Autografy (e-maile)

lukaszw412

Bywalec
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
228
Punkty reakcji
40
Wiek
29
Miasto
malopolska
Tak Marcin, masz rację. Jeśli chodzi, o zbieractwo, to ostatnio zauważyłem, że bardzo dużo osób z tego forum otrzymało autograf od Matta Hamiltona. Założę się, że większość tych osób nie ma zielonego pojęcia, kto to jest, gdzie jeździ, w jakiej serii, a tym bardziej czy ktokolwiek widział choćby jego jeden wyścig (pomijając to, że pewnie teraz dopiero niektórzy dowiedzieli się, że to jest kierowca). No cóż, ale fajnie jest dostać bardzo duży list z plakatami i naklejkami, tak dla szpanu, tym bardziej, że jest za darmo...
A potem odsprzedać jeszcze komuś i zarobić na tym, albo po prostu gdzieś schować i zapomnieć...
 

lukaszw412

Bywalec
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
228
Punkty reakcji
40
Wiek
29
Miasto
malopolska
Dziś otrzymałem autografy piłkarzy ręcznych (myślę, że wielu z nich napewno znacie) w tym 3 autografy reprezentantów Polski :D :

Sławomir Szmal
Grzegorz Tkaczyk
Karol Bielecki
Andy Schmid
Uwe Gensheimer
Oliver Roggisch
Eike Rigterink
Žarko Šešum
Børge Lund
Robert Gunnarsson
Ólafur Stefánsson
Henning Fritz
Michael Muller
Bjarte Myrhol
Guðjón Valur Sigurðsson
Patrick Groetzki
Michel Abt
Ivan Čupić
oraz trener Guðmundur Guðmundsson

Skany:
klik
klik

Pozdrawiam :D
 

Kevins79

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
210
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg/Dublin/Londyn
U mnie nic po raz kolejny, ale czekam cierpliwie ;) Jutro jadę na mecz Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów, to zbiorę sobie autografy Skry ;) Mam już kilka, ale zależy mi głównie na Michale Winiarskim, z Asseco posiadam już autografy wszystkich oprócz Michała Baranowicza i Tomka Józefackiego, także ich grafy też wezmę ;)
Pozdro ;)
 

damianek2109

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2011
Posty
98
Punkty reakcji
17
Wiek
41
Miasto
HOLANDIA
Czegoś tu nie rozumiem.Piszesz do kogoś o autograf i nawet nie wiesz kto to jest?? To po co Ci jego graf?? Żeby mieć więcej,żeby się pochwalić ile to dziennie nie zdobywasz podpisów.Albo się zastanów nad sobą i swoją nazwijmy to pasją, albo zacznij KOLEKCJONOWAĆ a nie zbierać.Bo z tego co widzę, to narazie jest zbieractwo a nie kolekcjonerstwo.Ale co tu dużo mówić.Na tym forum jest coraz więcej zbieraczy niż kolekcjonerów.Mógłbym się założyć o każde pieniądze,że np. "kolekcjonerka" Cllaudie nie wie kto to Kurt Bendlin lub Julien Absalona nie Abslon,ale wie,że wysyłają grafy po mailu.Bo ja rozumiem,że można się przejęzyczyć i nacisnąć nie tą literę co trzeba.Ale wystarczy spojrzeć na posty,których jest coraz wiecej, jak wielcy kolekcjonerzy nie potrafią rozpoznać do kogo pisali lub napisać poprawnie imienia lub nazwiska osoby do której pisali.Zastanówcie się po co pisać do osoby ,której się nie zna?Żeby mieć więcej?Czy żeby się pochwalić? A później inny kolekcjoner,który chce mieć grafa od tej osoby nie dostaje go właśnie przez takich pseudozbieraczy.Ten temat już nieraz się przewinął na tym forum ale widzę,że został bez echa...Jak wiele innych rzeczy poruszanych tutaj.
Pozdrawiam prawdziwych kolekcjonerów.Nielicznych na tym forum.

