Autografy (e-maile)

damwen

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Przeczytalem wszystkie stronki na tym forum i musze przyznac ze jest dosyc ciekawe
 

dziewczynaosw

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Kanada
Witam wszystkich.
Ja dopiero zaczynam kolekcjonować autografy. Moje hobby. Jak jakieś znajdę to mam je już zawsze hehe
Oprócz tego interesuje się kynologią.
Jak narazie to mam tylko jeden autograf : Zygmunt Chajzer.
Z emaila wysyłałam dużo, pare osób mi odpisało. Zacznie się coś dziać to będę wysyłać listy.
A moim ogromnym marzeniem jest autograf Steven'a Spielberga ...
Pozdrawiam :)
 

Ameliaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
jest taka strona internetowa gdzie sa podane adresy gwiazd by dostac autograf tylko ze wyleciala mi z głowy. ale pamietam ze jest to jakas angielska ;p
 

SadAngel

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Posiadam płytę Gosi Andrzejewicz (pierwszą, "Gosia Andrzejewicz"), na której znajdują się dwa autografy. Jeden na książeczce, drugi na krążku/płycie. Płyta jest oryginalna, w bardzo dobrym stanie (nie słuchana). Mogę ją sprzedać, lub wymienić na interesujące mnie autografy.
Nie przepadam za Gosią i ta płyta nie jest mi potrzebna, a może jakiś fan Gosi byłby nią zainteresowany.
Zapraszam na GG: 2953263.

Pozdrawiam Smile
 

Necia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
2
Miasto
Słupsk
Hej
Mam takie małe pytanko. Jeśli wysyłacie do kogoś za granicy sase to znaczek jest z kraju do którego wysyłam list?
Z góry dziękuję :)
 

faraon

Stały bywalec
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
400
Punkty reakcji
187
Hej
Mam takie małe pytanko. Jeśli wysyłacie do kogoś za granicy sase to znaczek jest z kraju do którego wysyłam list?
Z góry dziękuję :)

Wysyła się wówczas kupon IRC - mozna go kupić na poczcie, a w danym kraju wymieniają go na znaczek
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
A u mnie John Travolta z dedykacją ;)
Się zdziwiłam bo chyba pierwszy raz od kiedy zaczęłam zbierać (czyli..października) przyszło coś we wtorek ;)
 
Do góry