Autografy (e-maile)

damianek2109

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2011
Posty
98
Punkty reakcji
17
Wiek
41
Miasto
HOLANDIA
dzis:
prezydent Estonii TOOMAS HENDRIK ILVES niestety PP :/
pozatym
MUNCHENER ZWIETRACHT
EVA BULLING-SCHROTER
:eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k:
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
To forum się powoli stacza w dół... Dziś zapytałam jednego z użytkowników tego forum w jaki sposób otrzymał autograf. Nie pytałam konkretnie o adres, tylko czy to był list czy @. Dostałam odpowiedz :"Po prostu, napisałem do niego." Od dziś też będę tak odpisywać na pytania o dany autograf*... Widzę, że nie warto być miłym i uprzejmym..


*Tylko wybranym zdradzę nie tylko sposób, ale i adres...

moze i masz racje ale nie osadzaj odrazu calego forum.
wyciagnij wniosek na przyszlosc i nastepnym razem tej osobie nie pomagaj.
poszukuje znaczkow niemieckich jesli ktos jest w posiadaniu zapraszam na pw.
 

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
Witam wszystkich forumowiczów;)

Mam do Was pytanko jeśli zechcecie mi pomóc ja również odwdzięczę się wam pomocą jeśli tylko będę potrafiła pomóc;)
Może mi ktoś zdradzić sposób na zdobycie autografów takich gwiazd jak: Ewa Farna, Patrycja Markowska, Inna, Doda oraz Mandaryna
 

dibaba

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
195
Punkty reakcji
22
Witam wszystkich forumowiczów;)

Mam do Was pytanko jeśli zechcecie mi pomóc ja również odwdzięczę się wam pomocą jeśli tylko będę potrafiła pomóc;)
Może mi ktoś zdradzić sposób na zdobycie autografów takich gwiazd jak: Ewa Farna, Patrycja Markowska, Inna, Doda oraz Mandaryna

Ależ oczywiście. Wystarczyć odwiedzić tę stronę, a następnie (w środkowym pasku) zamieścić interesującą Cię frazę. Po wnikliwej analizie twoich postów jestem całkowicie przekonany, że nie wykonałaś nawet tak drobnicowej czynności. Pozdrawiam.
 

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
Ależ oczywiście. Wystarczyć odwiedzić tę stronę, a następnie (w środkowym pasku) zamieścić interesującą Cię frazę. Po wnikliwej analizie twoich postów jestem całkowicie przekonany, że nie wykonałaś nawet tak drobnicowej czynności. Pozdrawiam.

To się grubo mylisz. Zapytałam tylko o pomoc oferując w zamian również pomoc.
 

Martusia03

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witacie :)
Ja wczoraj otrzymałam autograf Kory i Pana Prezydenta Bronisława Komorowskiego.
Vikus Z tego co wiem to autograf Mandaryny można zdobyć tylko osobiście, ja widziałam Martę parę razy i mam jej kilkanaście autografów :)
 

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
Witacie :)
Ja wczoraj otrzymałam autograf Kory i Pana Prezydenta Bronisława Komorowskiego.
Vikus Z tego co wiem to autograf Mandaryny można zdobyć tylko osobiście, ja widziałam Martę parę razy i mam jej kilkanaście autografów :)

Dziękuję za informację.
 

pick45

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2010
Posty
71
Punkty reakcji
2
Wiek
27
Proszę was o poradę mianowicie ile mam wkładać kuponów IRC do koperty ?
 

reeverse

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
9
Wiek
28
Dziś u mnie:
Gerard Butler :eek:k:
Stan Heath
Jerzy Kulej :eek:k: :eek:k:
Manuel Neuer
Jose Manuel Jurado
Edu
Andrzej Strejlau :eek:k: :eek:k:

Pozdro ;)

Można wiedzieć ile czekałeś na odpowiedź od Gerarda Butlera? I czy wysyłałeś SASE? :)

U mnie dziś jeden z wymarzonych autorafów:
Zawodnicy klubu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (13 zawodników, w tym 6 reprezentantów Polski)
i do tego smycz w barwach klubu :D

Wooow, gratulacje! :D Wysyłałaś prośbę na email czy SASE do klubu? Ja wysłałam e-mail z zapytaniem i nawet żadnej odpowiedzi nie dostałam :/

I jeszcze jedno pytanko: czy przez MYSPACE można wysyłać o autograf/adres? Czy komuś udało się dostać graf takim sposobem? :) Pytam, bo nigdy nie próbowałam, a przed wysłaniem wolę popytać. Z góry dzięki :)
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Można wiedzieć ile czekałeś na odpowiedź od Gerarda Butlera? I czy wysyłałeś SASE? :)



Wooow, gratulacje! :D Wysyłałaś prośbę na email czy SASE do klubu? Ja wysłałam e-mail z zapytaniem i nawet żadnej odpowiedzi nie dostałam :/

I jeszcze jedno pytanko: czy przez MYSPACE można wysyłać o autograf/adres? Czy komuś udało się dostać graf takim sposobem? :) Pytam, bo nigdy nie próbowałam, a przed wysłaniem wolę popytać. Z góry dzięki :)

mozna ,ja kiedys po takiej prosbie dostalem podpisana plyte.
 

rzelik7

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2009
Posty
20
Punkty reakcji
2
Dzisiaj:
-Justyna Kowalczyk - karta z grafem, podpisane zdjęcie i koszulka z PŚ z Lahti (http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/225528_212072492149191_100000393259184_667682_7109496_n.jpg)
-Connie Talbot

Ostatnio Paul Scharner
 
Do góry