Acha zapomniałem wspomnieć o zakompleksionych.Możecie minusować i ulżyć sobie :)Minusy mnie nie ruszają.Tak więc zapraszam :)


A mi sie wydaje ze to ty chyba masz kompleksy!!! Uprzejmie prosze o pomoc w indentyfikacji a ty wywalasz mowe na kilkanascie linijek jaki to z ciebie fantastyczny kolekcjoner a inni jak to okresliles to pseudozbieracze.Co cie to wogole interesuje w jaki sposob i od kogo ktos zdobywa autografy,taki wielki kolekcjoner kozak sie znalazl.Przegladam rozne fora na temat autografow w roznych krajach ale z takim czyms sie jeszcze nie spotkalem myslisz ze jestes lepszy??? Wydaje mi sie ze po to jest forum zeby wymieniac sie doswiadczeniami i sobie wzajemnie pomagac a nie KOZACZYC!!! :/
Jak do tej pory nikomu to nie przeszkadzalo tylko znalazl sie jeden typ wszystkowiedzacy ktory w dodatku wszystkich obraza :grymasi:
Jesli twierdzisz ze na tym forum jest tak duzo pseudozbieraczy a tylko garstka prawdziwych kolekcjonerow to w takim razie czemu jestes stalym gosciem i regularnie piszesz posty, chyba tylko po to zeby innym dogryzac i sie wymadrzac!! :ban:
To tyle co mialem do powiedzenia :bober:

Dzisiaj otrzymalem kilka grafow i dla informacji uzytkownika Marcin_TSW nie wszystkie po emailu :bije:
a mianowicie:
Robert Redford
Domiziano Arcangeli
Roman Hagara
Blanka Vlašić
Hans Liberg
Kim Gloss
Sławomir Łosowski
Cyril Despres
Toto Wolff
Musze uwazac zeby nie pomylic sie przy wpisywaniu nazwisk zeby sie nie pomylic bo znowu sie bedzie do.... :cenzura: WSPANIALY KOLEKCJONER Marcin TSW

Pozatym z wymiany
Alan Shearer
Frank Lampard
Szymon Holownia
Vidic Nemanja

Z pozdrowieniami i podziekowaniami dla Kevina :piwosze:
 

lukaszw412

Bywalec
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
228
Punkty reakcji
40
Wiek
29
Miasto
malopolska
Jak do tej pory nikomu to nie przeszkadzalo tylko znalazl sie jeden typ wszystkowiedzacy ktory w dodatku wszystkich obraza :grymasi:

Jakich wszystkich obraża? Mnie n.p nie obraża i ma świętą rację. Po co do kogoś piszesz, skoro nie znasz go?
Nie wiesz nawet jak wygląda. Czy to nie mija się z celem? Jaką wartość (nie chodzi mi o wartość materialną) ma dla ciebie ten autograf? Naprawdę nie wypada pisać do kogoś, o kim nie wiemy prawie nic. Takie moje spostrzeżenie.
 

damianek2109

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2011
Posty
98
Punkty reakcji
17
Wiek
41
Miasto
HOLANDIA
Jakich wszystkich obraża? Mnie n.p nie obraża i ma świętą rację. Po co do kogoś piszesz, skoro nie znasz go?
Nie wiesz nawet jak wygląda. Czy to nie mija się z celem? Jaką wartość (nie chodzi mi o wartość materialną) ma dla ciebie ten autograf? Naprawdę nie wypada pisać do kogoś, o kim nie wiemy prawie nic. Takie moje spostrzeżenie.

Juz chetnie ci wyjasniam
Kilka lat temu napisalem do malo znanej pani polityk ktora dzisiaj jest kanclerzem Niemiec
otrzymalem od niej dwa grafy orginaly.Sprobuj napisac dzisiaj co najwyzej dostaniesz pieczatke :lol:
Po drugie zdarzylo mi sie juz kilka razy ze mialem grafy osob ktorych nie znalem ale akurat komus bardzo na
tym grafie zalezalo wiec wymienilem go na inny ktory akurat byl w kolekci zainteresowanego ;)
Wogole to naprawde niewiem o co wam chodzi jesli ktos przeznacza mnostwo czasu pisze mnostwo meili i listow
to wylacznie jego prywatna sprawa i czas!!!
Napisalem z ze wszystkich obraza bo z pewnoscia wiekszosc tak sie poczula
 

Cllaudie

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2011
Posty
66
Punkty reakcji
18
Irytuje mnie to że ktoś mi tutaj pisze że nie wiem kogo mam autograf. Piszę do osób które znam i po prostu w swojej kolekcji chcę mieć ich autograf. Serdecznie pozdrawiam środkowym palcem osoby które sądzą że jestem pseudo-kolekcjonerką. Mam swój cel w życiu, gdybym miała autografy zbierać dla szpanu czy dla ilości to na pewno nie spędzała bym mnóstwo czasu na pisaniu e-maili i listów.
 

faraon

Stały bywalec
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
400
Punkty reakcji
187
Jakich wszystkich obraża? Mnie n.p nie obraża i ma świętą rację. Po co do kogoś piszesz, skoro nie znasz go?
Nie wiesz nawet jak wygląda. Czy to nie mija się z celem? Jaką wartość (nie chodzi mi o wartość materialną) ma dla ciebie ten autograf? Naprawdę nie wypada pisać do kogoś, o kim nie wiemy prawie nic. Takie moje spostrzeżenie.
Ja też nie czuję się urażony a do tego dodam, ze podpisuję się obiema rękami pod postem Marcina. Pozdrawiam
 

