Avon Czy Oriflame?

Kindzia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
529
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małopolska
tak jak w temacie? które kosmetyki wydają się Wam lepsze?
Mam możliwość zostania konsultantka i nie wiem właśnie czy to się opłaca? Co o tym myślicie? I w której firmie lepiej być konsultantka? :)

(nie wiem czy w dobrym dziale? :p )
 

Karinka27

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
z Avonu kosmetyki są napewno odrobinę tańsze niż z Oriflame. ale które sa lepsze... ja tam lubię obie te firmy!
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
oriflame... drozsze, choc nie wszystkie, ale i jakosc o wiele lepsza...
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie to Avon,choc tez sporo razy się juz prezejechalam na tej firmie, dlatego rzadko juz zamawiam.No alejak cos to AVON ,kosmetyki tansze i jak przegladam katalogi to bardziej przemawia do mnie AVON, jakos tak za Oriflame nie przepadam ;)
Ale i tak przekonalam sie juz ,ze naprawde o wiele lepiej kupowAC w sklepie .. kosmetyki nawet taniej wychodzą, no i wiadomo co kupujemy, a nie tak jak np z AVONU , jak juz dostaje te zamowione kosmetyki to zawsze cos musi byc nie tak :/
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ja tez osobiście bardziej wole avon.. ale szczerze to juz nie zamawiam, wole isc do sklepu :D

A czy warto to zalezy od Ciebie :) jeśli w twoim otoczeniu jest sporo osob ktore będą u Ciebie zamawiac to tak... jak bylam w liceum to bylam konsultantką avonu i zamawiały u mnie dziewczyny z klasy, potem zawsze sie ktos z rodziny znalazł, wiec mi sie to oplacało bo co miesiąc conajmniej 1 kosmetyk moglam sobie zamówić za darmo z zarobionej kasy :D ale teraz jest konsultantek duzo i mi sie juz nie oplaca zamawiac, a tylko dla siebie sie nie oplaca bo zbankrutujesz :D
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
zadna z tych firm, jestem uprzedzona do orifflame i avonu.
Jezeli miałabym wybierac to pewnie kupiłabym cos z avonu.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
a co myślicie o zostaniu konsultantką? Myslicie że to się opłaca?

Moze i sie oplaca ale mi sie znudzilo po okolo 3 latach i zrezygnowalam z tego :)

Wydaje mi sie ze byl juz gdzies taki temat, jak go odnajde to wtedy poczynię odpowiednie kroki :D

Genarelanie zawsze wolalam Avon choc od pewnego czasu nie podobaja mi sie te kosmetyki, wole isc do sklepu. Z Oriflame koniecznie zamawiam lakieru do paznokci Visions czy jakos tak, sa swietne oraz jagodowy krem do twarzy.
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
a co myślicie o zostaniu konsultantką? Myslicie że to się opłaca?

yhhmmm...no ja tez mialam zostac konsultantka, ale po przemysleniu zrezygnowalaam.W szkole, mam kolezanki, ktore tez sa konsultantkami z avonu i oriflame no i dla mnie by nie bylo juz miejsca... zreszta wkolo jest mnostwo roznych konslultantek i wogole... a pozniej jak sobie pomyslalam, ze jeszcze trzeba zaplacic kase za te przesylki to napare złotych by mi sie to wogóle nie oplacało.
No ale to twoja decyzja... ;)
 

nadia

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
212
Punkty reakcji
0
Wiek
35
jak zostaniesz konsultantką zawsze troche kasy wpadnie nie sa to kokosy, ale na własne potrzeby powinnaś zarobić.

co do marki to Oriflame jest troszke lepszy pozatym masz mozliwośc zwrotu nawet jesli kosmetyk był uzywany Avon tego nie oferuje.
 

ropuch@

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wolę Avon. Jest większy wybór i kosmetyki są trochę tańsze. W Avon-ie też jest możliwość zwrócenia kosmetyków. Tylko musi być zapakowany w oryginalne opakowanie i jego zużycie nie powinno przekraczać 30% (chyba) <_< Ale naprawdę musisz mieć sporo klientek, żeby coś na tym zarobić.
 

DARI@

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
171
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź:]
Wolę Avon. Jest większy wybór i kosmetyki są trochę tańsze. W Avon-ie też jest możliwość zwrócenia kosmetyków. Tylko musi być zapakowany w oryginalne opakowanie i jego zużycie nie powinno przekraczać 30% (chyba) <_< Ale naprawdę musisz mieć sporo klientek, żeby coś na tym zarobić.


25%. A przy lepszych ukladach z konsultanktka da sie to troszke ominac, ale wiadomo ze calego zuzytego kosmetyku zwrocic nie mozna.

Pewnie ze kokosy to nie sa ale uwazam ze nawet to minimalne 10- zl ulica nie chodzi. Bo na poczatku to moze nie zamowia Ci ludzie od razu za 50 zl, ale po kilku miesiacach to nawet mnie zaczepialy osoby (ze szkoly) ktorych nie znalam ze podobno jestem konsultantka a oni cos chca. i juz jest 20zl. Po pewnym czasie mama zmienila prace, tam konsultantki nie bylo i teraz 30 to minimum:)
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja jestem konsultantka Avonu i jestem zadowolona :) zwykle mam 25%
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja wolę Avon. Byłam konstultantką przez jakieś pół roku i fajnie było :) Ale mi się znudziło ;) Jak interesujesz się kosmetykami, to jest to coś dla Ciebie! Zyski niewielkie, zależy od zamówienia, ale ja miałam tak ok. 50zł miesięcznie. Dostajesz też czasem darmowe próbki, a zawsze jakieś gazetki z poradami kosmetycznymi, opisami produktów itp. :) Fajne to jest! :D
 

Kindzia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
529
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małopolska
No już jestem konsultantką :p Co prawda niedawno złożyłam pierwsze zamówienie i pewnie na tym nie zarobię wiele... ale nawet 20 zeta mi sie przyda zawsze :) mam nadzieje że mi się to tak prędko nei znudzi i z czasem będę mieć coraz więcej klientów :D i będę milionerką :lol: to był żart oczywiście :) ale choćby dla siebie warto mieć te kosmetyki o te 30% taniej :sexy:
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
ja wole avon i wiele kosmetykow mam z tej firmy :)
oriflame ma dosyc drogie kosmetyki i nic szczegolnego :)
 

DARI@

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
171
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź:]
No już jestem konsultantką :p Co prawda niedawno złożyłam pierwsze zamówienie i pewnie na tym nie zarobię wiele... ale nawet 20 zeta mi sie przyda zawsze :) mam nadzieje że mi się to tak prędko nei znudzi i z czasem będę mieć coraz więcej klientów :D i będę milionerką :lol: to był żart oczywiście :) ale choćby dla siebie warto mieć te kosmetyki o te 30% taniej :sexy:


hmmm, cos sie nie zgadza bo przy zamowieniu w ktorym zyskujesz 20zl nie mozesz miec 30% upustu....
 

Batka

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja wole kosmetyki z AVONu, ale najczęściej to ide do miasta i kupuje w drogerii :p
 
Do góry