Autografy (e-maile)

White_Coffe

Jeej. Twilight ^^.
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
773
Punkty reakcji
15
Wiek
29
Miasto
Kraina marzeń x3.
A ja mam pytanko, czy ktoś ma mejla do Arnolda Schwarzeneggera.?

Nigdzie nie mogę znaleźć ... Mój brat jest jego fanem i chciałam mu sprawić frajdę autografem idola ;).
 

Marcin1906

Bywalec
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
545
Punkty reakcji
59
Miasto
Kraków
Poszukuję autografów zawodników i zawodniczek Wisły Kraków!
Szczegóły: TUTAJ

Kontakt PRIV :)

Co do moich autografów to później wrzucę jak to u mnie wygląda :D

Moja najcenniejsza zdobycza od koszykarek Wisełki Kraków jest koszulka Magdy Radwan z podpisami mistrzowskiej druzyny z roku 2007 :D a co do dnia dzisiejszego to az 3 listy u mnie w skrzynce :eek:k:

-kabaret MUMIO zdjecie z grafami i dedykacja :)
-Johnny Depp zdjecie z grafem i dedykacja
-Artur Barcis zdjecie z dedykacja i grafem :D po 2 miesiacach oczekiwania w koncu sie doczekalem bo bardzo zalezalo mi na grafie Pana Artura :D
 

Martyna0666

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2009
Posty
157
Punkty reakcji
0
Miasto
Zawsze tam gdzie Ty:)
No to widzę, że u niektórym chociaż coś;) Mi jak na razie zalezy na Trinni i Susannah :( Ale jak nie było tak nie ma ;(( No i jeszcze zależy mi na takiej jednej Pani... ale pewnie nikt na nią namiarów nie ma:(( A szkoda;O
 

Marcin1906

Bywalec
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
545
Punkty reakcji
59
Miasto
Kraków
No to widzę, że u niektórym chociaż coś;) Mi jak na razie zalezy na Trinni i Susannah :( Ale jak nie było tak nie ma ;(( No i jeszcze zależy mi na takiej jednej Pani... ale pewnie nikt na nią namiarów nie ma:(( A szkoda;O

Skad wiesz ze nikt nie ma skoro niewiadomo o kogo chodzi ;) Moze nam wyjawisz ten sekret o kogo chodzi to pomozemy, a przynajmniej sie postaramy :)
 

White_Coffe

Jeej. Twilight ^^.
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
773
Punkty reakcji
15
Wiek
29
Miasto
Kraina marzeń x3.
Ja bym chciała grafa Johnny'ego Depp'a , ale nie mogę znaleźć żadnego kontaktu na jego stronie :mruga:.

Wiem, że dużo osób go ma, więc ja chyba ślepa jestem ...
 

Martyna0666

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2009
Posty
157
Punkty reakcji
0
Miasto
Zawsze tam gdzie Ty:)
No dobra... chodzi mi o autograf tej dziewczyny co gotowała w programie Nigella gotuje;) właśnie tak ma na imię - Nigella i ma niesamowity talent kucharski;] Więc gdyby ktoś miała namiary to błagam;)
 

jumpova

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2009
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Olsztyn
U mnie dzisiaj Krzysztof Hołowczyc, szkoda, że bez dedykacji :)

Ja trzymam w koszulkach w segregatorze i mam ich 31 + 4 KMN osobiście, to nie jest źle :]
 

White_Coffe

Jeej. Twilight ^^.
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
773
Punkty reakcji
15
Wiek
29
Miasto
Kraina marzeń x3.
Dzięki wielkie Marcin :).

Napisałam, a przed sekundką wiadomość :

'Nigella would be delighted to send you a signed photograph. It will be
posted out to you as soon as possible.'

:D.
 

gosiaczek964

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
Ok, sorka, nie będę już pisać adresów na forum :D
Ale można wiedzieć dlaczego ??...( jestem tu od niedawna i może nie przeczytałam poprzednich postów, w którym było to napisane ) :D Pozdrowionka :):):)
A tak poza tym to u mnie pustki... czekam cierpliwie na odpowiedzi z wytwórni :)
 
Do góry