Marcin1906

Bywalec
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
545
Punkty reakcji
59
Miasto
Kraków
A mi sie wydaje ze to ty chyba masz kompleksy!!! Uprzejmie prosze o pomoc w indentyfikacji a ty wywalasz mowe na kilkanascie linijek jaki to z ciebie fantastyczny kolekcjoner a inni jak to okresliles to pseudozbieracze.Co cie to wogole interesuje w jaki sposob i od kogo ktos zdobywa autografy,taki wielki kolekcjoner kozak sie znalazl.Przegladam rozne fora na temat autografow w roznych krajach ale z takim czyms sie jeszcze nie spotkalem myslisz ze jestes lepszy??? Wydaje mi sie ze po to jest forum zeby wymieniac sie doswiadczeniami i sobie wzajemnie pomagac a nie KOZACZYC!!! :/
Jak do tej pory nikomu to nie przeszkadzalo tylko znalazl sie jeden typ wszystkowiedzacy ktory w dodatku wszystkich obraza :grymasi:
Jesli twierdzisz ze na tym forum jest tak duzo pseudozbieraczy a tylko garstka prawdziwych kolekcjonerow to w takim razie czemu jestes stalym gosciem i regularnie piszesz posty, chyba tylko po to zeby innym dogryzac i sie wymadrzac!! :ban:
To tyle co mialem do powiedzenia :bober:

Dzisiaj otrzymalem kilka grafow i dla informacji uzytkownika Marcin_TSW nie wszystkie po emailu :bije:
a mianowicie:
Robert Redford
Domiziano Arcangeli
Roman Hagara
Blanka Vla¹ić
Hans Liberg
Kim Gloss
Sławomir Łosowski
Cyril Despres
Toto Wolff
Musze uwazac zeby nie pomylic sie przy wpisywaniu nazwisk zeby sie nie pomylic bo znowu sie bedzie do.... :cenzura: WSPANIALY KOLEKCJONER Marcin TSW

Pozatym z wymiany
Alan Shearer
Frank Lampard
Szymon Holownia
Vidic Nemanja

Z pozdrowieniami i podziekowaniami dla Kevina :piwosze:

Nikomu nie dogryzam i się nie wymądrzam a jeśli czujesz się urażony to już nie mój problem.Wyrażam swoje zdanie na temat i tyle i nie tylko ja mam takie.Widać po Twoim poście,że to Ty masz jakieś kompleksy.Jakoś włoszka,faraon,lukaszw412,agaanc i wiele innych osób nie potrzebują pomocy do identyfikacji bo wiedzą do kogo piszą.I nie kozaczę jak twierdzisz bo nie mam takiej potrzeby.Jak na razie to Ty to robisz.A tak na marginesie mnie to nie przeszkadza ale żal mi takich osób,które nie wiedzą do kogo piszą.Tylko się znowu nie popłacz,jak ktoś napisze Ci prawdę w oczy.Kończę na tym bo nie mam zamiaru wdawać się w polemikę z dziećmi.I NAUCZ SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM.
 

damianek2109

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2011
Posty
98
Punkty reakcji
17
Wiek
41
Miasto
HOLANDIA
Nikomu nie dogryzam i się nie wymądrzam a jeśli czujesz się urażony to już nie mój problem.Wyrażam swoje zdanie na temat i tyle i nie tylko ja mam takie.Widać po Twoim poście,że to Ty masz jakieś kompleksy.Jakoś włoszka,faraon,lukaszw412,agaanc i wiele innych osób nie potrzebują pomocy do identyfikacji bo wiedzą do kogo piszą.I nie kozaczę jak twierdzisz bo nie mam takiej potrzeby.Jak na razie to Ty to robisz.A tak na marginesie mnie to nie przeszkadza ale żal mi takich osób,które nie wiedzą do kogo piszą.Tylko się znowu nie popłacz,jak ktoś napisze Ci prawdę w oczy.Kończę na tym bo nie mam zamiaru wdawać się w polemikę z dziećmi.I NAUCZ SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM.


Polemike z dziecmi buhahahaha!!!
Wiesz co!?!? Chyba dostalem na ciebie alergie!!!
Niewiesz ile mam lat to nie pisz takich bzdur.
Przegladajac posty ktore pisales wczesniej to nie
pierwszy raz czujesz sie lepszy od innych.
Chamstwo!!!!

