Babiarz ;)

RWTF

30 kg nadcipia
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
973
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Malbork '75
Witam wszystkich forumowiczów odwiedzających temat :papa:
Temat głównie dla dziewczyn , aczkolwieknie koniecznie ;)

Ostatnio bardzo często spotykam sie z pewnym typem facetów - z babiarzami :p
No i zastanawia mnie na jakiej zasadzie to działa , co czuje taki babiarz w stosunku do obecnie adorowanej laski i jak sobie z nimi radzić...

A moze Was spotkał podobnie jak mnie , problem z babiarzem ?

- Miłego postowania na ten temat...
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Babiarz chce dziewczynę na jeden raz i będzie tyle za Tobą łaził i tyle Cię bajerował dopóki mu nie ulegniesz...
 

espilo

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Babiarz?!eee...moze wyjasnisz czym cechuje sie taki osobnik(moze jest arogancki,dowcipny i podoba sie kobieta),a podobno tacy kolesie(czytalem w jakiejs ksiazce)sa najbardziej pociagajacy(czasy sie zmieniaja to i sposoby podrywania-dzisiaj trudno kogos poderwac na niesmialosc).No chyba ze go dobrze znasz i wiesz ze zmienia kobiety jak rekawiczki,takiemu facet pewnie najbardziej ceni sobie niezaleznosc i raczej nie jest gotowy na jakis powazny zwiazek(byc moze to kwestia wieku).Wkoncu cudnego kwiatu jest półświatu(czemu mialby wachac tylko jednego skoro wokol inne tez neca go swym osobliwym zapachem)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Babiasz to typ człowieka upierdliwego,
uważa się za macho, myśli że może mieć każdą.
Często lata za dziewczyną rtak długo dopóki mu nie ulegnie,
pewny siebie,arogancki,nachalny i zarazem głupi.
Zakłada się często z kumplami że w ciągu jedego wieczoru laska będzie jego itp.
Babiarz jak babiarz, typ casanovy. Nie trudno na babiarza natrafić,
wystarczy iść na dyskoteke. :] tam się napewno jakiś znajdzie. :D
Niestety jest ich coraz więcej ale my kobiety jakoś sobie musimy z nimi radzić. :D heh.
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
Witam wszystkich forumowiczów odwiedzających temat :papa:
Temat głównie dla dziewczyn , aczkolwieknie koniecznie ;)

Ostatnio bardzo często spotykam sie z pewnym typem facetów - z babiarzami :p
No i zastanawia mnie na jakiej zasadzie to działa , co czuje taki babiarz w stosunku do obecnie adorowanej laski i jak sobie z nimi radzić...

A moze Was spotkał podobnie jak mnie , problem z babiarzem ?

- Miłego postowania na ten temat...

hmmm ja jestem uwazny za babiarza...
mam jedna dziewczyne od niemal pol roku, jestem w miare staly w uczuciach, ale mam poprostu taka opinje :/
wszyscy mysla ze skoro jestem brzytki, nieprzystojny i nieciekawy to musi byc w tym cos wiecej...
coprawda potrafie wyzulec 5 zl od dziewczyny w minute ^^ ale niewykozystuje, nierobie nic zdroznego...
moze i potrafilem byc czasem wredny, perfidny i bawic sie z kilkoma ale to bardziej flirty niz jakies tam babierzenie... :p

pozatym mam sporo kumpli ktorzy wogole nie ciagna za soba miana "babiarz" a maja srednia 3-4 dziewczyny na miesiac...
i niewiem tego bynajmniej tylko z ich opowiadan :) a wiem bo znam ich kilka ofiar :p

a pozatym... baby niesa lepsze :p a nawet niewiem czy nie gorsze :p xD
 

RWTF

30 kg nadcipia
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
973
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Malbork '75
hmmm... ja sobie poprostu nie moge z takim jednym poradzić ;( zauroczyłam sie i mam prblem ;(
stąd ten temat.
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
powiem cos co zawsze mnie rozwesela:
don't worry be heppy!! :)
a zauroczenie hmmm jesli niemasz chlopaka to nic zlego xD
 
M

Mia

Guest
Witam wszystkich forumowiczów odwiedzających temat :papa:
Temat głównie dla dziewczyn , aczkolwieknie koniecznie ;)

Ostatnio bardzo często spotykam sie z pewnym typem facetów - z babiarzami :p
No i zastanawia mnie na jakiej zasadzie to działa , co czuje taki babiarz w stosunku do obecnie adorowanej laski i jak sobie z nimi radzić...

A moze Was spotkał podobnie jak mnie , problem z babiarzem ?

- Miłego postowania na ten temat...

zrani ,odejdzie,zapomni. ty bedziesz
a) płakac ,tesknic i szlochac
b) znienawidzisz go i bedziesz obmyslac zemste.
moja rada- traktuj go jak on ciebie-z duzym dystansem i przymrózeniem oka.
nie łudz sie ze dla ciebie sie zmieni. oni sie nie zmieniaja(badź one) wiem po sobie:p
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
zrani ,odejdzie,zapomni. ty bedziesz
a) płakac ,tesknic i szlochac
b) znienawidzisz go i bedziesz obmyslac zemste.
moja rada- traktuj go jak on ciebie-z duzym dystansem i przymrózeniem oka.
nie łudz sie ze dla ciebie sie zmieni. oni sie nie zmieniaja(badź one) wiem po sobie:p

zmieniaja sie xD oj zmieniaja xD
tylko niemozna im dawac odrazu tego czego chca! trzeba z nimi pomalutku bez pospiechu...
jesli sie nie znudzi jest Twoj jesli nie wytrzyma niebyl wart :p
tyle ze: pomalutku nieoznacza "nic mu nie dawac zbereznikowi jednemu!!"
ale: "dawac mu nieduzo ale systematycznie"
 

