Autografy (e-maile)

Pretneh

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Chociwel
Dziś Robert Lukas, Sebastien Buemi i Jaime Alguersuari - wymiana z bonte, a ostatnio Marcin Gortat.
 

piotrek1710

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2010
Posty
96
Punkty reakcji
1
Witajcie !
Mam pytanie odnośnie warszawskich klubów: Legii i Polonii. Do nich wystarczy wysłać zwykły list z prośbą, czy trzeba SASE ?
Pozdro
 

madziapawlik

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
37
Punkty reakcji
1
A na jaki adres e-mail lub pocztowy trzeba napisać do Gordona Ramsay? I do Nigelli Lawson? Proszę o odpowiedz na priv

Dzisiaj Nicole Kidman
Jednak jest to nadruk, ze strony Omegi. Nawet nie wygląda jak prawdziwy...


//Nie pisz post pod postem. Używaj opcji "Edytuj"!
 

piotrek1710

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2010
Posty
96
Punkty reakcji
1
A u mnie czad ! Kim Clijsters ! Oprócz tego Elisabeth Duda z dedykacją oraz, dzięki wujkowi Cezary Pazura x2 :D
A pytanie do Pawlika, a te SASE to dać normalną kopertę i znaczek 1,55 zł ? Bo przesyłka może być cięższa...
 

Iza.

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
516
Punkty reakcji
8
Miasto
Małopolska
U mnie dzisiaj znowu politycy: Julia Pitera i Eugeniusz Kłopotek.
Zapraszam na bloga: http://podpisy.blogspot.com/
 

Ironment

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
56
Punkty reakcji
3
Dzisiaj w mojej skrzynce pojawiła się koperta Radiowej Jedynki, w której było zdjęcie wraz z autografem Romana Czejarka. : d
 

Tusia998

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
1
Hej,
Jestem tu nowa.
Od kilku dni zbieram autografy i oprócz tych zdobytych osobiście nie mam żadnych.
Bardzo prosze o e-maile gwiazd.
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Hej,
Jestem tu nowa.
Od kilku dni zbieram autografy i oprócz tych zdobytych osobiście nie mam żadnych.
Bardzo prosze o e-maile gwiazd.

Jako,ze temat nazywa sie ,,autografy(e-maile) to nie ma tu zwyczaju podawanie meili. Zakladam,ze nie przeczytalas chociazby kilku stron forum.Jeslibys to zrobila napewno wiedzialabys jak zdobyc takowe meile.

Poszukaj na oficjalnych stronach ,,gwiazd,, a napewno znajdziesz.
 

Tusia998

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
1
Ma ktoś jakiś adres cristiano ronaldo bo bardzo mi zależy na jego autografie. Bardzo prosze o wiadomość.

I czy wogóle ma ktoś jego auograf???
 

polakanonim

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2011
Posty
59
Punkty reakcji
7
Wiek
27
Miasto
Białystok
Ma ktoś jakiś adres cristiano ronaldo bo bardzo mi zależy na jego autografie. Bardzo prosze o wiadomość.

I czy wogóle ma ktoś jego auograf???


Autografu nie mam, ale istnieje taka strona jak fanmail oraz google.pl. Jak wpiszesz w google 'Ronaldo address' pojawi ci się adres Ronaldo na stronie fanmail.biz. Łatwe i proste. :lol:

Dzisiaj Alan Andresz :lol:

andersz.jpg

Lesław Żurek :lol:

zurek.jpg
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Autografu nie mam, ale istnieje taka strona jak fanmail oraz google.pl. Jak wpiszesz w google 'Ronaldo address' pojawi ci się adres Ronaldo na stronie fanmail.biz. Łatwe i proste. :lol:

Dzisiaj Alan Andresz :lol:



Lesław Żurek :lol:


No tak tylko adresu CR7 napewno nie znajdziesz w interecie.W kazdym badz razie nie ten z ktorego odpisuje. :)
 

polakanonim

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2011
Posty
59
Punkty reakcji
7
Wiek
27
Miasto
Białystok
A na jaki adres wysłałeś do Lesława Żurka???


Jakbym wysyłał list to by przyszedł w dniu roboczym, a nie w sobotę :lol:

Jak wcześniej wspominałem kręcą jakiś serial u mnie w mieście, wiec pojechałem i se podszedłem do nich i mi dali.. :lol:

Zaraz jadę porozglądać się za Janem Englertem, bo ponoć w dwóch miejscach kręcą... :lol:
 

koki

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
5
Orientuje się Ktoś jakiej wielkości muszą być zdjęcia , tak aby fotograf mógł je wywołać?
 
Do góry