Jak macie swoja ekipe PRAWDZIWYCH KOLECJONEROW jak sie nazywacie to dlaczego nie macie wlasnego forum z prawdziwego zdarzenia tylko siedzicie tutaj z banda pseudozbieraczy?? Wiem ze z wami nie wygram od razu bedzie znowu grupa wsparcia tak jak ostatnio dlatego nie bede sie wiecej na ten temat wypowiadal :bag:
 

faraon

Stały bywalec
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
400
Punkty reakcji
187
Nikomu nie dogryzam i się nie wymądrzam a jeśli czujesz się urażony to już nie mój problem.Wyrażam swoje zdanie na temat i tyle i nie tylko ja mam takie.Widać po Twoim poście,że to Ty masz jakieś kompleksy.Jakoś włoszka,faraon,lukaszw412,agaanc i wiele innych osób nie potrzebują pomocy do identyfikacji bo wiedzą do kogo piszą.I nie kozaczę jak twierdzisz bo nie mam takiej potrzeby.Jak na razie to Ty to robisz.A tak na marginesie mnie to nie przeszkadza ale żal mi takich osób,które nie wiedzą do kogo piszą.Tylko się znowu nie popłacz,jak ktoś napisze Ci prawdę w oczy.Kończę na tym bo nie mam zamiaru wdawać się w polemikę z dziećmi.I NAUCZ SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM.
Zgadzam się w pełni z Marcinem. Niektóre osoby na forum są bardzo wyczulone na swoim punkcie, niewielka uwaga ( prawda) pod ich adresem i już lawina wyzwisk. Marcin jest prawdziwym kolekcjonerem autografów i od niego mozna się wiele nauczyć, posiada ogromną wiedzę i widać że to jego pasja. Proponuję nie obrażać się o byle co, tylko przyjąć uwagi bo na naukę nie jest nigdy za późno.Każdy z nas kiedyś zaczynał i dla mnie każda rada była w cenie, zresztą tak jest do dziś. Wiele osób z forum bardzo mi pomogło i jestem im bardzo wdzięczny. Wśród nich jest także Marcin. Wymieniajmy się więc doświadczeniami a nie obrażajmy jeden na drugiego bo to bardzo dziecinne, a jeżeli tego ktoś nie rozumie to lepiej już teraz pozbierać swoje zabawki i przenieść się na inne podwórko. ( forum)
 

marcin02311

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
115
Punkty reakcji
7
Wiek
28
Witam ponownie :)
Mam pytanie ?
Chciałbym zdobyć autograf piłkarza Ruchu Chorzów Marcina Malinowskiego i jaka jest możliwość zdobycia tego autografu ?
Wysłać na ten adres list z prośbą ?
"Ruch" Chorzów Spółka Akcyjna z siedzibą w Chorzowie
adres: ul. Cicha 6, 41- 506 Chorzów

proszę o pomoc :)
 

Moch10

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
marcin,myślę że powinienes napisac do klubu a na górze napisać do jakiego zawodnika kierujesz list


a teraz ja chciałem sie zapytac.opłaca sie pisac maile do klubów albo zawodników o autografy ?
 

piotrek1710

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2010
Posty
96
Punkty reakcji
1
U mnie autograf, na który bardzo czekałem, a mianowicie:
- Cyril Despres (ded.)
Po Wisławie Szymborskiej moja najlepsza zdobycz !
Pozdro
 

marcin02311

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
115
Punkty reakcji
7
Wiek
28
marcin,myślę że powinienes napisac do klubu a na górze napisać do jakiego zawodnika kierujesz list


a teraz ja chciałem sie zapytac.opłaca sie pisac maile do klubów albo zawodników o autografy ?
Raczej nie,bo na 100 maili dostaniesz może 3 autografy i to jeszcze PP
 

puszkin1996

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2010
Posty
15
Punkty reakcji
1
Oto moja galeria zobaczcie ;)

http://kacper1994.pxd.pl/album/31148/1/autografy


Mieliście taki przypadek ,że dostaliście pozytyw a osoba w ogóle wam nie wysłała swojego autografu ?
 

Marcinl884

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
393
Punkty reakcji
27
Oto moja galeria zobaczcie ;)

http://kacper1994.pxd.pl/album/31148/1/autografy


Mieliście taki przypadek ,że dostaliście pozytyw a osoba w ogóle wam nie wysłała swojego autografu ?

Tak. Rok temu napisałem do Pana Bogusława Lindy. Pozytyw dostałem tego samego dnia, a autograf nie przyszedł do dziś. Szczególnie, że po 6 miesiącach postanowiłem wysłać list i też nie przyszedł. Ale może sobie kiedyś jeszcze o mnie przypomną ;)
 
Do góry