Autografy (e-maile)

Marcin1906

Bywalec
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
545
Punkty reakcji
59
Miasto
Kraków
U mnie dzisiaj:
- Clint Eastwood
- Edyta Herbuś
- Stanisława Celińska
- Daniel Żółtak

Super początek tygodnia :eek:k:
 
G

gwiazdkaX99

Guest
no spoko,spoko ;)
zaczekajcie cierpliwie niedługo wrzucę zdjęcie wszystkich autografów,ale bez Farben Lehre i Pana Buzka ;) bo wydaje mi się że chyba te najważniejsze hehe :p
POZDRAWIAM !

ok... juz wrzucam :) proszę ! :
 

!Marta!

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
102
Punkty reakcji
18
Wiek
28
U mnie dzisiaj:
- Clint Eastwood
- Edyta Herbuś
- Stanisława Celińska
- Daniel Żółtak

Super początek tygodnia :eek:k:

A ile czekałeś na autograf Stanisławy Celińskiej? Wysyłałeś na adres teatru? Bo ja wysłałam kopertę ze znaczkiem i dwa zdjęcia, a czekam już 3 tygodnie. Jeśli możesz, odpisz na PW.
 

White_Coffe

Jeej. Twilight ^^.
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
773
Punkty reakcji
15
Wiek
29
Miasto
Kraina marzeń x3.
cześć! nie było mnie u Was, aż od wakacji ...

przestałam zbierać autografy, jednak chyba do tego wrócę, ponieważ ostatnio pojawiły się u mnie perełki.
pisałam do tych osób, jeszcze za czasów, gdy zbierałam grafy.

dostałam podpis Tomasza Kota i Petera Facinelli (Carlisle, ze Zmierzchu) : ).

jest ktoś jeszcze ze starego składu.? : >.

witam, ponownie : ).
 

morphe

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2009
Posty
133
Punkty reakcji
12
Miasto
Łańcut
Byłam dzisiaj na zakupach w galerii i spotkałam Miko Oivanena i Rafaela Redwitza (siatkarze Asseco Resovii Rzeszów), ale nawet ich nie zatrzymywałam, bo mam ich autografy :D

Mam pytanie: Czy pisał ktoś do Cezarego Pazury? Bo czekam już kilka miesięcy i zero odpowiedzi, to samo z Krzysztofem Ibiszem...
 

White_Coffe

Jeej. Twilight ^^.
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
773
Punkty reakcji
15
Wiek
29
Miasto
Kraina marzeń x3.
ojej. to bardzo się cieszę : >. ja Ciebie też, pamiętam!
miło, jest wziąć zakurzony segregator i zacząć wszystko od nowa ... cudo!

bardzo mi tego brakowało : ).
 

paula2818

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2009
Posty
65
Punkty reakcji
2
A wie może ktoś jak zdobyć autograf Katie Melua ? jak cos to odpowiadajcie na PW ;)
 

White_Coffe

Jeej. Twilight ^^.
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
773
Punkty reakcji
15
Wiek
29
Miasto
Kraina marzeń x3.
Co do Cezarego Pazury, to mam jego autograf, jeszcze za czasów, jak wysyłam po e-mailu.
Od Ibisza, czeka się całkiem długo, bo sama czekałam kilka miesięcy.
 

faraon

Stały bywalec
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
400
Punkty reakcji
187
Dzisiaj
Katharina Gutensohn
Carolina Ruiz Castillo
Obydwa z wymiany
 

Marcin1906

Bywalec
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
545
Punkty reakcji
59
Miasto
Kraków
cześć! nie było mnie u Was, aż od wakacji ...

przestałam zbierać autografy, jednak chyba do tego wrócę, ponieważ ostatnio pojawiły się u mnie perełki.
pisałam do tych osób, jeszcze za czasów, gdy zbierałam grafy.

dostałam podpis Tomasza Kota i Petera Facinelli (Carlisle, ze Zmierzchu) : ).

jest ktoś jeszcze ze starego składu.? : >.

witam, ponownie : ).

Witam ponownie w naszych progach White Coffe :) Miło,że wróciłaś :)
Mam pytanko.Czy pisał ktoś do Ani Przybylskiej? Ja pisałem na maila jej agentki,jak moge otrzymać od Ani grafa już jakiś czas temu ale zero odpowiedzi.Ma ktoś może jakieś inne namiary? Jeśli tak to proszę o wiadomość na PW :)
 

Balladosis

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2009
Posty
41
Punkty reakcji
27
oh Klaudyska, Klaudyska, oj przepraszam teraz już 'gwiazdkaX99' zdecyduj się, czy wszystkie grafy, które dzisiaj otrzymałaś to PP, czy połowa z nich jest oryginalna w tym: Beckhama, Kelly, Ferrer'y, ? Raz piszesz, że są oryginalne, potem stwierdzasz, że nie jesteś cytuję:
nie jestem grafologiem i nie sądze na 100% ze to oryginałki
Innym też piszesz w prywatnych wiadomościach, że autograf Beckhama masz z adresu znalezionego w necie, ale zapomniałaś gdzie?
ale znalazłam go kiedyś,kiedyś gdzieś na necie... i teraz juz zapomniałam,bo oryginal doszedl ale dopiero po 11 miesiacach oczekiwania,ale warto było ;)
Pewnie też wysyłasz wiadomości, że jesteś szczęśliwcem, który zdobył oryginały, ale teraz wchodzi ustawka, przez którą wysyłać będą już tylko nadruki?
a do reszty z Fanmaila... ale teraz podobno weszła ustawka ze juz PP tylko wysyłają... a ja prosby dawno wysłałam i sie załapałam na oryg.
pozdrawiam,
To jest tak żałosne, że aż śmieszne.

