Autografy (e-maile)

Klamczucha

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wież ja zbieram autografy a nie interesuje się gwiazdami od których dostaje bo taka jest prawda że autografy wysyłają mniej sławne osoby :D

Więc po co Ci jej płyta, skoro nie znasz nawet? Dlatego, żeby dostać coś za darmo czy co? I po co autograf kogoś kogo się nie zna? To jest chore.
 

Anarchymen

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Grudziądz
Jeju co ty myślisz że ja zbieram tylko autografy ja zbieram wszystko co za free ;/
Większość tu ludzi jak ktoś napiszę co dziś dostał / dostała to ktoś albo odrazu szuka w google strony albo pyta o mail ;/
POWODZENIA W KOLEKCJONOWANIU AUTOGRAFÓW OSÓB KTÓRE ZNASZ ;/ DUŻO TEGO MIEĆ NIE BĘDZIESZ !!
 

0luskaa

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Radom
jej ale po co znowu ta klotnia? ;/ Ja to wysylam prosby o autograf tylko do osob ktore znam bo liczy sie jakosc a nie ilosc ;]
 

Kowcia

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2007
Posty
167
Punkty reakcji
3
Jeju co ty myślisz że ja zbieram tylko autografy ja zbieram wszystko co za free ;/
Większość tu ludzi jak ktoś napiszę co dziś dostał / dostała to ktoś albo odrazu szuka w google strony albo pyta o mail ;/
POWODZENIA W KOLEKCJONOWANIU AUTOGRAFÓW OSÓB KTÓRE ZNASZ ;/ DUŻO TEGO MIEĆ NIE BĘDZIESZ !!

No to chyba Ci się forum pomyliło:) Bo gadżety za free to nie tutaj:). Kolekcjonerem można być, tylko wtedy kiedy traktuje się to poważnie.... Ale mniejsza o to:D. Jeśli tak do tego podchodzisz to twoja sprawa, chociaż na Twoim miejscu nie ujawniałabym takich refleksji.....:D Dobra, u mnie dzisiaj dwa grafy. Jeden od Etny.
Pzdr kisses:**
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Dzisiaj Kabaret Skeczów Męczących, Krystyna Prońko i Aldona Orman - tym razem z poprawną dedykacją :p
 

bazyliszek-

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
32
u mnie wiadomość od Pin, że jak będę na ich koncercie to mam się upomnieć i dostanę płytę.
 

asiule3q

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2008
Posty
224
Punkty reakcji
1
hejo!
wlasnie wrocilam ze sql
u mnie dziś autograf Daniela Wieleby Agata Werner(pocztówka z grafe+płyta i autograf na niej i duży plakat tez z atografem)
i Aldona Orman :)
 

Nikaaa

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2007
Posty
300
Punkty reakcji
1
Wiek
16
heey :* i znów kłótnie :/ Ale mniejsza o to u mnie dziś po 3 dniach od upomnienia się autograf Panny Joanny Jabłczyńskiej ;p
 

magpis7

Zbanowany
Dołączył
6 Sierpień 2008
Posty
359
Punkty reakcji
1
Elektryczne Gitary:
Piotr Łojek,
Kuba Sienkiewicz,
Leon Paduch,
Tomek Grochowalski,
Alek Kordecki
oraz Artura Chamskiego, Wojciecha Solarza i Jarosława Kalinowskiego ;)

Info na www.autografy-madzi.blog.onet.pl
|
|
|
|
|
|
\/
 
Do góry