Autografy (e-maile)

faraon

Stały bywalec
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
400
Punkty reakcji
187
Umnie dziś Dorota Stalińska.
Jeśli chodzi o sprawę wymiany to wymieniałem się z trzema uzytkownikami tego forum i było super. Dostałem to samo co na skanie, w terminie ale ja też jestem ok wobec wymieniających się. Propopuję powiedzieć głosno kto jest tym oszustem aby się ktoś inny nie naciął .
 

koki

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
5
Przydaloby si zrobic cos w rodzaju czarnej listy i listy zaufanych tylko ze t jest forum ogolna a nie tylko o grafach i nikt nie moze tego otworzyc
trzeba by stronke zalozyc czy cos

Właśnie dobrze było by stworzyć coś w rodzaju takiej listy.Wtedy na pewno było by można bez obawy się wymieniać z uczciwymi użytkownikami.
 

rumcajs780

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
152
Punkty reakcji
19
Miasto
Częstochowa
nio widzę że jedziecie ostro po bandzie ja nie powiem sam miałem taka sytuacje ale może ta osoba po prostu nie kumała ze to podróby różni są ludzie ja tam wymieniłem się z para z obecnego forum i zawsze wszystko się zgadzało
 

koc

Bywalec
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
301
Punkty reakcji
63
Tak, to też jest świństwo, ale nie można podawać czyiś danych osobowych. A próbowaliście z nią porozmawiać o odmianie lub reklamacji wymiany ?
 

asiule3q

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2008
Posty
224
Punkty reakcji
1
ja tez miałam taki problem z oszustem. i to jeszcze z tego forum,ale to juz było jakiś czas temu. Miałam się wymienić autografem Dody za autograf Przemka Cypryańskiego. I wszystko było ok. Wysłałam autograf Dody na podany adres i do dziś nie dostałam tego autografu. ;/
no ale nic nie poradzę ludzie takie już są.
 

martyna19963

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
302
Punkty reakcji
11
A mogłabyś i podać adres hotelu? Szukam w necie w ktróy ma być i dalej nie wiem :bag:



Sorki ale nie mogę.Wraz z koleżanką strasznie dużo pisaliśmy e-mail.Akurat ona dostała odp.Niestety poprosiła żebym zachowała tą wiadomość dla siebie.Jeszcze raz sorki ale nie mogę.
Poszukaj w tych luksusowych....
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
do mnie warto pisac odesle odrazu z autografem i dedykacja :D :D :D
 
Do góry