Aukcje internetowe - wasze opinie

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Witam nie wiem czy to dobry dział na taki temat ale w końcu to jest jakaś trudność. Chciałem wziąć udział w licytacji na http://www.10sekund.pl Można tam tanio, fajne rzeczy wylicytować ale nie jestem pewny czy to nie jest jakaś ściema. Jeśli ktoś miał do czynienia z takimi serwisami już, to dajcie znać i opiszcie wrażenia.
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
Na stronie która podałeś, brałam udział w licytacjach, ale udało mi się wygrać dwie.

Mysz logitecha Mx air - coś ok. 12 zł

Aparat fotograficzny marki Nikon - tez coś ok 30

Nie jest to żadna ściema. polecam
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Peach, Twój post mi coś przypomina - czyżby skopiowany mój?
Jeżeli masz ściemniać, to w ogóle nie pisz, bo jak widzisz autor chce się czegoś konkretnego dowiedzieć.
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
Peach, Twój post mi coś przypomina - czyżby skopiowany mój?
Jeżeli masz ściemniać, to w ogóle nie pisz, bo jak widzisz autor chce się czegoś konkretnego dowiedzieć.

lol jaki skopiowany, post? nawet nie widziałam Twojego, chyba go tu nie ma nawet w tym temacie.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Heh, no w tym akurat nie ma, ale autor założył dwa, co ja się wypowiedziałem w ten sam sposób.
No ale.. Przepraszam Mamo, że podnioslem Ci cisnienie, buziaczki.
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Dzięki za odpowiedzi (można było bardziej na temat :). Zaczełem licytować na 10sekund i muszę powiedzieć że już są pierwsze rezultaty hehe. polecam wszystkim niedowairkom :)
 

EMERSON7

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja slyszalam tylko ze niedlugo rusza www.melango.pl sa to licytacje i podobno za grosze mozna nabyc wszystko
wszyscy u mnie gadaja o tym ze to hit bedzie. zobaczymy ocenimy
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
A teraz też ma wejść coś nowego co w sieci w artykułach nazywane jest allegro na facebooku - mam tu na myśli kupuje.to - platforma social selling ale właśnie dostępna na facebooku - ciekawa jestem bardzo jak w praktyce będzie to funkcjonowało, skoro nasi znajomi będą mogli komentować nasze aukcje ;) Może być interesująco.
 
Dołączył
25 Marzec 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wro

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
Ja osobiście jeszcze na żadną aukcję się nie skusiłam, wolę zdecydowanie opcję "kup teraz" :) Ale czytałam też o tej platformie, o której napisała Werka600 bo często "bywam" na facebooku ;) No i tam jest już napisane, że na dniach zostanie udostępniona wersja beta więc pewnie wkrótce przekonamy się jak się to spisze.
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
Zgadzam się - aukcje to przyszłość i już od tego nie uciekniemy... ;) Ale może to i nawet lepiej? A jeszcze w kwestii tego kupuje.to - już testowane jest na facebooku - podobno sporo osób tam do nich napisało chcąc byc testerem platformy. Czy jest wśród Was taka osoba? ;)
 
Do góry