Autografy (e-maile)

lukaszw412

Bywalec
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
228
Punkty reakcji
40
Wiek
29
Miasto
malopolska
Hej a pomożecie napisać e-maila bo ja nie za bardzo umiem i najlepiej gdyby e mail był gotowy do wysłania jak coś to mogę dopisać adres i takie tam to w te miejsca wstawcie lukę z góry dzięki.

Mówiąc za reklamą McDonalda i może jeszcze frytki do tego...
Człowieku, ile ty masz lat? Jeśli więcej niż 6 to się nawet nie przyznawaj.
Dzieci w pierwszej klasie uczą się pisać. Skoro nie umiesz pisać prostego listu to kolekcjonowanie nie jest dla ciebie.
 

pick45

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2010
Posty
71
Punkty reakcji
2
Wiek
27
Otrzymał ktoś autograf od Leonardo DiCaprio ?
 

almoond

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Hej a pomożecie napisać e-maila bo ja nie za bardzo umiem i najlepiej gdyby e mail był gotowy do wysłania jak coś to mogę dopisać adres i takie tam to w te miejsca wstawcie lukę z góry dzięki.

Cóż, zauważyłam że to forum ma wielką skłonność do kłótni. Przez takie błahostki? :/ Przedstawią swój punkt widzenia:
- wystarczy wpisać w google "gotowa prośba o autograf" -,-
- w 3 klasie uczyłam się pisać listy i po polsku, i po angielsku

Na co piątej stronie na forum się kłócicie. To przesada! Wyluzujcie. Trzeba zakończyć wszelkie walki :D
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
Cóż, zauważyłam że to forum ma wielką skłonność do kłótni. Przez takie błahostki? :/ Przedstawią swój punkt widzenia:
- wystarczy wpisać w google "gotowa prośba o autograf" -,-
- w 3 klasie uczyłam się pisać listy i po polsku, i po angielsku

Na co piątej stronie na forum się kłócicie. To przesada! Wyluzujcie. Trzeba zakończyć wszelkie walki :D

,,zakończyć wszelkie walki'' ? Owszem, walczymy. Ale nie dla tego, że mamy taki wymysł, że to lubimy, ale dlatego, żeby to forum wróciło to swojej pierwotnej funkcji: funkcji forum dla KOLEKCJONERÓW. A wybacz- pisanie że ,,ktoś ma chyba tyle kasy, żeby kupić znaczek'',czy proszenie o gotową prośbę jest żałosne i cechuje zbieraczy, a nie kolekcjonerów. Kolekcjonerzy poświęcają godziny, pisząc list, zawsze inny, nie mają szablonu. Kolekcjonerzy nie przejmują się kasą, wysyłają listy z IRC bo jest większa szansa na autograf, na którym nam zależy. Forum upada. Przykre to, ale prawdziwe. Przez takich jak adac i wielu innych uważających się za kolekcjonerów.
rzelik- nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi. Poza tym, odpowiadając na Twoje pytanie: jeśli w jednym zdaniu piszemy o Bogu i człowieku, przyjęło się nie pisać zwrotów typu ,,ty'', ,,ciebie'' itp.z wielkiej litery, ze względu na... ,,przepaść'' dzielącą oba byty- ogrom Boga i małość człowieka.

RZELIK- przestań, kurcze ! O ile moja i wcześniejsze wypowiedzi coś wniosły, to Twoje nie mają nawet nic wspólnego z autografami ! Więc: przestań pisać takie idiotyczne posty, które zresztą są sporą częścią wszystkich, które do tej pory napisałeś !
 

mainik

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
84
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Dębno/ Tarnów
U mnie kilka nowych autografów:
- Edyta Górniak,
- Andżelika Piechowiak,
- Edyta Ropek,
- Selena Gomez,
- Marek Kamiński,
- Roman Czajka.

:)
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
ja uważam, iż Bóg jest normalny :)

zwrotów grzecznościowych, np 'Ty' nie piszemy z Wielkiej literki?

mozliwe.Wiem tylko ze ty powinienes zwracac sie do mnie na ,,pan,, gdyz jestem od ciebie dwukrotnie starszy synku.
I nie blyszcz juz prosze.
nie zaimponujesz mi tutaj swoja wiedza ani znajomoscia ortografi.Ale mozesz zaimponowac swoja kolekcja wiec czekam cwaniaku na jakas twoja galerie...

koncze ten temat gdzy nie lubie sie klocic.
pozdrawiam
 

rzelik7

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2009
Posty
20
Punkty reakcji
2
mozliwe.Wiem tylko ze ty powinienes zwracac sie do mnie na ,,pan,, gdyz jestem od ciebie dwukrotnie starszy synku.
I nie blyszcz juz prosze.
nie zaimponujesz mi tutaj swoja wiedza ani znajomoscia ortografi.Ale mozesz zaimponowac swoja kolekcja wiec czekam cwaniaku na jakas twoja galerie...

koncze ten temat gdzy nie lubie sie klocic.
pozdrawiam

dobrze Tato

Skad informacja o moim wieku a także o tym, iż jesteś 2 razy starszy? Bo sądze że 6 lat to nie jest dwukrotna różnica :)
 

dibaba

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
195
Punkty reakcji
22
Wczoraj osobiście po meczu Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław :

- Michał Gliwa
- Dariusz Pietrasiak
- Radek Mynáø x2
 

Sknera

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
1
witam mam dużą prośbę jakby ktoś się wybierał na koncert HappySadu mógłby zdobyć jeden autograf więcej:D?
Byli w Krośnie niestety nie dopchałem się:p Widziałem, że będą na Juwenaliach w Krk Wawie więc może się uda. Pozdrawiam!
 

paulina05.93

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
1
Hej mam pytanie, korzystając ze strony fanmail.biz na jaki adres lepiej wysłać list: Fan Mail Address vs. Via Venue Address.
Gdzie istnieje większe prawdopodobieństwo otrzymania odpowiedzi, oryginalność autografu i inne opinie i komentarze na temat tych dwóch adresów.
 

lukaszw412

Bywalec
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
228
Punkty reakcji
40
Wiek
29
Miasto
malopolska
Na co piątej stronie na forum się kłócicie. To przesada! Wyluzujcie. Trzeba zakończyć wszelkie walki :D

Forum jest stworzone do tego, żeby wymieniać się poglądami link jeśli ktoś ma swoje zdanie to ma prawo to napisać, tym bardziej tępić lenistwo i bezmyślność. Jeśli każdy miałby na każdy temat to samo zdanie co inni to świat byłby nudny, czyż nie? Na każdym forum tak jest i bynajmniej nie widzę tu niczyjej walki.
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dziś karty Red Bull Racing na sezon 2011:klik
 

justsmile

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2011
Posty
87
Punkty reakcji
5
U mnie :
- Donald Tusk
- Artur Barciś + ded.
- Nicole Kidman
- George Clooney
- Cindy Crawford
 
Do góry