Jeszcze jedno i chyba najważniejsze- napisałaś mi, że autografy zbierasz:
od zeszłego roku od początków sierpnia ;-)

Jeśli się nie mylę, to zaczęłaś około 8 miesięcy temu, a wcześniej pisałaś, że na graf Beckhama czekałaś 11 miesięcy. Niestety dziecko, ale kłamstwo ma bardzo krótkie nóżki.


Jeśli ktoś myśli, że to są moje wymysły, to się myśli, bo to jest tylko część mojej rozmowy z Klaudyską aka gwiazdką.

Ręce opadają na to co tutaj się wyprawia. Nie pisałem tego, by Ci zrobić przykrość, chcę Ci tylko uświadomić, że działając taką drogą nic nie zyskasz, a jedynie stracisz coś co w życiu jest ważne: szacunek innych osób.

Dlatego, że to w sumie dotyczy autografów i kolekcjonowania mam nadzieję, że nie potraktujecie tego jako off topica tylko przestrogę.
 
G

gwiazdkaX99

Guest
oh Klaudyska, Klaudyska, oj przepraszam teraz już 'gwiazdkaX99' zdecyduj się, czy wszystkie grafy, które dzisiaj otrzymałaś to PP, czy połowa z nich jest oryginalna w tym: Beckhama, Kelly, Ferrer'y, ? Raz piszesz, że są oryginalne, potem stwierdzasz, że nie jesteś cytuję:
Innym też piszesz w prywatnych wiadomościach, że autograf Beckhama masz z adresu znalezionego w necie, ale zapomniałaś gdzie?

Pewnie też wysyłasz wiadomości, że jesteś szczęśliwcem, który zdobył oryginały, ale teraz wchodzi ustawka, przez którą wysyłać będą już tylko nadruki?

To jest tak żałosne, że aż śmieszne.

Jeszcze jedno i chyba najważniejsze- napisałaś mi, że autografy zbierasz:


Jeśli się nie mylę, to zaczęłaś około 8 miesięcy temu, a wcześniej pisałaś, że na graf Beckhama czekałaś 11 miesięcy. Niestety dziecko, ale kłamstwo ma bardzo krótkie nóżki.


Jeśli ktoś myśli, że to są moje wymysły, to się myśli, bo to jest tylko część mojej rozmowy z Klaudyską aka gwiazdką.

Ręce opadają na to co tutaj się wyprawia. Nie pisałem tego, by Ci zrobić przykrość, chcę Ci tylko uświadomić, że działając taką drogą nic nie zyskasz, a jedynie stracisz coś co w życiu jest ważne: szacunek innych osób.

Dlatego, że to w sumie dotyczy autografów i kolekcjonowania mam nadzieję, że nie potraktujecie tego jako off topica tylko przestrogę.


nie obchodzi mnie co tu piszesz. mogę dostac za to nawet 100000000 minusów - nie myślę o tym już.
kazdy wie ze to Ty kazdego obdarowujesz " minusami za nic " ...
twoja zazdrosc przerasta ciebie samego.
pozdrawiam .
 

Balladosis

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2009
Posty
41
Punkty reakcji
27
zazdrość? Czego ja mam ci niby zazdrościć? Tak ja obdarowuję minusami? To dlaczego twoja reputacja jest 20 na minusie, a nie moja? Skoro wszyscy wiedza, że to ja to dlaczego ja nie mam minusowej reputacji, tylko ty? Myślisz, że ja nie mam nic innego do roboty, jak dawać minusy takim pseudo kolekcjonerom jak tobie? Na takich jak ty to mi nawet szkoda czasu i na prowadzenie tej żenującej dyskusji z twoją osobą. nie dość, że na PW musiałem tolerować twoje wyzwiska, by udowodnić, że to ty jesteś klaudyska, to ty jeszcze zmuszasz mnie na odpowiedzenie Tobie tutaj.
Aha to ty jesteś Klaudyska, jej siostra, czy zupełnie ktoś inny? Bo trzy wersje już mi zdążyłaś przedstawić i to ma niby świadczyć o wiarygodności twoich słów?

Wiesz co? Nie odpowiadaj i tak każdy wszystko już wie. Nie chcę już tutaj z Tobą konwersować.
 

Norbert1622

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2010
Posty
126
Punkty reakcji
18
Wiek
32
Miasto
Biała Piska
Miałaś wrzucić fotki grafów i nie widzę ich w poście nic nie ma a napisałaś że są ale ich nie ma nie rozumiem :/
Czy możesz jeszcze raz wstawić bo naprawdę nic nie widzę w poprzednim poście ?
 
Do góry