Aviomarin

budyska

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
412
Punkty reakcji
1
Miasto
Jak najdalej stąd...
Witam!
Być może temat wyda wam się głupi ale to mój ogromny problem.
Mianowicie jakiś czas temu zatrułam się, strasznie wymiotowałam itp.
od tego czasu tak całkiem mi nie przeszło i szukałam czegoś co by mi pomogło, no i niestety
znalazłam:
Aviomarin (znany lek na chorobę lokomocyjną, silnie przeciwwymiotny).
Zaczeło się od jednej tabletki gdy źle się czułam, później 1 w tygodniu,
później przed każdym ważnym wydarzeniem itp.
Minął rok.
W tej chwili biorę prawie codziennie i ciągle o tym myśle co się stanie jak nie wezmę, ciągle czuję się źle,
nie mogę nigdzie wyjść ani nic zrobić, zamknełam się w sobie i z wesołej osoby stałam się po prostu przygnębiona.
Próbowałam go odstawić ale było tylko gorzej (depresja, nudności itp.), ograniczyć dawki( również nie wypał, bo po kilku dniach znowu zaczynałam brać).
Błagam o pomoc, czy ktoś doświadczył kiedyś czegoś podobnego?
Co robić? Czy jest coś czym mogłabym go zastąpić , coś nie uzależniającego?
Jak sobie poradzić?
W tej chwili myśl o wymiotach stała się straszna, wiem że to śmieszne ale naprawde nie wiem co robić.
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
aviomarin działa osłabiająco i uspokajająco i nassenie. Osobiście po wzięciu 1 tabletki zasypiam w ciągu 30min... i nie rozumiem jak Ty funkcjonujesz :) udaj sie koniecznie do lekarza 1 kontaktu, ponieważ tutaj raczej nikt Ci nie pomoże. Nie wstydz sie tego problemu :)
 

a.met

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej, Mam dokładnie ten sam problem co Ty, Budyska..Powiedz mi, czy poradziłaś sobie z tym problemem? ewentualnie czy ktoś spotkał się z tym problemem i może podzielić się swoimi doświadczeniami?
 
Do góry