Autografy (e-maile)

Marcinl884

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
393
Punkty reakcji
27
może mi ktoś powiedzieć po co i za co są te plusy i minusy(reputacja) i kto o tym decyduje kto ma plus a kto minus??
 

koc

Bywalec
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
301
Punkty reakcji
63
może mi ktoś powiedzieć po co i za co są te plusy i minusy(reputacja) i kto o tym decyduje kto ma plus a kto minus??

Plusy są za odpowiedz na temat i za taką, która w jakiś sposób pomogła innemu użytkownikowi, a minusy za spam, pisanie nie na temat, ciągłe pytania i takie tam..... i Ty decydujesz, czy dać minusa, czy plusa ;)
 

Andie

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
153
Punkty reakcji
9
Wiek
30
Właśnie teraz jak wygląd zmienili część osób nie pisze, bo im forum się nie chce włączyć. Ja na początku też tak miałam, ale teraz już jest wszystko ok. A co do autografów to masz @?

Helena Vondrackova i Pinter z maila, reszta nie.

Na Fraszyńską czekałam około 2 miesięcy.
 

wodzio1993

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
CZeść. Widzę że co po niektórzy zdobyli grafy Agaty Kuleszy, Marcina Gortata i Pani Ireny Kwiatkowskiej. Możecie podać namiary?? Bardzo mi zależy. <pliss>

Wczoraj wysłałem listy do:
- Paweł Brożek (SASE, list, plakat)
-Zespół FARBA (SASE, list,)
- Ania Dąbrowska(SASE, list,)
- Marieta Żukowska (SASE, list, plakat)
 

edith_wro

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
52
Punkty reakcji
2
Wiek
29
U mnie dziś prześliczne zdjęcie z autografem Anetki Zając,Oli Zienkiewicz,Mikołaja Krawczyka i Łukasza Płoszajskiego :D
Strasznie się cieszę :D
 

legia1916

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
3
wczoraj ROBERT KUBICA :)
http://markoautographs.fotopic.net/p60480278.html


PILNIE POSZUKIWANY DOBRY ADRES MILEY CYRUS!!!!!!!
 

White_Coffe

Jeej. Twilight ^^.
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
773
Punkty reakcji
15
Wiek
29
Miasto
Kraina marzeń x3.
Karmel_Ciastko_Czekolada - Dziękuję za adres Taylora :). Nie mogę odpisać, na PW, bo coś mi się zacina :mruga:.

Może ktoś chciałby się wymienić ...? Mam na wymianę Dodę, Ewę Wachowicz, Kombii, Sumptastic, K.A.S.Ę i Beatę Kozidrak.
Grafy tylko zajmują niepotrzebnie miejsce w segregatorze, także chętnie się wymienię :).
 
Do góry