Autografy (e-maile)

karus96

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
221
Punkty reakcji
4
Wiek
28
Miasto
Kraków xD
U mnie dziś 3x Britney Sperars :yahoo:.!!!!!! I TO ORGINAŁ! Czekałam chyba z 1,5 roku, ale się doczekałam, a już straciłam nadzieje!!!!!!

Mogę sie wymienić, ale za coś super np. Vanessa Hudges, ktoś zza granicy z listu :D.
Gratuluję :). Ja również mam Britney Spears i też oryginał ;P.
U mnie dziś nic xD.
 

Marcin8711

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
31
Punkty reakcji
1
Miasto
Małopolska
Temat brzmi "Autografy ( e-maile ), co samo w sobie oznacza, że chodzi o podawanie adresów mailowych, czy też listownych.


Mam w 100% dobry adres, żeby zdobyć grafa Heleny Bohnam Carter, trzeba tylko wysłać list z prośbą. Chce ktoś?


Owszem ale pytacie o adresy ktore po

1. Sa na stronach oficialnych gwiazd
2. Sa w tym temacie dodane 10000razy
3. Mozna je znalesc po wpisaniu w googlach imienia i nazwiska w raz z wyrazeniem " kontakt e-mail" badz "contact e- mail"
4. Juz wiele ludzi mowilo ze po to jest forum od pierwszej strony zeby je czytac a nie isc na latwizne prosic i zasmiecac
5. Wiekszosc pisze post pod postem i nie czyta bo przeciesz z kazdym postem jest blizej kolejnej gwiazdki
6. Dobrze wiecie ze mam racje
7. Ci ktorzy wiecznie poswiecaja swoj cenny czas dodaja adresy zawsze dopisuja ze mozna je bez problemu znalesc
8. Myslicie ze skad mamy te adresy z kosmosu ? nie kazdy moze je miec wystarczy pomyslec i odpowiednio uzywac googli a wszystko bedziecie miec
9. Jest taka strona jak fanmail ps tam jest praktycznie wszystko :D
10. temat autografy(e-maile) owszem owszem ale nie znaczy ze ktos ma Ci je podawac tak poprostu trzeba sie wykazac i juz a nie tylko czerpac korzysci
11. Nie chodzi mi o adres np Baracka Obamy bo takie zapytanie nie pojawia sie wcale a jesli juz to pojawi sie raz a HSM pojawia sie co tydzien i co tydzien jest dodawany adres a nawet 3 badz 4 adresy podobnie charmed i inne popularne filmy seriale gwiazdy itp gdzie mozna je znalesc na oficialnej stronie

Koniec poematu
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
U mnie dziś nic ;/ Ale w wakacje tego aż tak nie zauważam jak w roku szkolnym ;)
Nie róbmy takiego drętwego regulaminu, co ? Bo każdy będzie wchodzić, pisać co od kogo i do widzenia ;/
A ja np. napiszę że właśnie piszę blooga i mam frajdę jak nigdy xD

Hejka ^^ ! Jestem tu nowa. Przyjmiecie mnie ?

Witamy ;) Pochwal się kolekcją, jeśli możesz ;)
 

fazuczczi13

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Hm,narazie to zaczynam. Koleżanka mnie tak jakby natchnęła zebym została kolekcjonerką ;).
Mam autograf od Agnes :eek:k: Ale staram się aby zdobyć wiele wiele wiecej ^^
W tym momencie szukam e-maili, co to nie jest takie łatwe jak myśliałam <_< Ale nie poddam się hehe BB)
 

stynka00

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2009
Posty
122
Punkty reakcji
5
Wiek
27
Miasto
Giżycko
Hm,narazie to zaczynam. Koleżanka mnie tak jakby natchnęła zebym została kolekcjonerką ;).
Mam autograf od Agnes :eek:k: Ale staram się aby zdobyć wiele wiele wiecej ^^
W tym momencie szukam e-maili, co to nie jest takie łatwe jak myśliałam <_< Ale nie poddam się hehe BB)

Hejka Fazi!!
To ja ta `koleżanka`.
Na PW podaje Ci mejle.
 

gosiaczek964

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
Ja mam z @ nadruk Alyssy Milano

U mnie dzisiaj Tomasz Kammel
A skąd masz od T. Kammela?? Jak pamiętasz adres to napisz na PW ok ?? Pozdrowionka

U mnie dziś 3x Britney Sperars :yahoo:.!!!!!! I TO ORGINAŁ! Czekałam chyba z 1,5 roku, ale się doczekałam, a już straciłam nadzieje!!!!!!
Mogę sie wymienić, ale za coś super np. Vanessa Hudges, ktoś zza granicy z listu :D.
No właśnie, ma ktoś z was adres do Britnety?? Jak Tak to piszcie na PW ?? ok ?? :)

Hejka ^^ ! Jestem tu nowa. Przyjmiecie mnie ?
Jasne, jesteś przyjęta :D

Wiecie, co ? U mnie w tym tygodniu 2 grafy :) - 2 kolejne otrzymane przez @ :)
Ewa Wachowicz
Iza Miko ( na ulotce Kochaj i Tańcz ) ( właśnie wyciagnęłam ze skrzynki )
Jesnym słowem bardzo się cieszę :)
 

stynka00

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2009
Posty
122
Punkty reakcji
5
Wiek
27
Miasto
Giżycko
Hejka!
Słuchajcie. Jutro chcem wysłać list do Miley Cyrus...Kopertę też mam wysłać czy tylko kupon IRC.?
 
Do góry