Autografy (e-maile)

piotrek1710

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2010
Posty
96
Punkty reakcji
1
U mnie od początku tygodnia:
- Jarosław Kuźniar (ded.) i pozdrowienia
- Andrzej Wajda (ded.)
oraz Dariusz Michalczewski
Pozdro
 

faraon

Stały bywalec
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
400
Punkty reakcji
187
Byłem na jego koncercie i już go nie lubię.. Wielki gwiazdor.. Jak zapytałem o autograf to odpowiedź była następująca: "Ja pier***e, znowu te zaje***e autografy kur*a mać"...
Podobnie zachowuje się Pudzian. Na prośbę o autograf odpowiedział chłopakowi spier....Po takim tekście jak usłyszałem to odeszła mi ochota na rozmowę z nim. Mam jego autograf ale nie ryzykowałem proszenia go o niego. Facet przy bliższym poznaniu dużo traci. Wyniki w sporcie ma ale z kulturą jest u niego na bakier.
 

piotrek1710

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2010
Posty
96
Punkty reakcji
1
U mnie po raz drugi Kim Clijsters x2 po raz drugi, mam już trzy autografy tej niesamowitej tenisistki!
Pozdro
 

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
Często pytacie tutaj jak autograf został zdobyty, "zaśmiecając" tym forum. Nie łatwiej napisać na PW do osoby, która zdobyła autograf, jakim jesteście zainteresowani? Przecież nie wszyscy forumowicze są tak bardzo tym zainteresowani tak jak WY.
 

polakanonim

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2011
Posty
59
Punkty reakcji
7
Wiek
27
Miasto
Białystok
Często pytacie tutaj jak autograf został zdobyty, "zaśmiecając" tym forum. Nie łatwiej napisać na PW do osoby, która zdobyła autograf, jakim jesteście zainteresowani? Przecież nie wszyscy forumowicze są tak bardzo tym zainteresowani tak jak WY.

Widzisz, wynika to z tego, że dużo nowych osób, które włącza się w pisanie na tym forum nie czyta wcześniejszych wpisów. W związku z tym nie wiedzą, o czym była mowa wcześniej oraz jakie są "zasady" tego tematu. :(

W związku z tym mam wielką prośbę do nowych forumowiczów:

Moi drodzy! Jeśli wpisujecie coś na tym forum, przeczytajcie chociaż 10 kart wcześniejszych, nie mówiąc, że wypadałoby przeczytać duużo więcej.. :/ i dopiero potem umieszczajcie wpisy.. ;)
 

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
Jeśli autograf jest trudny do zdobycia, adres nie jest udostępniany warto samemu szukać i poświęcać na to czas. Zwłaszcza gdy zależy nam bardzo na danym autografie. Skoro adres jest trudny do zdobycia nie powinniśmy pytać innych o adres na jaki wysłali list.Zakładając,że jest taka osoba, która posiada "nasz wymarzony autograf" o wiele więcej frajdy sprawia samemu znalezienie adresu i wypróbowanie go. Także sami szukajcie takich adresów;-) bo radość jest wtedy o wiele większa.

Czytałam o przykładzie "agresywnych" odpowiedzi jeśli prosimy o autograf osobiście. Cóż takie zachowanie naprawdę daje wiele do myślenia. Warto się zastanowić nad kilkoma czynnikami. Przede wszystkim należy postawić sobie pytanie dlaczego dana osoba tak się zachowała. Gdy sami sobie odpowiemy na to pytanie. Możemy wystawić swoje małe podsumowanie danej osoby. Ale pamiętajmy, nie oceniajmy nikogo zbyt pochopnie.
 

lukaszw412

Bywalec
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
228
Punkty reakcji
40
Wiek
29
Miasto
malopolska
Czytałam o przykładzie "agresywnych" odpowiedzi jeśli prosimy o autograf osobiście. Cóż takie zachowanie naprawdę daje wiele do myślenia. Warto się zastanowić nad kilkoma czynnikami. Przede wszystkim należy postawić sobie pytanie dlaczego dana osoba tak się zachowała. Gdy sami sobie odpowiemy na to pytanie. Możemy wystawić swoje małe podsumowanie danej osoby. Ale pamiętajmy, nie oceniajmy nikogo zbyt pochopnie.

Dla mnie chamstwo to chamstwo, nazywajmy rzeczy po imieniu. Podam przykład. Ktoś kto jest jakimś "celebrytą" to jest nim dzięki fanom, gdyby nie jakaś określona grupa ludzi, która go wspiera, mu kibicuje, chodzi na jego przedstawienia teatralne, ogląda jego filmy etc. praktycznie nie był by znany. Każda osoba znana, jest taka dzięki fanom. Więc jeśli taki fan, podchodzi prosić o autograf i w odpowiedzi słyszy "spie****aj" to coś tu jest nie w porządku. I co z tego, że ten, który tak powiedział, jest zmęczony lub mu się nie chce. Kultura obowiązuje i takie sytuacje najlepiej to pokazują.
 

