Autografy (e-maile)

bonte

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2010
Posty
37
Punkty reakcji
4
Czyli jak będą już schodzić z boiska w kierunku szatni to wtedy ich wyczaić? I zrobić to po meczu czy w przerwie między setami, a może przyjść np. 1h przed meczem i wtedy?;) Hale im. A.Gołasia znam bardzo dobrze więc miejsce powinienem wyczaić ;) Najbardziej zależy mi na autografach S.Antigi, Siltali oraz M.Wiki;)

Kevins nie mogę do cb na PW napisać mógłbyś się do mnie odezwać na gg?

39641284
 

lukaszw412

Bywalec
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
228
Punkty reakcji
40
Wiek
29
Miasto
malopolska
Znalezienie adresu e-mail do Grzegorza Tkaczyka zajęło mi... 15s. Google nie gryzie.
Pan Grzegorz gra teraz w Vive więc tam można także wysłać list.
 

leman0

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam Wszystkich :)
Jestem nowy na forum jak i w temacie, i na poczatek mam do Was male pytanko
Czy ktos z Was zdobyl juz autograf Enrique Iglesiasa? Planuje wysylke listu, wszystkie dane z fanmaila, ale jestem zielony w temacie wiec Ktos zyczliwy moze mnie nakieruje troszke :)
Pozdrawiam
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Witam Wszystkich :)
Jestem nowy na forum jak i w temacie, i na poczatek mam do Was male pytanko
Czy ktos z Was zdobyl juz autograf Enrique Iglesiasa? Planuje wysylke listu, wszystkie dane z fanmaila, ale jestem zielony w temacie wiec Ktos zyczliwy moze mnie nakieruje troszke :)
Pozdrawiam

Jak masz jakis adres to wysylaj.Tutaj trzeba troche wlasnej inwencji.
 

bonte

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2010
Posty
37
Punkty reakcji
4
Dzisiaj osobiście:
- Stephane Antiga + plus zdjęcie z nim :D
- Marcin Wika + zdjęcie z nim :D
- Antii Siltala + zdjęcie z nim :D
- Michał Masny + zdjęcie z nim :D
- Dawid Konarski + zdjęcie z nim :D
- Andrzej Wrona
 

pick45

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2010
Posty
71
Punkty reakcji
2
Wiek
27
Dziś dostałam autograf Marka Sallinga, aktora znanego przede wszystkim z roli w serialu Glee :)
 

maja66

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2011
Posty
47
Punkty reakcji
14
Miasto
Bydgoszcz
Hej wszystkim . :) . baaardzo dawno mnie tutaj nie było . ; / . Pamiętacie mnie. ? Nie dziwie się jeżeli nie. U mnie przez długi czas pusto ... Wysłałam sporo listów, ale jak na razie nic.
 

Domi.

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
103
Punkty reakcji
4
weesołych ! ; )


u mnie jakos nic nie przychodzi , ale wysyłam dużo SASE ostatnimi czasy . wysłałam do Amandy Seyfried , czytałam , że ktoś z nas od niej dostał , macie jej grafik ?`

u mnie wczoraj Kacper Sikora , osobiście ; >
 

Domi.

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
103
Punkty reakcji
4
siema . ; >
mam do was kochani takie nietypowe pytanie . przeszukałam chyba całe google . ale nigdzie nie znalazłam adresu owego .
czy ma ktoś z was adres do rodziców dody ? nie musicie mi odpowiadac, ale to ważne , bo ten adres jest mi potrzebny dla koleżanki na jej urodziny . ; > . mogę dać coś w zamian , jeśli będzie to konieczne . pozdrawiam
 

Tusia998

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
1
Hej,
mam pytanie: do Artura Żmijewskiego wysyłaliście na adres Teatru Narodowego czy Agencji??
 
Do góry