Autografy (e-maile)

koki

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
5
U mnie dzisiaj:
-Agnieszka Dygant :]

Zapraszam na mojego bloga, tam uzupełniłam mój spis autografów na wymianę/sprzedaż.Gdyby był Ktoś zainteresowany proszę pisać .(moje-autografy.blog...)
 

andjo1234

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2010
Posty
44
Punkty reakcji
13
Wiek
29
Miasto
Bliżej niż myślisz :P
Witam jestem tu nowy! Pozdro! Super forum!

U mnie dziś:
-autografy kierowców Astona Martina i kilka gadżetów zespołu
-autografy kierowców Oreca i kilka gadżetów
-nadrukowane autografy od renault i także kilka gadżetów zespołu
Ja strasznie się interesuję sportami motorowymi. Pisałeś do niech po Angielsku, po Polsku, cz nic nie pisałeś? I jakie są te gadżety?. Proszę o odpowiedź, albo na PW, albo na forum. :)
 

Angie2117

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielone wzgóze :D
Moja kolekcja :
tłumacze co oznaczają literki przy danej osobie
o-osobiście l-listowo :D
Małgorzata Socha-o
Michał Milowicz -o
Jerzy Połomski- o
lider Pod Budą-o
Majka Jeżowska-o
Krzysztof Cugowski-o
Video -od lidera i reszty członków-o
Ewa Farma +członkowie -o
Afromental 2 członków Mrozu -o (zespolu afromental nie mam od Wojtka i tego drugie co śpiewa )
Bohdan Lazuka-o
Edyta Górniak-o
Dariusz Krupa-o
Ania Szarmach-o
Wojtek Gąssowski-o
Manuela-o (uczesniczka programu we dwoje)
Filip Bobek-listowo (2)
Teresa Lipowska-lis.
Witold Pyrkosz-lis
Małgosia Kożuchowska-lis
Marek Kaliszuk.-lis.

napisać mam zamiar do Justynki Kowalczyk :D
 

machintosh

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
47
Punkty reakcji
1
A czy próbował ktoś w jakikolwiek sposób zdobyć autograf Olivi Wilde ??? Dostaliście odpowiedź ??? Bardzo mi na tym autografie zależy
 

angella77

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
120
Punkty reakcji
25
Wiek
31
Miasto
Józefów
Witam! Mój pobyt za granicą jak widać trochę się skrócił, a w tym czasie
* Grzegorz Napieralski
* zespół Raz Dwa Trzy
* Dorota Miśkiewicz
* Carlos Santana
* Adam Baumann ( ojciec Ryśka Riedla w "Skazanym na Bluesa" )

Prośby o adres proszę kierować na PW.
 

Norbert1622

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2010
Posty
126
Punkty reakcji
18
Wiek
32
Miasto
Biała Piska
ale nadruk czy oryginał ??? a jak oryginał to skąd ???

Mam jej autograf nadrukowany, ale ten co wczoraj przyszedł to jest oryginalny z dedykacją :)
A jeśli chodzi o adres to miałem do jednej z jej posiadłości w Los Angeles, ale nie wiem gdzie mam bo już dawno wysyłałem zdjęcia i list.

Pozdrawiam
 

_Snajper_

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Witam jestem tu nowy! Pozdro! Super forum!


Ja strasznie się interesuję sportami motorowymi. Pisałeś do niech po Angielsku, po Polsku, cz nic nie pisałeś? I jakie są te gadżety?. Proszę o odpowiedź, albo na PW, albo na forum. :)

Pisałem do nich e-mail w języku angielskim.Od Renault dostałem naklejki,karty z nadrukowanymi autografami kierowców.
Od Astona Martina plakat z autografami,kilka kart przedstawiających kierowców i samochody.Od Oreca dostałem dwie karty z kierowcami , a na każdej z nich były autografy trzech kierowców , a także płytę promującą ich zespół.I jeszcze ostatnio przyszły mi autografy od sześciu kierowców speed academy
 

puchciu96

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
70
Punkty reakcji
3
Wiek
27
Miasto
woj. Mazowieckie
A u mnie dzisiaj spora (jak dla mnie) paczka:
- Dorota Miśkiewicz ded.
- Robert Kudelski
- Elektryczne Gitary (autograf + dwie naklejki)
- Kabaret Skeczów Męczących
- Kabaret Nowaki
- Agata Werner (autograf + płyta + plakat) wszystko ded.

