Avenged Sevenfold

exio

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Zespół powstał w 1999 w Huntington Beach, w Californii (Orange County). Avenged Sevenfold (ang. Pomszczony Siedmiokrotnie) jest tworzony przez pięcioosobową kapelę grającą metal/hard rock. Ich twórczość głownie inspirowana jest przez zespoły takie jak: Metallica, Misfits, Guns'N'Roses, Iron Maiden, Megadeth oraz Pantera.


Co o nich sadzicie ?
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Krótko: mój ulubiony zespół. Serio, uwiebiam ich. Znam prawie na pamięć ich wszytkie płyty. Podobają mi się te przed i po zmianie sytlu. Moja ulubiona piosenka jest Almost Easy. Z nowej płyty lubie też Dear God i wspaniałe A little piece of heaven, które z teledyskiem tworzy coś niebywałego. Lubie też Blinded in Chains. Pozdrawiam wszystkich fanów!!
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
No chyba działy pomyliliście, bo coś niebardzo pod metal mi to pasuje ;). Metal/Hard Rock to o dużo za dużo powiedziane jeżeli o ten zespół chodzi. Proponuję przenieść temat.
 

Charnel

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Miasto
Grodzisk Maz.
Osobiście słyszałem kilka piosenek ale chyba najbardziej podoba mi się Strength Of The World nawet z tym przydługim początkiem jest to świetna piosenka :)
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Lubię bardzo. W szczególności kilka piosenek. Jednak to metalcore, a ja, chociaż bardzo lubię ten gatunek, muszę mieć odpowiedni nastrój, żeby go słuchać. Zazwyczaj siedzę w lżejszych klimatach.
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Jeden z ulubionych. Piosenki świetne. I wcześniejsze płyty i ostatnie.
Jak dla mnie najlepsze to chyba M.I.A. i The Wicked End. Chociaż dodać można też Almost Easy, Dear God, Dancing Dead.
Ogolnie zespol wspanialy ;d
 

DarkGirl

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
32
jeden z moich ulubionych zespołów chociaż szybko się nudzą niektóre kawałki...
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Nieźle grają, lubię ich posłuchać, choć image mają z leksza nie powiem jaki. Ale w sumie o muzykę najbardziej się rozchodzi. Ulubiona piosenka: AfterLife.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Alterlife jest dobre ale jeszcze do tej pory nie pojalem ich klimatu, tak troch post rockowo mi zajezdzaja....
 

Ajkiorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
588
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Podkarpacie :P
A w moim przypadku, to jest tak, że to, co podoba się w nich innym, mnie się nie podoba... :p
Nie lubię wokalu.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
pomału zmieniłem o nich zdanie po wsłuchaniu sie w ich dyskografie, nawet niezły bandzik i czasami nawet imponujące sekwencje gitarowe
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Ja miałem bardzo mocną wkrętę na parę lat temu i mimo to nadal mam do nich sentyment i lubię posłuchać...

Wygląd mają dość pozerski, ale za to muzykę bardzo fajną, świetne kompozycje.
 

michall0

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tychy
U mnie było tak: na początku uwielbiałem nowsze płyty (City of Evil, Avenged Sevenfold, czy Diamonds in the Rough).
Ale po odsłuchaniu starszych płyt (Sounding the Seventh Trumpet, Waking the Fallen) nastawiłem się na ich nie, czyli na te bardziej 'ostrzejsze'.
 
Do góry