Autografy (e-maile)

White_Coffe

Jeej. Twilight ^^.
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
773
Punkty reakcji
15
Wiek
29
Miasto
Kraina marzeń x3.
anusja95 - skończ jż, bo nie mam większej ochoty czytać Twoich bez sensownych postów w dodatku nie na temat.
Krótka rada - coś Ci nie odpowiada, żegnaj, płakać nie będziemy.

Jejj. Dziś poniedziałek :D. Czekam na listonosza. Wysyłacie dzisiaj do kogoś listy.?
 

Marcin1906

Bywalec
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
545
Punkty reakcji
59
Miasto
Kraków
anusja95 - skończ jż, bo nie mam większej ochoty czytać Twoich bez sensownych postów w dodatku nie na temat.
Krótka rada - coś Ci nie odpowiada, żegnaj, płakać nie będziemy.

Jejj. Dziś poniedziałek :D. Czekam na listonosza. Wysyłacie dzisiaj do kogoś listy.?

Ja bym chetnie powysylal ale brakuje mi czasu :) Jesli sa chetni zeby za mnie popracowac to ja sie biore za pisanie listow :p
Ciekawe czy dzis cos listek przyniesie.Ale musze czekac do 17 bo tak wracam z pracy :/
 

nastusia14

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Nowy Tomyśl k.Poznania
ta dyskusja jest bez sensu... anusja co ty sobie myslisz, ze wejdziesz na forum i bedziesz tutaj jakies fochy stroic?? nabijasz sobie posty i tyle, forum jest o autografach a nie o twoich bulwersach, wez dziewczyno wrzuc na looz, jak cos ci sie nie podoba to spadaj, nam to ubytku nie robi...
 

Ona171026

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
164
Punkty reakcji
13
Wiek
31
Miasto
Tam gdzie cie nie ma xD
ta dyskusja jest bez sensu... anusja co ty sobie myslisz, ze wejdziesz na forum i bedziesz tutaj jakies fochy stroic?? nabijasz sobie posty i tyle, forum jest o autografach a nie o twoich bulwersach, wez dziewczyno wrzuc na looz, jak cos ci sie nie podoba to spadaj, nam to ubytku nie robi...


zgadzam się ;D

właśnie był listonosz ;D
u mnie dziś
* Andrzej Mękal
* Tomasz Majewski
 

matihh

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
przepraszam za dłuższą nieobecność na forum spowodowaną burzami. niestety zerwało mi linię telefoniczną i modemu nie czytało. ale net już jest. Podczas nieobecności:
Fan-Pack od UEFA:
Smycz UEFA (Paris 2006 Finał LM)
Brożka Finał LM 2007 Ateny
Książeczka z adresami z 1 lig w Europie
Pocztówka 3D



i takie pytanie z ciekawości: Uważacie mnie za taką osobę że tylko wchodzę i szukam sobie maili i uważam się za jakiegoś extra kolekcjonera?? czekam na szczere odp
 

faraon

Stały bywalec
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
400
Punkty reakcji
187
Ja sięwziąłem za pisanie listów. Dzisiaj wysyłam do Video, T. Mazowieckiego, J. Treli
 

jumpova

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2009
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Olsztyn
O! U mnie zaskoczenie, bo aż trzy grafy :) :

-> Karolina Nowakowska
-> Wojciech Medyński
-> Olga Bończyk

Wszystko na agencję Macieje Mizgalskiego :]
 

anusja95

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
anusja95, to forum ma taką specyfikę, ze od czasu do czasu trzeba się na kimś wyżyć <_< padło na Ciebie ale się nie przejmuj, o
no chyba że lubisz :bag:
Master of disaster, różnie jest, jedni mają własne (vide Lenka) inni mają fansite'y.

To mnie pocieszyłas xD :lol:

A w temacie.. to dzis przyszły do mnie grafy EWy Blaszczyk i Iwony Pavlovic (z dedyk.)
 

Iza.

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
516
Punkty reakcji
8
Miasto
Małopolska
U mnie:
Bad Boys Blue - 4 zdjęcia z autografami + 2 kalendarzyki.
Marc Coma - fajne zdjęcie z ded.
Robbie Coltrane - zdjęcie z grafem, ale nadruk raczej. do tego list.
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
U mnie dziś nic ;/
A bez obrazy, zawsze mówię co myślę ( swoją drogą to czasami jest śmieszne, bo dzisiaj pomagałam mojej mamie w sklepie i jednej dziewczynie nie sprzedałam biletu bo mnie wkurzyła xD ), więc anusja95, nie wszyscy Ci ,,wybaczyli'' to wparowanie tutaj ;/
Ale jako że ja jakby rozpoczęłam tę kłótnię, to ja ją skończę ;)
Więc:

KONIEC xD
 

gosiaczek964

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
Hejka :)
U mnie dziś Krystyna Prońko :)
I jakoś nic ciekawego poza tym ... Gorąco,że wytrzymać nie można - wiatraki wkroczyły do akcji xD :D
 

Marcin1906

Bywalec
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
545
Punkty reakcji
59
Miasto
Kraków
U mnie dzis z wymiany:
- Jorg Rosskopf - niemiecki tenisista stołowy, dwukrotny medalista olimpijski, mistrz świata, trzykrotny mistrz Europy.

Dzieki włoszka ;)
 

damwen

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich serdecznie
Jestem tu po raz pierwszy ale mam nadzieje że zagoszcze na dłużej
Autografy zbieram od 3 lat i mam ich okolo 1000
 
Do góry