Autografy (e-maile)

domeniko12

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
2
Edyta Ropek-Mistrzyni w wspinaczce wysyła autografy po mailu.Trzeba sobie wybrać autograf i podać jego numer. A potem wysłać maila na adres info@edytaropek.pl (opłaca się bo to fajna babka ,a do listu dodaje super prezent )
jej strona : http://www.edytaropek.pl/index.php?page=59,autograf
 

rumcajs780

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
152
Punkty reakcji
19
Miasto
Częstochowa
wczoraj:
Waldemar Wspaniały
Martin Sopko
Michal Cerven
Anti Siltala
Stanisław Pieczonka
Grzegorz Szymański
Wojciech Jurkiewicz
Michał Dębiec
Fabian Drzyzga
Dawid Murek
 

mana456

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2010
Posty
37
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Dawno nie pisałem, a w tym czasie m.in. Hanna Gronkiewicz-Waltz, Anna Rogowska, Marcin Jachowski, Krzysztof Piasecki.

Mam takie pytanie, czy jeśli w jednym dużym liście do Lecha wsadzę kilka mniejszych listów do poszczególnych zawodników to przekażą im?
 

dibaba

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
195
Punkty reakcji
22
Dawno nie pisałem, a w tym czasie m.in. Hanna Gronkiewicz-Waltz, Anna Rogowska, Marcin Jachowski, Krzysztof Piasecki.

Mam takie pytanie, czy jeśli w jednym dużym liście do Lecha wsadzę kilka mniejszych listów do poszczególnych zawodników to przekażą im?

Nie, do każdego z zawodników musisz napisać z osobna.

U mnie dzisiaj :

- Tim Wiese
- Sebastian Boenisch
- Per Mertesacker
- Claudio Pizarro
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Dawno nie pisałem, a w tym czasie m.in. Hanna Gronkiewicz-Waltz, Anna Rogowska, Marcin Jachowski, Krzysztof Piasecki.

Mam takie pytanie, czy jeśli w jednym dużym liście do Lecha wsadzę kilka mniejszych listów do poszczególnych zawodników to przekażą im?
ja tak pisalem kiedys do Wisły to przekazali.do Lecha nie wiem mozesz sprobowac.
 

domeniko

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
2
U mnie dziś super super super niespodzianka .Wielka paczka . A w niej : .Płyta Peji,koszulka ,autografy,kalendarz i czapka. Mega zaskoczenie
 

andziula1051

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
3
domeniko, a skąd jeśli można wiedzieć ? jeśli nie chcesz powiedzieć, nie mów. zrozumiem ;)

u mnie od kilku tygodni nic, ale to dlatego że nigdzie nie wysyłam.
 
Do góry