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
Dla mnie chamstwo to chamstwo, nazywajmy rzeczy po imieniu. Podam przykład. Ktoś kto jest jakimś "celebrytą" to jest nim dzięki fanom, gdyby nie jakaś określona grupa ludzi, która go wspiera, mu kibicuje, chodzi na jego przedstawienia teatralne, ogląda jego filmy etc. praktycznie nie był by znany. Każda osoba znana, jest taka dzięki fanom. Więc jeśli taki fan, podchodzi prosić o autograf i w odpowiedzi słyszy "spie****aj" to coś tu jest nie w porządku. I co z tego, że ten, który tak powiedział, jest zmęczony lub mu się nie chce. Kultura obowiązuje i takie sytuacje najlepiej to pokazują.

Tutaj się z tobą zgodzę..Zbyt wiele "współczesnych celebrytów " ma zbyt wysokie mniemanie o swojej osobie. Zachowują się nie wiadomo jak kto. Takim swoim zachowaniem sprawią,że fani zaczną się od nich odwracać. Bo po co mam być czyjąś fanką skoro mój idol zachowuje się jak ostatni..(każdy wie co mam na myśli)...Powinni szanować swoich fanów bo dzięki nim są kim są.. racja?
 

polakanonim

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2011
Posty
59
Punkty reakcji
7
Wiek
27
Miasto
Białystok
Tutaj się z tobą zgodzę..Zbyt wiele "współczesnych celebrytów " ma zbyt wysokie mniemanie o swojej osobie. Zachowują się nie wiadomo jak kto. Takim swoim zachowaniem sprawią,że fani zaczną się od nich odwracać. Bo po co mam być czyjąś fanką skoro mój idol zachowuje się jak ostatni..(każdy wie co mam na myśli)...Powinni szanować swoich fanów bo dzięki nim są kim są.. racja?

Moim zdaniem teraz wielu osobom, które przypadkiem, po jednym występie zabłysnęły w telewizji nie zależy na fanach, ponieważ uważają, że liczy się tylko ich talent, który mogą zaprezentować osobom z dużą kasą. I to nawet nie dzięki fanom, a dzięki temu jednemu występowi zauważa go telewizja itp. Nagłaśnia, pokazując zalety i masz "pseudogwiazdę". Jest to przykre, lecz coraz częściej spotykane. Gwiazda,lub raczej osoba, która uważa się za gwiazdę, nie posiadająca fanów jest jak wyjątkowy okaz ryby pływającej samotnie po oceanie. Wszyscy się nią zachwycają, ale tylko dlatego, że jest piękna od zewnątrz, a gdy próbuje się ktoś do niej zbliżyć to ta go pożera i dalej pływa sobie sama... Gwiazda bez fanów jest nikim. Niestety są tacy "niedzielni" fani, których interesuje tylko dana gwiazda, i nie przyjmują sobie do wiadomości, że może być po prostu chamem. Jest gwiazdą i tyle...

Miejmy nadzieję, że wszyscy którzy (za przeproszeniem) mają swoich fanów głęboko gdzieś, kiedyś się nawrócą i zrozumieją jaki błąd popełnili.
 

przeosiem

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
108
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Jakby ktoś chciał się wymienić autografami to pisze tutaj swój spis na wymianę:
1. Daniel Radcliffe - oryginał
2. Matthew Lewis - oryginał
3. Andrea Grendene - oryginał
4. Angelo Furlan - oryginał
5. Emma Watson - PP + list
6. Krzysztof Wieszczek i Jan Peszek - oryginał
7. Magdalena Pasierska - oryginał
8. Karolina Gruszka - oryginał
9. Kalwi i Remi - oryginał
10. Krzysztof Respondek - oryginał
Chętni niech piszą na PW.
 

piotrek1710

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2010
Posty
96
Punkty reakcji
1
U mnie przewodniczący Komisji Europejskiej - Jose Manuel Barroso. Co za tydzień ! Codziennie po jednym autografie!
Pozdro, ogląda ktoś dziś Adamka ?
A dodatkowo mój brat, wracając z W-wy przywiózł mi autografy dwóch pisarzy: Edwarda Redlińskiego i Hanny Krall :)
 

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
Czy wie ktoś może ile wcześniej trzeba wysłać SASE na koncert za granicę? Wiem jak to jest w Polsce..niestety nie wiem ile wcześniej muszę wysłać zagranicę.. Miesiąc prędzej wystarczy?
 
Do góry