Autografy (e-maile)

!Marta!

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
102
Punkty reakcji
18
Wiek
28
U mnie dziś Marysia Góralczyk! :lol:
Jestem prze szczęśliwa!!! Najcenniejszy autograf dla mnie... :D
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Ja uważam,że masz rację i podpisuję się pod Twoim postem obiema rękami. Najlepiej jest krytykować kogoś za wypowiedzi i radzić w tym o czym nie ma się pojęcia. Jest to dla mnie typowe nabijanie sobie postów i działanie w myśl przysłowia " Jak sam sobie nie radzę, to biuro porad prowadzę". Żeby coś komuś doradzić to trzeba najpierw samemu wysłać na dany adres i dopiero dzielić się doświadczeniami.
Pisalem na adres feynoordu kilka listow i wiem ze odpowiexzi nie dostaniesz musisz wyslac holenderski znaczek.

Osobiście chodziło mi o to, że najlepiej jest się skontaktować z Feyenoordem, bo Leo jest tam dyrektorem sportowym. Zawsze możesz napisać list albo maila (jak Ci szkoda 2,40 zł). Dlatego, gdy ktoś prosi o pomoc, staram się pomóc, a nie krytykować każdego.

Ok.Przepraszam za tamten wczesniejszy post.Niepowinienem tak napisac moglem poprostu napisac ze po meilu nie ma co liczyc na odpis. Jeszcze raz wielkie przepraszam

u mnie dzisiaj:
Christian Gross
Christian Trasch
Stefano Celozzi
Zdravko Kuzmanovic
Cacau
Ricardo Osorio


,,Do Leo Beenhakkera mozna pisac na PZPN wystarczy wyslac list nie trzeba ani kopert zwrotnej ani znaczka w liscie wystarczy podac swoj adres. Mam nadzieje ze pomoglem



Nie pisz post pod postem, używaj opcji "Edytuj"
Otrzymujesz ostrzeżenie.
 

morphe

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2009
Posty
133
Punkty reakcji
12
Miasto
Łańcut
Wczoraj zdobyłam po meczu następujące autografy:

Mariusz Wlazły
Marcin Możdżonek
Michał Winiarski
Miko Oivannen
Rafael Redwitz
trener Jacek Nawrocki
Trener Daniel Castellani
Miguel Falasca
Krzysztof Ignaczak
Aleh Akhrem
Krzysztof Gierczyński

Nie prosiłam wszystkich siatkarzy o autografy (byli nieźle zmęczeni ;))
 

karolpro

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2009
Posty
472
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Katowice
Pisalem na adres feynoordu kilka listow i wiem ze odpowiexzi nie dostaniesz musisz wyslac holenderski znaczek.


,,Do Leo Beenhakkera mozna pisac na PZPN wystarczy wyslac list nie trzeba ani kopert zwrotnej ani znaczka w liscie wystarczy podac swoj adres. Mam nadzieje ze pomoglem
Od Feyenoordu dostaniesz i odpowiedź bez znaczka jeśli masz farta i wiesz co napisać. Ja np dostałem od nich 3 grafy +zawiadomienie, żebym następnym razem dodał IRC. Zaznaczę iż w ogóle nie prosiłem ich o autografy.

Do Leo nie można pisać na PZPN. Przecież on pracuje już tylko w Feyenoordzie.
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Od Feyenoordu dostaniesz i odpowiedź bez znaczka jeśli masz farta i wiesz co napisać. Ja np dostałem od nich 3 grafy +zawiadomienie, żebym następnym razem dodał IRC. Zaznaczę iż w ogóle nie prosiłem ich o autografy.

Do Leo nie można pisać na PZPN. Przecież on pracuje już tylko w Feyenoordzie.

Ja pisalem do Feynoordu to dostalem graf Leroya Fera i tez napisali zeby nastepnym razem dac IRC.
Do Leo mozna pisac na PZPN. Bo mimo tego ze tam nie pracuje sa tam jego podpisane karty.
A mi to nie orbi roznicy czy on mi ja wsadzi do kopert czy jakas sekretarka ale autograf oryginalny wiem bo sam tam pisalem i odpowiedz dostalem.
 

reeverse

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
9
Wiek
28
Wczoraj zdobyłam po meczu następujące autografy:

Mariusz Wlazły
Marcin Możdżonek
Michał Winiarski
Miko Oivannen
Rafael Redwitz
trener Jacek Nawrocki
Trener Daniel Castellani
Miguel Falasca
Krzysztof Ignaczak
Aleh Akhrem
Krzysztof Gierczyński

Nie prosiłam wszystkich siatkarzy o autografy (byli nieźle zmęczeni ;))

Wow! Wieelkie gratulacje :)
 

dibaba

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
195
Punkty reakcji
22
U mnie dziś 3 zdjęcia z autografami piłkarzy Feyenoordu (pisałem maila) :

Tomasson, De Guzman , Fer.
 

koc

Bywalec
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
301
Punkty reakcji
63
Bardzo udany początek tygodnia :D

Pierre Ragues
Martin Koch
Andreas Kofler :D
Timo Glock - karta Virgin
Reinfried Herbst x2

:D
 
Do góry