Autografy (e-maile)

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
u mnie dzis:

Cristian Molinaro
Pavel Pogrebnyak
Khalid Boulahrouz
Roberto Hilbert
Ciprian Marica
Aliaksandr Hleb(na wymiane)

po wymianie z Rumcajsem:

Marcin Zając
Pavol Stano
Nikola Mijailovic
Tomasz Hajto
 

DanceMacabre

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
18
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Dzierżoniów
Witam! W brew pozorom nie jestem tu nowym użytkownikiem. Wcześniej pisałem tu pod innym nickiem, ale zapomniałem hasła i założyłem nowe konto.
W autografach prawie nic nowego, ale dzisiaj znowu wysłałem sporo próśb.
Pierwsza sprawa jaka zwróciła na mnie swoją uwagę to ciąg dalszy dyskusji na temat plusów i minusów.
Z jednej strony trochę Was rozumem- ktoś napisze sobie posta, a tu zaraz pełno minusów. Z drugiej strony to powiem Wam, że chciałbym miec takie problemy.
Konta Wam za to przecież nie skasują. Pomysł tych ocen od początku budził kontrowersje i ja też nie popierałem tej opcji. Uważam,że możliwośc oceniania postów powinna należec jedynie do administratorów i użytkowników, którzy napisali większą ilośc postów- byliby o bardziej doświadczeni czytelnicy, bo jak narazie większośc negatywnie oeniających użytkowników, postrzegam jako taiego dzieciaka co ledwo przyszedł, ze szkoły i przeczytał posta, którego nie rozumie,a na dodatek ma brzydkiego avatara-"a to sobie damminusa".
Tak więc nie przejmujmy się bachorami, a ja jedyne co mogę robic to tak jak przy starym profilu- bawic się w darczyńcę i po prostu dawa negatywnie ocenionym użytkownikom plusy (o ile na to zasłużą).

Przepraszam za brak litery (musicie domyśle(c) się jakiej, ale mam coś z klawiaturą.
POZDRAWIAM "BACHORY".
 

KaroOoleczka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2008
Posty
434
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Turaszz xDD
Hej wszystkim :)
Pamięta mnie ktoś jeszcze tak dawno tu nie pisałam chyba z rok :)
Przez ten czas dostałam niewiele autografów ale za to cennych np. Christiny Aguilery, Katy Perry, Melissy Joan Hart itp.
Teraz powysyłałam troche listów Może coś z tego będzie. :)
 
G

gwiazdkaX99

Guest
dziś u mnie:

- Kate Hudson
- Ewa Wachowicz
- Anita Włodarczyk x2 + ded.
- Marzena Brzóstowicz + ded + CD
 

PolaMoll

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
4
Witam Was,
Otrzymałam dzisiaj swoje pierwsze w życiu dwa autografy Izabeli Miko i Krystyny Prońko. Jestem bardzo szczęśliwa i mam nadzieję że to jeszcze nie koniec :] ;)
 
G

gwiazdkaX99

Guest
Poszukuję do kupna autografu Angeliny Jolie , ponieważ chcę zrobić prezent koleżance ;)
może być PP , ważne aby Angeliny !!!
ps. napewno mało za niego nie zapłacę - także bez obaw!
proszę o kontakt na PW
pozdrawiam!
miłego dnia ;) ;)


<--- MAM JUŻ OFERTĘ!!!
pozdrawiam
 

Paulaad93

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Witam, jestem tu nowa. ale w swoim dorobku posiadam autografy takich osób jak:
- Aldony Orman
- Jerzego Engela +ded.
- Roberat Korzeniowskiego
- Natali Lesz
- Krystyny Prońko +ded.
- Alchemist Project + ded.
- Anny Rogowskiej
- Jerzego Buzka
- Lecha Kaczyńskiego
- Grażyny Brodzińskiej +ded.
 

Norbert1622

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2010
Posty
126
Punkty reakcji
18
Wiek
32
Miasto
Biała Piska
U mnie dziś super dzień !!! Grafy od :
-Alyssa Milano bardzo na ten graf czekałem JUPI :D
-Paweł Zagumny
-Ewa Wachowicz z dedykacją
-Agnieszka Chylińska
-Golden Life

Wszystkie grafy są super ale najbardziej mnie ucieszył od Alyssy Milano :D

Pozdrawiam !!!
 
G

gwiazdkaX99

Guest
dziś jeszcze u mnie :

- Gwyneth Paltrow ( pani Listonosz wrzuciła list do sąsiadów ... - dziwne,ale faktyczne hehe ) ( jak ktoś chce otrzymać autograf aktorki to wyślijcie kupon IRC, list , koperte A4 na adres z FanMail.biz )

pozdrawiam
 

Ilek

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
49
Punkty reakcji
5
Hej!
Mam małe pytanie do Was, mam nadzieję że ktoś będzie w stanie mi pomóc.
Mam zamiar napisać list do Legii Warszawa ale nie wiem jaki rozmiar koperty powinnam wysłać żeby nie stawiać klubu w niezręcznej sytuacji (no żeby nie była za mała). Czy ktoś się orientuje co powinnam wysłać? Mam nadzieję że ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc. Pozdrawiam :)
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Hej!
Mam małe pytanie do Was, mam nadzieję że ktoś będzie w stanie mi pomóc.
Mam zamiar napisać list do Legii Warszawa ale nie wiem jaki rozmiar koperty powinnam wysłać żeby nie stawiać klubu w niezręcznej sytuacji (no żeby nie była za mała). Czy ktoś się orientuje co powinnam wysłać? Mam nadzieję że ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc. Pozdrawiam :)
hehe ja tam pisalem chyba z 2o razy.oczywiscie w zaleznosci od tego co chesz od nich dostac i czy chcesz pisac na klub czy na jakiegos pilkarza.
 
Do góry