Autografy (e-maile)

dibaba

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
195
Punkty reakcji
22
U mnie niedawno :

Robert Lewandowski
Grzegorz Napieralski

I dziś :

Piłkarze Polonii Warszawa (Jodłowiec, Gołębiewski, Sarvas itd.)
 

adamski4

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2010
Posty
35
Punkty reakcji
0
dzisiaj:

Srda Knezevic,
Stefan Białas,
Konstiantyn Machnowskyj,
Michał Żyro,
Manu,
Bruno Mezenga,
Piotr Stkowiec x3,
Adrian Mierzejewski,
Łukasz Skrzyński,
Jakub Tosik,
Łukasz Teodorczyk,
Daniel Gołębiewski,
Artur Sobiecj,
Łukasz Piątek,
Bruno
 

angella77

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
120
Punkty reakcji
25
Wiek
31
Miasto
Józefów
Dzisiaj Poszlo 6 listow :)

A mianowicie do

Cezary Pazura
Marek Kondrat
Julie Walters ( mama Rona w Harrym Potterze )
Maggie Smith ( profesor McGonagall )
Alan Rickman ( profesor Snape )
Michael Gambon ( Dumbledore )

:)

moze ma ktos od nich? dlugo czekaliscie?
 

Marta1993

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
179
Punkty reakcji
7
Wiek
30
Miasto
Śląsk
Dzisiaj Poszlo 6 listow :)

A mianowicie do

Cezary Pazura
Marek Kondrat
Julie Walters ( mama Rona w Harrym Potterze )
Maggie Smith ( profesor McGonagall )
Alan Rickman ( profesor Snape )
Michael Gambon ( Dumbledore )

:)

moze ma ktos od nich? dlugo czekaliscie?


Mogłabyś dać znać jak dostaniesz odpowiedź od Alana Rickmana? Bo ja pisałam chyba trzy razy i zawsze dostawałam list, że jest bardzo zajęty i takie tam ;] Więc za bardzo nie miałam szczęścia. Ale za to dostałam od Maggie Smith. Także powodzenia :)
 

angella77

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
120
Punkty reakcji
25
Wiek
31
Miasto
Józefów
Mogłabyś dać znać jak dostaniesz odpowiedź od Alana Rickmana? Bo ja pisałam chyba trzy razy i zawsze dostawałam list, że jest bardzo zajęty i takie tam ;] Więc za bardzo nie miałam szczęścia. Ale za to dostałam od Maggie Smith. Także powodzenia :)


A czy do Maggie Smith pisalas list czy jakas inna droga?? :)
A z tego co czytalam na fanmail.biz to ludzie dostaja od niego i nawet irca nie wysylaja :) na pewno dam znac jak dostane :) serdecznie pozdrawiam :)
 

michalsf1

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2010
Posty
71
Punkty reakcji
4
Czytałem, że Rickman niechętnie podpisuje zdjęcia siebie w roli Snape'a, ale nie wiem czy to prawda.
 

Iza.

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
516
Punkty reakcji
8
Miasto
Małopolska
Valbuena to STAMP mam 2 wiec widze.
ta a jak sie ocenia ja dzisiaj wysle do nich wszystkich maila i bede mial ich wszystkich i co to za kolecjonerstwo ze kazdy tak sobie dla jaj powysyla i je ma.
popatrz tutaj na innych jak kombinuja szukaja adresow itd a nie ida na latwizne i wysylaja maila.
moim zdaniem wlasnie na tym polega kolekcjonerstwo aby pracowac nad swoja kolekcja miec koazy ktorych nikt nie ma a nie miec to co kazdy.
z tamtej listy mialem wszystkie autografy ale je pooddawalem za darmo bo sa dla mnie nic nie warte kazdy to ma jesli tylko chce.
sorki za powtarzanie sie

pozdro
No to chyba słabą prośbę napisałeś, że dostałeś stampa.
Ja nie wysyłam dla jaj. I nie obchodzą mnie inni, że szukają adresów, bo ja nie będę wysyłać do kogoś na kim mi nie zależy. Po co tracić pieniądze? Skoro miałeś wszystkie (w co mało wierzę, bo nie wszystkie przyjdą po zwykłym mailu) i porodawałeś, to po co w ogóle wysyłasz prośby? Może właśnie przez Ciebie ktoś już autografu nie dostał.
Właśnie takie coś mnie wkurza.
Co do listów.. Zaczynam je wysyłać do klubów siatkarkich. Na tym się teraz skupię.
 

angella77

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
120
Punkty reakcji
25
Wiek
31
Miasto
Józefów
Czytałem, że Rickman niechętnie podpisuje zdjęcia siebie w roli Snape'a, ale nie wiem czy to prawda.


