Atb

lukdreem

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jedlicze
Według mnie Atb jest to dj jeden z wielu który tworzy wypasioną muze, doskonałe trensowe rytmy, które potrafią wprowadzic w niesamowity klimat. Nazwa Atb powstała od imienia i nazwiska Dj Andre Tannebergera. Pierwszym projektem który stworzył był "Sequential One", dzięki któremu w połowie lat 90-tych zdobył wielką popularność. Nazwa powstala od marki jednego z jego syntezatorów: Sequential One Pro. Pozniej w lutym 1993 roku na rynku ukazał się pierwszy singiel zatytułowany "Dance" oraz "Music do wonderfull". Następne hity Sequential One:' Let Me Hear U', 'Happy Feelings', i 'Back To Unity' może nie stały się wielkimi przebojami, jednak spowodowały duże zainteresowanie nieznanym dotąd utalentowanym producentem Andre Tannebergerem.

Jakie jest wasze zdanie na temat tego dj-a?? i jaki jest wasz ulubiony mix lub remix?? :)
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
doskonałe trensowe rytmy

Niet, to nie trance ;) To typowy dance, bardzo komercyjny podpiety przez wielu pod trance. Dobrym przykladem trance'u bedzie np Sasha albo Digweed.

Co do ATB nasuwa sie jedno jakze modne, hmnnn komercyjne (aajjj wygadalem sie :p) slowo - komercja. Wiekszosc jego produkcji nie jest dla mnie istotna, poza jedna plyta "addicted to music" (jesli sie nie myle...). Plyta ta jest dla mnie w pewiem sposob specyficzna (wywoluje bardzo mile wspomnienia...). Ot co, fanem nie jestm i nigdy nie bede... tyle.
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Ja bym się do końca nie zgodziła ze stwierdzeniem, ze ATB robic dance... Ja bym raczej powiedziała, że to co robie Andree jest raczej mieszanką trance'u i dance w całkiem niezłym wydaniu ;)...
W swojej kolekcji mam wiele płyt tego artysty i za każdym razem na każdym krażku w jego kompozycjach odnalezc można niesmowity styl i klimat jaki tworza jego piosenki, przy ktorych po prostu mozna odpłynac do innego świata...
Osobiscie najbardziej podoba mi sie "Ectasy", "Intencity" i "Marrkesh" - wiąże się z nimi bardzo wiele moich wpsomnien wiec darzę je wielkim sentymentem ;)
 

lukdreem

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jedlicze
Niet, to nie trance To typowy dance, bardzo komercyjny podpiety przez wielu pod trance. Dobrym przykladem trance'u bedzie np Sasha albo Digweed.
No ja też bym sie niezgodził z tą wypowiedzią że ten dj tworzy dance. :p
Ale kazdy maswoje zdanie na ten temat :D
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Ta, ale i tak ważne są fakty, więc nie ma co gdybać...


Mnie się niektóre kawałki ATB kojarzą z latami co za mną... ale ogólnie ze strony technicznej ATB nie lubie.
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
lukdream czyżbys mi sugerował pomyłke ?? :p o ty :p ;) nie ładnie :p
Nadal podtrzymuje swoje zdanie, że to połączenie trance'u z dance :D ...
Wydaje mi się, że w tworczości tego artysty te dwa nurty wzajemnie się przenikaja i trudno odnaleźc między nimi jakąs wyraźną granicę... - no ale możecie sie ze mna nie zgadzac ;)
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
Kiedyś słuchałem ATB teraz pewnie gdzieś się zakurzyły w folderze z muza :)
 

Yagnes

...zatopiona w marzeniach...
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...
Dla mnie ATB jest jednym z najlepszych Dj...moge sie nawet pokusic na to zeby powiedziec ze najlepszym... Uwielbiam jego muzyke, a zwłaszcza utworki, w których spiewa Tif i moglabym ich sluchac caly czas ;]
Ale to wsystko to oczywiscie rzecz gustu... Jednym sie podoba, a innym z kolei nie. ;]
 

fuser

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
inąnd
ATB nie jest złe, niektóre kawałki całkiem znośne :D np.: You're Not Alone
 

leshniak

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Miasto
zza firewalla :)
zgodze sie z tym, ze muza atb bardziej pasuje pod dance... ale jest to tez w kazdym badz razie muza klubowa :) hmmm za atb nie szaleje, ale nim nie pogardze i kreca mnie niektore kawalki :D np.
Humanity (Energy Mix)
You're Not Alone
Long Way Home
Believe in Me
Hold You
9 p.m.
itd... ;)
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Mi się stare ATB podoba, no oprócz Marrakech i potrochu Ectasy, ale to z czystego sentymentu, a Fields of Love się mi bardzo kojarzy dobrze.

I jeszcze mi się podoba niewiem dlaczego Killer...
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
a Killer to jest przeróbka czegoś no nie?

taaa..w oryginale śpiewał to Seal..a nie wiem czy czasem między nim a ATB nie śpiewały tego panny z Sugababes..
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
taaa..w oryginale śpiewał to Seal..a nie wiem czy czasem między nim a ATB nie śpiewały tego panny z Sugababes..
Sugababes nie kojarze by to śpiewały, ale Seal na 100% ;) i paru innych pewnie też by sie jeszcze znalazło ;)
 
Do góry