Autografy (e-maile)

domeniko12

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
2
Mam do wymiany kilka autografów.Zamienię na inne których jeszcze nie mam.

Daniel Olbrychski
Laura Samojłowicz
Justyna Steczkowska
Magda Mołek
Antoni Pawlicki
Tomasz Ciachorowski
Edyta Herbuś
 

faraon

Stały bywalec
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
400
Punkty reakcji
187
coś ostatnio strasznie głupie dni są dla mnie. Wogóle nic nie dostaje :(
Nawet już nie mam do kogo pisać bo do wszystkich których lubię yo albo już napisałem albo mam autograf albo są nieosiągalni.
:/
Na stronie 716 jeden z forumowiczów napisał powyższy post. Według mnie post ten jest jak najbardziej na miejscu bo forumowicz wyraził swoją refleksję na temat swojej pasji. Niestety otrzymał za ten post minusa czego do dziś nie rozumiem. Ja odpowiedziałem koledze na post ponieważ w danej chwili czułem to samo i też dostałem minusa. Jeszcze trochę a na forum będą tylko posty typu: U mnie dzisiaj..... bo każdy będzie się obawiał napisać coś innego. Wszystkie prywatne rozmowy prowadzę na PW i nie zaśmiecam forum ale jak widzę posty inne od tego U mnie dzisiaj.... zaczynają być minusowane. Temat plusów i minusów był wielokrotnie poruszany ale jak się okazuje ktoś bawi się dalej.
 

andziaja1

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
czy ktoś może mi pomóc bardzo mi zależy na autografach obsady serialu charmed. zupełnie nie wiem, jak mam się za to zabrać :( help
moj e-mail to: andziaja1@buziaczek.pl
 

atut

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2009
Posty
69
Punkty reakcji
5
Równie często było mówione, żeby zacząć olewać te minusy, bo to jest sprawa żadnej wagi i szkoda czasu, żeby się nad tym zastanawiać i po raz kolejny rozpisywać.
 

Marco97

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie!
Zbieraniem autografów zajmuję się od wakacji, ale mam ich już sporo.
Mam do Was pytanie:
Podobno Inna odpisuje na e-maila. Czy mógłby ktoś mi go podać, bo nie wiem, który jest od tego.
Z góry dzięki, i pozdro.
 

Marcinl884

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
393
Punkty reakcji
27
U mnie dzisiaj tylko Artur Barciś.




------------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam:
http://www.forumowisko.pl/topic/158099-sprzedam-zestaw-monet/
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
a do Artura Barcisia to jaki adres?
błagam cię zrób coś sama. bo jestem pewny że nawet nie spróbowałaś szukać tylko posżłaś na łatwizne i porsisz o adres.
czy tak trudno wpisac w szukajke wpisac Artur Barcis . odrazu wyjdzie ci jego strona . prosze na nia wejsc .
w zakladke kontakt.jest tam informacja ,,napisz do mnie,,
z zegarkiem na reku zajelo mi to 10 sekund na znalezienie kontaktu.
 
Do góry