I jeszcze w piątek 09.07.10r. autograf Krzysztofa Hołowczyca.
 

angella77

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
120
Punkty reakcji
25
Wiek
31
Miasto
Józefów
Faktycznie spora. U odkąd zaczęły się wakacje przychodzi znacznie mniej autografów. Doszłam do wniosku, że to chyba normalne. Pewnie będę też musiała powysyłać trochę listów oraz @ bo dawno to robiłam. Chciałabym zapytać czy Wy na bieżąco wysyłacie korespondencję do gwiazd? Ja ostatnio niestety trochę to zaniedbałam ostatnio.
 

Angie2117

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielone wzgóze :D
Ja dzisiaj dostałam od Roberta Moskwy :) po długim czekaniu ,ale było warto tyle czekać :D też za nie dbałam wysyłanie wakacje mam zamiar to zmienić i w roku szkolnym też będę jeszcze wysyłać :)
 

Angie2117

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielone wzgóze :D
Mam pytanie przyjmiecie mnie do grona ? Znacie może adres do Madzi Schejbal ? tak wiem ,że mogę sobie przejrzeć po przednie strony ,ale ten e mail co jest podany to jest zly bo wysłałam wiadomość i dostałam odp ze wiadomość nie doszła i ,że nie ma takiego adresu :( szukałam w necie ale niestety nie znalazłam :( z góry dzięki za pomoc ja również pomogę jak będzie ktoś chciał jakiś adres znam fajny blog kolekcjonowaniu grafów i są też tam adresy :)
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
Mam pytanie przyjmiecie mnie do grona ? Znacie może adres do Madzi Schejbal ? tak wiem ,że mogę sobie przejrzeć po przednie strony ,ale ten e mail co jest podany to jest zly bo wysłałam wiadomość i dostałam odp ze wiadomość nie doszła i ,że nie ma takiego adresu :( szukałam w necie ale niestety nie znalazłam :( z góry dzięki za pomoc ja również pomogę jak będzie ktoś chciał jakiś adres znam fajny blog kolekcjonowaniu grafów i są też tam adresy :)

1. Nie spamuj. Na Twoim koncie jest 5 postów- wszystkie znajdują się na jednej stronie. Istnieje niesamowicie przydatna opcja ,,edytuj''
2. Trochę wyobraźnii:
- dowiadujemy się, gdzie aktorka pracuje- w tym przypadku w Teatrze Ateneum
-znajdujemy stronę tegoż Teatru
-i jak nic: KONTAKT, gdzie wszystko podane. I po uzyskaniu tych informacji, piszemy list z dopsikiem ,,dla Pani Magdaleny Schejbal''- tylko nie napisz ,,Madzi''- bo to lekka oznaka braku szacunku...
 

machintosh

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
47
Punkty reakcji
1
Ponownie ponawiam moje pytanie mianowicie chodzi mi o autograf Olivi Wilde serialowej trzynastki z dr. House czy ktoś dostał od Niej autograf ??? Proszę o odpowiedź
 

michalsf1

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2010
Posty
71
Punkty reakcji
4
Dzisiaj:
karty żeńskiej reprezentacji Niemiec w piłkę ręczną
karty zawodników męskiej reprezentacji Niemiec w piłkę ręczną (drugi raz)
karty 4 zawodników Bayernu- Lahm(chyba nadruk), Ribery, Olic, Mueller
Dochodzę do wniosku, że Niemcy chyba najchętniej odpowiadają na prośby o autografy :)
 
Do góry