Na forach zagranicznych i na fanmail.biz ludzie dawali zdjecia. Podpisywal normalnie. Czasami jeszcze jakies sam od siebie dorzucal rowniez w roli Snapea :) mam nadzeje ze mi sie uda. Baaardzo mi zalezy na tym autografie. :) ogolnie kolekcjonuje doslownie wszystkie autografy zwiazane z filmem Harry Potter :)
 

lukaszw412

Bywalec
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
228
Punkty reakcji
40
Wiek
29
Miasto
malopolska
No to chyba słabą prośbę napisałeś, że dostałeś stampa.
Ja nie wysyłam dla jaj. I nie obchodzą mnie inni, że szukają adresów, bo ja nie będę wysyłać do kogoś na kim mi nie zależy. Po co tracić pieniądze? Skoro miałeś wszystkie (w co mało wierzę, bo nie wszystkie przyjdą po zwykłym mailu) i porodawałeś, to po co w ogóle wysyłasz prośby? Może właśnie przez Ciebie ktoś już autografu nie dostał.
Właśnie takie coś mnie wkurza.
Co do listów.. Zaczynam je wysyłać do klubów siatkarkich. Na tym się teraz skupię.

Masz racje. Ja tez nie wysyłam do pierwszej lepszej osoby. Dla mnie to może być zwykły graf, a dla jakiegoś prawdziwego fana danej osoby w Chinach, Rosji czy USA to może być skarb, który powiesi w ramce np. nad łóżkiem. I to że ktoś wysłał e-mail to nie znaczy że ten graf bedzię gorszy.
 

andjo1234

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2010
Posty
44
Punkty reakcji
13
Wiek
29
Miasto
Bliżej niż myślisz :P
No to chyba słabą prośbę napisałeś, że dostałeś stampa.
Ja nie wysyłam dla jaj. I nie obchodzą mnie inni, że szukają adresów, bo ja nie będę wysyłać do kogoś na kim mi nie zależy. Po co tracić pieniądze? Skoro miałeś wszystkie (w co mało wierzę, bo nie wszystkie przyjdą po zwykłym mailu) i porodawałeś, to po co w ogóle wysyłasz prośby? Może właśnie przez Ciebie ktoś już autografu nie dostał.
Właśnie takie coś mnie wkurza.
Co do listów.. Zaczynam je wysyłać do klubów siatkarkich. Na tym się teraz skupię.

Do klubów siatkarskich bym teraz nie doradzał pisać. Teraz trwa sezon reprezentacyjny i wszyscy lepsi zawodnicy są na zgrupowaniach, lub będą grać turnieje (Memoriał im. Huberta Wagnera), potem kolejne zgrupowanie przed MŚ i Mistrzostwa Świata, później trochę przerwy i dopiero rusza liga. Nawet Ci "gorsi" zawodnicy mają teraz przerwę, a więc nie widzę sensu pisania teraz... Z Paniami również tak samo jest. WGP, zgrupowania, itd. Ale jak chcesz pisać listy to pisz... A Skra nie przekazuje listów swoim zawodnikom. Widzę, że nie za bardzo się znasz na siatkówce...
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
No to chyba słabą prośbę napisałeś, że dostałeś stampa.
Ja nie wysyłam dla jaj. I nie obchodzą mnie inni, że szukają adresów, bo ja nie będę wysyłać do kogoś na kim mi nie zależy. Po co tracić pieniądze? Skoro miałeś wszystkie (w co mało wierzę, bo nie wszystkie przyjdą po zwykłym mailu) i porodawałeś, to po co w ogóle wysyłasz prośby? Może właśnie przez Ciebie ktoś już autografu nie dostał.
Właśnie takie coś mnie wkurza.
Co do listów.. Zaczynam je wysyłać do klubów siatkarkich. Na tym się teraz skupię.
dobrze iech ci bedzie ja mam stamp a ty oryginaly bo wyslalas ladna prosbe,
a to ze napisalem ze mialesm wszystkie to tylko taka przenosnia nie musisz odrazu sie tym irytowac.
tylko juz nie błyszcz proszę.
Prosze juz nie rozmawiac na ten temat zajmijmy sie innymi sprawami a nie klotniami.

Apeluje o pokój!!!

dziś

Jose Arkadio Morales pułkownik Kubański pisarz eseista.
 

puchciu96

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
70
Punkty reakcji
3
Wiek
27
Miasto
woj. Mazowieckie
A u mnie ostatnio Michał Kościuszko i Beata Pawlikowska. Dzisiaj wysłałem listy do Legii Warszawa, Sławomira Peszko i do Cezarego Żaka.
 

dibaba

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
195
Punkty reakcji
22
U mnie dzisiaj znowu autografy od Polonii Warszawa. Mam jedno pytanie :

Jak wysyłaliście list do piłkarza Lecha Poznań, ile czasu czekaliście na autograf ?
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
ja dzis po ponad roku

Bartosz Bosacki

kolarz - ja na odpis od Bosego czekalem troche ponad rok i juz nawet zapomnialem ze do niego pisalem a tutaj niespodzianka.

moral jest taki ze trzeba byc cierpliwym

a wy ile najdluzesz czekaliscie na odpis?

ps.jakby kogos interesowaly autografy takich osob jak:
Andrzej Wajda
ASTRID LINDGREN
Dalai Lama
Garri Kasparov
JANE FONDA
KRZYSZTOF ZANUSSI
MARGARET THATCHER
WISLAWA SZYMBORSKA

zapraszam na PW
 
Do góry