asus 1001 ha

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
witajcie, mam pytanie dotyczace NETBOOKA asus 1001 ha. Otoz czy ktos wie czym jest spowodowana jego tak niska cena (850-999zl) oraz czemu tak malo egzemplarzy weszlo na rynek (lub czemu je wycofali)?? za szybkie info bede wdzieczny
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
netbuki ogólnie są bardzo tanie, no ale nie aż tak... to dosyć zastanawiające. co do tego konkretnego modelu się nie wypowiem, ale ogólnie wiadomo mi, że asusy bardzo łatwo się grzeją, raczej nie polecałabym tego sprzętu, zupełnie tak jak i siemensa. sama aktualnie mam hp i bardzo sobie chwalę, hp mini też nie są drogie, rozejrzyj się choćby w 'świecie laptopów', masa różnych modeli u nich jest, może ustrzelisz coś podobnego parametrami do tego asusa? bo ja bym go jednak nie kupowała...
 

Agatka87

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Ja bym na Twoim miejscu bardzo poważnie zastanowiła się nad kupnem tak taniego laptopa, coś musi być w nim nie tak, że proponują go za takie pieniądze. Ponadto warto dozbierać trochę kasy i zainwetsować np. w HP.Ja radzę zajrzeć na swiatlaptopow.pl, skontaktuj się z obsługą tego sklepu, która na pewno odpowie Ci na postawione przez Ciebie pytanie:)
 

mszark

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2008
Posty
145
Punkty reakcji
0
Normalna cena dla tego modelu. Zauważ że ceny netbooków nie są duże. Porównaj sobie parametry z tymi droższymi i sam sobie odpowiesz na pytanie. Dysk, pojemność baterii, RAM. A że jest ich mało? Pojawił się windows 7 i i netbooki z tym właśnie systemem zalewają rynek. Cena nie jest szokująco niska.
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
chce netbooka z tego powodu gdyz przydalby mi sie na uczelni a co do laptopow - bateria trzyma nie wiecej niz 2 godziny w przeciwienstwie do netbookow(7-8h) a na sali wykladowej - 2 gniazdka jedno gdzies w rogu a drugie przy biurku wykladowcy. a na netbooka chce wydac max 1300zl moze jakiegos polecacie? ;p
 
Do góry