Autografy (e-maile)

NicoHudson

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2011
Posty
14
Punkty reakcji
1
U mnie kilka dni temu Alchemist Project (graf z dedykacją), natomiast dzisiaj bardzo ładny graf (+dedykacja) od Izy Miko ;)
 

marcin02311

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
115
Punkty reakcji
7
Wiek
28
Ja jadę na Memoriał Huberta Wagnera (3 Dzień) Mecze:
- Czechy:Włochy
- Polska:Rosja ! :D
Mam nadzieję że kilka autografów wpadnie...
Zdobyliście już autografy na meczach rep ?
 

Andie

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
153
Punkty reakcji
9
Wiek
30
Ja jadę na Memoriał Huberta Wagnera (3 Dzień) Mecze:
- Czechy:Włochy
- Polska:Rosja ! :D
Mam nadzieję że kilka autografów wpadnie...
Zdobyliście już autografy na meczach rep ?


też jadę na ten mecz :) w tym roku byłam też na LŚ w spodku, ale nie zdobyłam autografów, bo 'dostęp' do siatkarzy miały tylko osoby z dwóch najdroższych sektorów..
 

reeverse

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
9
Wiek
28
też jadę na ten mecz :) w tym roku byłam też na LŚ w spodku, ale nie zdobyłam autografów, bo 'dostęp' do siatkarzy miały tylko osoby z dwóch najdroższych sektorów..

Ja rok temu byłam na meczach reprezentacji i zdobyłam dużo autografów :) U nas też wpuszczali tylko tych, co mieli droższe bilety, ale mi się udało na szczęście wejść :D
 

justsmile

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2011
Posty
87
Punkty reakcji
5
U MNIE :
KPT. KRZYSZTOF BARANOWSKI + DED.
RAFAŁ PATYRA + DED.
BOGUSŁAW KACZYŃSKI

I dziś
- Natalia Lesz x3
 

faraon

Stały bywalec
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
400
Punkty reakcji
187
Witam Gala Gwiazd w Międzyzdrojach w tym roku bardzo udana, aktorzy nie zawiedli fanów. Niestety byli i tacy, którzy nie chcieli rozdawać autografów i po odegranej sztuce szybko umykali przed tłumem. Większość jednak rozdawała autografy do ostatniego chętnego. Tym sposobem moja kolekcja trochę się poszerzyła.
W najbliższym czasie wszyscy mieszkający w poblizu Częstochowy będą mieli okazję zdobyć autografy na XIII Jurajskim Lecie Filmowym w Złotym Potoku. Odbywa się ono w dniach 15-17 lipca i wśród zaproszonych gwiazd jest:
15 lipca- Marcin Bosak
16 lipca - Mikołaj Krawczyk
17 lipiec - Grażyna Barszczewska
 

Marcinl884

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
393
Punkty reakcji
27
Witam Gala Gwiazd w Międzyzdrojach w tym roku bardzo udana, aktorzy nie zawiedli fanów. Niestety byli i tacy, którzy nie chcieli rozdawać autografów i po odegranej sztuce szybko umykali przed tłumem. Większość jednak rozdawała autografy do ostatniego chętnego. Tym sposobem moja kolekcja trochę się poszerzyła.
W najbliższym czasie wszyscy mieszkający w poblizu Częstochowy będą mieli okazję zdobyć autografy na XIII Jurajskim Lecie Filmowym w Złotym Potoku. Odbywa się ono w dniach 15-17 lipca i wśród zaproszonych gwiazd jest:
15 lipca- Marcin Bosak
16 lipca - Mikołaj Krawczyk
17 lipiec - Grażyna Barszczewska
Gratuluję powiększenia kolekcji i udanej Gali. Hehe dzień później Mikołaj Krawczyk będzie u mnie na koncercie z zespołem Vintage ;) Fotki do podpisu mam już przygotowane ;p
 

faraon

Stały bywalec
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
400
Punkty reakcji
187
Gratuluję powiększenia kolekcji i udanej Gali. Hehe dzień później Mikołaj Krawczyk będzie u mnie na koncercie z zespołem Vintage ;) Fotki do podpisu mam już przygotowane ;p
W Złotym Potoku też będzie z tym zespołem. Jak widać facet ma napięty grafik. Wykorzystuje swoje pięć minut.
 

bonte

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2010
Posty
37
Punkty reakcji
4
Witam!
Dawno mnie nie tu nie było, za co przepraszam :)
U mnie ostatnio:
- Sylwester Szmyd
- Marcin Gortat ( przeglądąjąc forum zauważyłem, że dość sporo osób ostatnio go otrzymało )
- Adma Małysz
- Verva Racing Team

Oto link do mojej galerii:
https://picasaweb.google.com/110100920251251158945
Nie jest ona szczególnie duża, ale postanowiłem ją założyć :)
 

Serena_V

Zbanowany
Dołączył
12 Październik 2010
Posty
51
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
POLAND :)
U mnie ostatnio:
Erica Durance ze Smallville
Matt Latner z 90210

Ma ktos moze adres na plan filmowy "The Director"????
 

lukaszw412

Bywalec
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
228
Punkty reakcji
40
Wiek
29
Miasto
malopolska
Dziś przekonałem się, jakie treść listu ma znaczenie. Dostałem list od Sauber F1 Team
Oryginalne autografy: Kamui Kobayashi
Sergio Perez
Peter Sauber
Cieszę się bardzo, bo udało mi się zdobyć oryginały, bo oni bardzo często wysyłają PP :sexy: . Pisałem do nich na początku roku list na 3/4 A4 i dostałem tylko nadruki, bo pisali, że kierowcy zajęci a oni dostają tysiące takich próśb. Napisałem w połowie sezonu, gdzie kierowcy są bardziej zajęci niż przed sezonem, rozpisałem się rzeczowo i na temat i dostałem oryginały. :lol:
 

atut

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2009
Posty
69
Punkty reakcji
5
Sprzedam na oficjalnych kartach:
Paulla- 5 zl
Marco Reich- 4 zł

Reszta:
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=5077316
 
Do góry