zero profesjonalizmu! Napomknę tylko, że szatnia w tym klubie jest obowiązkowa a przed wejściem jest selekcja. W łachmanach Was nie wpuszczą a markowe rzeczy nie są odpowiednio pilnowane w szatni. W wypadku kradzieży właściciele odmawiają wzięcia odpowiedzialności.
Oczywiście sprawa trafi na policję. Szatniarce szczerze współczuję, ponieważ patrząc jak firma obchodzi się z klientami mogę tylko przypuszczać, że za pracownika również nie weźmie odpowiedzialności i dziewczyna będzie musiała oddać pieniądze z własnej kieszeni.
 

Ankas83

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Oj tam Oj tam, co za mocne słowa. Nie wiesz, że takie oszczerstwa są karalne. Zgłoś sprawę tam gdzie uważasz i nie siej propagandy!!!,

Mnie ten klub bardzo przypadł do gustu i nie zauważyłam, żeby ktoś polował na moje ubrania....
 
Do góry