Autografy (e-maile)

XRedii

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2009
Posty
30
Punkty reakcji
3
U mnie dziś autografy wszystkich członków Kabaretu Rak(wraz z Krzyśkiem Respondkiem)i mam z nim zdjęcie:)
34eakx4.jpg

Pozdrawiam!
;)
 

karus96

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
221
Punkty reakcji
4
Wiek
28
Miasto
Kraków xD
U mnie dziś Selena Gomez!
Strasznie się cieszę, bo wysyłałam do niej list parę miesięcy temu. Wiem, że większość dostaje PP, ale ja mam oryginał :sexy: !!! Wiem, bo drapałam i trochę zeszło xD. Hurra!
 

morphe

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2009
Posty
133
Punkty reakcji
12
Miasto
Łańcut
u mnie dziś Szymon Majewski z dedykacją, Beata Kozidrak, Robert Kubica
i niestety jeden RTS :(

u mnie w mieście w niedzielę będzie Krystian Herba (jak ktoś nie wie to to jest ten od trialu ;) heh pałac kultury i mam talent) i tak się zastanawiam, czy będzie rozdawał autografy... wiecie coś na ten temat?
 

ziolo95

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
Wszędzie
Umnie dzisiaj tylko 3 autografy od natali lesz z dedy. ;)
Jaka radocha;D Przychodzę do domu ze szkoły tam koperta z moimi danymi ;* To wydarzenie nigdy mi się nie znudzi ;))
 

White_Coffe

Jeej. Twilight ^^.
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
773
Punkty reakcji
15
Wiek
29
Miasto
Kraina marzeń x3.
U mnie dziś autograf Benedykta XVI :).

Karus - Gratki! Nie zły sukces :).

Orientujesz się może czy, są w najbliższym czasie jakieś spotkania w Krakowie ...?


Wypchanych jutrzejszych, skrzyneczek życzę wszystkim :*.
 

Aga&Aga

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
hey dawno mnie nie było XD ale to za sprawą braku czasu niestety ;/ od ostatniego logowania dostałam grafy:
-Gordon Ramsay
-kierowcy Toro Rosso z F1
-beata Kozidrak
-Michał kościuszko

Mam pytanie do osób które dostały grafa od Roberta Kubicy-na jaki adres wysyłaliście prośby? (e-maile czy listy) bo ja wysłałam tego sporo i jak dotąd nic mi nie przyszło a bardzo mi zalezy :( :( :( Prosze o odpowiedx na pw
 

brokenheart

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej ;D Jestem nowa. Ale mniejsza z tym.
Też mam jakieś grafy w swojej kolekcji. Mianowicie Amanda Seyfried i Ania Dąbrowska.
+ pozytyw od Deppa. :)

Koto pisał do TVN o autograf...? Ja dostałam dzisiaj od nich negatywa :/:/


Witamy,


Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą stacją oraz ofertą programową. W nawiązaniu do zapytania z przykrością informujemy, iż nie jesteśmy w stanie spełnić Pani prośby, gdyż na chwilę obecną nie posiadamy żadnych materiałów promocyjnych ani autografów gwiazd TVN - u przeznaczonych dla Telewidzów. Jednocześnie informujemy, iż w ramach promocji określonych programów, czy seriali organizowane są różne spotkania z gwiazdami, gdzie istnieje możliwość pozyskania autografów.


Życzymy wszystkiego dobrego i mamy nadzieje, że nasze wyjaśnienia zostaną przyjęte ze zrozumieniem.


Ci to mają problemy...
 

Marcinl884

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
393
Punkty reakcji
27
U mnie dziś po raz 6 autograf Johna Travolty. Najciekawsze jest to że tylko raz wysłałem do niego mejla a odesłał mi 6 autografów :) jeżeli ktoś chce się wymienić to piszcie na PW
 

morphe

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2009
Posty
133
Punkty reakcji
12
Miasto
Łańcut
u mnie też dziś John Travolta :) ale po raz pierwszy ;)

Jeśli Krystian Herba będzie rozdawał autografy to mogę wziąć kilka więcej i ewentualnie się wymienić więc piszcie na pw :)
 

Marcin1906

Bywalec
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
545
Punkty reakcji
59
Miasto
Kraków
U mnie dziś :
- Konrad Wasilewski- mistrz olimpijski z Pekinu i 4 krotny mistrz świata w wioślarstwie - pocztówka ze zdjęciem całej drużyny + jego graf.Czekałem na ten graf od marca,więc tym bardziej się cieszę :D
- pocztówka z grafem od Jess Schipper - 4 krotnej medalistki olimpijskiej :) już druga w kolekcji :)
-Kamilla Rytter Juhl - duńska badmintonistka - zdjęcie z grafem

Po długiej przerwie to i tak dużo grafów jak na jeden dzień ;)
 

czeekoladowaa

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
72
Punkty reakcji
5
To prawda że w zespole Caro Dance tańczy Iza Orzełowska, Kuba Mędrzycki??

Bo jeśli tak to postaram się załatwić grafa, bo ich występ będzie niedaleko mnie :)

Może ktoś chce to mogę mu załatwić autograf :)

Ale coś-za coś xD

Pzdr. :)

PS. U mnie pustki

PS2. Jak coś to pisać na PW
 
Do góry