dzastin timbalejk

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2007
Posty
411
Punkty reakcji
1
Ej niekoniecznie Mia. RWTF postaraj sie dac z siebie wszystko by takowego babiarza zauroczyc swoja osoba wszak jestes piekna laska. To ty go musisz okrecici o palec i pokazac mu gdzie przebiega tranzyt. Nie oddawaj sie za wczsnie, trzym go w niepewnosci uczus. To on musi oszalec na Twoim punkcie a nie odwrotnnie. Trzymaj zawsze swe uczucia na wodzac i nie popuszczaj im cugli. Milosc to wspaniale uczucie, nie ma nic lepszego niz byc zakochanym. Obejmij kontrole na tym babiarzem a zobaczysz ze wymieknie jak lod na sloncu. Jak tego nie uczynisz to cie pewno wykorzysta a potem wypluje jak wycyckana landrynke. Die dopusc do tego.
 

evelinnne

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy wiecznych deszczów
A moze Was spotkał podobnie jak mnie , problem z babiarzem ?

Tak, niestety mialam okazję spotykać sie z babiarzem a nawet być z nim przez pwien czas. Całe szczescie, ze w pore sie opamietałam i koleś nie zdązył mnie zdradzić..
Nie wiem co moze takim siedzieć w głowie i osobiscie nie toleruje takich facetów.. Mysle, ze staraja sie udowodnic coto nie oni i ile panienek moga mieć :( Wkurza mnie takie zachowanie :(

pozdrawiam :*
 
M

Mia

Guest
zmieniaja sie xD oj zmieniaja xD
tylko niemozna im dawac odrazu tego czego chca! trzeba z nimi pomalutku bez pospiechu...
jesli sie nie znudzi jest Twoj jesli nie wytrzyma niebyl wart :p
tyle ze: pomalutku nieoznacza "nic mu nie dawac zbereznikowi jednemu!!"
ale: "dawac mu nieduzo ale systematycznie"

moim zdaniem to Ty Wacku bzdury gadasz. jak ktos jest rozwiazły emocjonalnie to go zadna kobieta nie zmieni.
wiem po sobie sama jestem typem człowieka skaczacego z kwiatka na kwiatek. wszystko da sie zmienic ale bez terapii ani rusz. nawet gdyby chłopak sie starał, to jego natura jest silnoejsza i predzej czy póxniej odejdzie,bo nie potrafi zbudowac stałego zwiazku. po prostu boi sie ze jesli nie on Ciebie to ty jego zranisz.
stara zasada-nikogo nie pokocham, nikt mnie nie zrani.
można tu prawic romantyczne banały, ale ja odczuwam ta oziebłosc emocjonalna na własnej skórze i wiem że nie jest łatwo usidlic taką osobe. czy to kobiete czy męzczyzne.
 

RWTF

30 kg nadcipia
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
973
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Malbork '75
fakt.
cieżki człowiek ale jakos sobie radzić trzeba.
ktos tu zauwazył ,że jak taki osobnik zobaczy ,że osoba którą sie interesował zaczyna sie nim interesowac to ucieka od tego...
no i tak było też w tym przypadku.

nie całe 2 tygodnie byłam na czasie a teraz =(
choć w sumie ciesze sie ,ze odszedł teraz a nie np. po miesiącu związku i totalnie mnie ni załamał.

jakoś sobie poradze.
dziekuję za rady i pozdrawiam ;)
 

eveline86

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
Babiarz to facet, któremu nie wystarczy jedna dziewczyna ( nie potrafi się zdecydować na jedną )!!! Podrywanie dziewczyn jest jego głównym celem. Gdy już jakąś wyrwie uważa, że osiągnął swój cel i szuka następnej zdobyczy!!! Znam ten "TYP" ( niestety ) :( . Według mnie coraz więcej chłopaków tak się zachowuje. Uważają się za macho, myślą, że mogą mieć każdą panienkę.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
eeeeeee tam, mi sie wydaje, ze to osoba, ktora szuka odpowiedniej osoby, ale nie moze jej znalesc :/

Skad ja to znam...
 

naughtygirl2007

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
422
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z zaświatów!!!
ja mialam do czynienia z takim kolesiem bzl tak nachalny ze nie wiem przez jakies 1.5 miecha az sobie dal spokoj bo nie chcialam go a potem 2+3 dni pozniej uslyszalam zejestem nie wartosciowa od niego .. a potem od kolezanki ze ja tez nagabuje a ona ma juz doszc...
 

dzastin timbalejk

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2007
Posty
411
Punkty reakcji
1
Nie wiem jak Wy ale ja definiuje babiarza jako czlowieka ktory permamentnie gra uczuciami kobiet wykorzystujac je we wszystkie strony. Bezuczuciowy, oziebly palant jakis, ktory tylko chce zabawic sie i nic wiecej. Pozornie uchodze tez za takiego chociaz wogole takim nie jestem bo nie gram w najmniejszym stopniu uczuciami drugiej osoby, stawiam od poczatku sprawe jasno o co mi chodzi albo zostawiam palce w odleglosci. Nie chce kogos ranic, to nie w moim stylu. Przyznam ze lubie sie zabawiac z kobietami ale one musza to wiedziec ze to tylko zabawa.
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
cholera Dżastin a ja głupi myslałem że Ty nie masz bozi w sercu, LOOOOOLZ
 

dzastin timbalejk

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2007
Posty
411
Punkty reakcji
1
Nie no, nie bawi mnie jak potem jakas dziewczyna wyje i ma problemy. To nic dla mnie. Zdecydowanie wole biczes, one zawsze wiedza co chca i z tym nie mam zadnych problemow.
 
Do góry