Autografy (e-maile)

Martyna0666

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2009
Posty
157
Punkty reakcji
0
Miasto
Zawsze tam gdzie Ty:)
Zauważyłem, że użytkownik lukasz12 czyta i pisze w waszym temacie (jak na razie 1 post). Muszę was ostrzec.
W podpisie ma info, że zbiera stare monety, uważajcie, to OSZUST.
Kiedyś wymieniłem się z nim na smycze (za pośrednictwem www.free.amciu.com, na którym notabene był banowany z 10 razy..). Wysłałem monety (ok. 15) a kontakt zamilkł, smycze nie dotarły...
Oszust, oszust, oszust.... Nie wierzcie mu w nic co mówi...
Pozdrawiam.

Ja też dziękuję za ostrzeżenie - podobny typek do Dragona :/
 

Marcin8711

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
31
Punkty reakcji
1
Miasto
Małopolska
Czesc pisal ktos w niedalekiej przeszlosci do Kate Melua ? ja pisalem ale nie wiem czy @ byl nadal aktualny bo mialem go z poczatku forum jesli ktos ma aktualny z gory dzieki
jak zawsze jakos sie odwdziecze...
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
U mnie nic ;/ Miałam iść na pocztę ale jakoś mi nie było po drodze ;) Jutro pójdę bo stwierdziłam że bez sensu iść do szkoły więc zamiast tego pójdę na miasto xD

pebil, to była ironia z tym ,załatwicie mi' czy mówiłeś serio ? jeśli tak to....żal...
A mówiąc co kto chcę to dzisiaj rozmyślałam nad moimi roślinkami w domu i stwierdziłam że chcę żeby urósł mi aloes ;) Bo jakiś taki mały jest xD
 

faraon

Stały bywalec
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
400
Punkty reakcji
187
Dołączam siędo opini Marcina.
Tu nikt nikomu nic nie załatwia. Pomagamy sobie wymieniająć się adresami . Załatw sobie sam.
 

lili2205

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
161
Punkty reakcji
1
Myślę, że tak. A na kopercie wysyłając zagranicę ile należy nakleić polskich znaczków.?

Idziesz na poczte i prosisz znaczek na list zagranice.

Zauważyłem, że użytkownik lukasz12 czyta i pisze w waszym temacie (jak na razie 1 post). Muszę was ostrzec.
W podpisie ma info, że zbiera stare monety, uważajcie, to OSZUST.
Kiedyś wymieniłem się z nim na smycze (za pośrednictwem www.free.amciu.com, na którym notabene był banowany z 10 razy..). Wysłałem monety (ok. 15) a kontakt zamilkł, smycze nie dotarły...
Oszust, oszust, oszust.... Nie wierzcie mu w nic co mówi...
Pozdrawiam.

Dzięki za ostrzeżenie. Nie lubei takich typków

ja chce autograf Eminema, zalatwicie mi? :)
A ja chce gwiazdke z nieba i nie mam :/

Ja też chce gwiazdke z nieba i szóstkę w totka. a jakoś nikt mi nie załatwi tego.
 

samanta005

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Zielona góra
Zauważyłem, że użytkownik lukasz12 czyta i pisze w waszym temacie (jak na razie 1 post). Muszę was ostrzec.
W podpisie ma info, że zbiera stare monety, uważajcie, to OSZUST.
Kiedyś wymieniłem się z nim na smycze (za pośrednictwem www.free.amciu.com, na którym notabene był banowany z 10 razy..). Wysłałem monety (ok. 15) a kontakt zamilkł, smycze nie dotarły...
Oszust, oszust, oszust.... Nie wierzcie mu w nic co mówi...
Pozdrawiam.
zawsze to lepiej wiedzieć. ;]
chociaż z drugiej strony nie przekreślam jak na razie człowieka. ;]
ja też mogę tak napisać o kimkolwiek z tego forum. ;]
ale będę uważać. ;p

a ja chcę Goka Wana .
mój idol . <333
można powiedzieć. ;p
i dupka. oO


Marcinie... Myślisz, że nie próbowałam?! Ale spróbuję jeszcze raz. Najgorsze jest to, że ja tak podostawowo tylko angieski znam. oO
Proszę o pomoc tylko w tym jednym zdaniu, wiem że są tłumacze online, ale one czasami zawodzą. ;]

Jeśli nie ma możliwości otrzymania autografu, prosiłabym o adres, na który mogę wysłać kopertę wraz ze znaczkiem i zdjęciem.
 

sogrocka

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
154
Punkty reakcji
4
Mój wymarzony autograf to Heleny Paparizou. Wygrała w 2005 roku Eurowizję. Nie wysyła autografów w ogóle za granicę, a w Grecji nawet nie do wszystkich. Trzeba mieszkać w Grecji lub jeździć na koncerty i różne imprezy, gdzie ona jest wtedy rozdaje autografy bez problemu. A na e-maile też nie odpisują.
Innych wymarzonych to da się zdobyć bez problemu m.in.: Gregora Schlierenzauera. Wystarczy napisać list, uzbroić się w cierpliwość i autograf przyślą.
 

gullitkrk

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Jeśli nie ma możliwości otrzymania autografu, prosiłabym o adres, na który mogę wysłać kopertę wraz ze znaczkiem i zdjęciem.

If you are unable to send me an autograph, I am kindly asking you to give me an address at which I could send a letter with photo and a self-addressed stamped envelope.

Nie jest to może zdanie najwyższych lotów gramatycznych, jednak napewno lepsze niż z translatora :)
 

gullitkrk

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Czyli jak wysyłam do Anglii, list, na kopertę mam jaki znaczek nakleić jak nie polski.? <_<.

Bo ja już nie jarzę. xd.

Na kopertę na której jest nazwisko gwiazdy, naklejasz polski znaczek za 2,50 zł (3 zł jesli priorytet)
Na kopertę na której jest Twoje nazwisko, naklejasz angielski znaczek za 50 p

I TAK JEST NAPEWNO :)
 

White_Coffe

Jeej. Twilight ^^.
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
773
Punkty reakcji
15
Wiek
29
Miasto
Kraina marzeń x3.
No, czyli dobrze zrozumiałam za pierwszym razem :D.

Dzięki, i wybaczcie, ale ja blondynka jestem.

A jeszcze co do tych angielskich znaczków mam 20p , 2p x 3 i 1e.

Wystarczy jak wszystkie nakleje.?
 
Do góry