Archiwum gg

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Ktos czyta mi archiwum gg. Do tej pory sadzilam, ze za kazdym razem, bedac u mnie, przesyla je sobie mailem, ale ostatnio przeczytal znowu fragment mojego arhciwum, mimo ze u mnie nei byl...I stad takei pytanie: czy jest mozliwe, zeby zrobil cos takiego, ze teraz prosto te wiadomosci, ktore przychodza do mnie, przychodzily rownoczesnie do niego? Jak moze miec wglad do mojego archiwum, jesli nie ma dostepu do mojego kompa?
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Może zna Twoje hasło poprostu... Jak był u ciebie to bez problemu mógł wziąć hasło i teraz sobie czyta co piszesz.
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Haslo zna, ale przeciez za pomoca hasla nie da sie czytac archiwum, bo ono sie zapisuje na komputerze danym. A jednoczesnie nei moze czytac, bo kiedy dwie osoby loguja sie na jedno konto na gg, to ktoras wywala. Nie ma szans.
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Tak jest możliwe
niestety :/

Sama mam taki program, ale nie umiem z niego korzystać :p
On się tak jakoś dziwnie nazywał
<_< prowokator czy jakoś tak
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
pewnie to jakis keylogger, wlasnie przeciez jak piszesz na swoim kompie. to ktos inny moze byc na twoim gg ale oczywiscie nie rowno z toba. ale archiwum twojego nie moze czytac.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
jeśli ktoś cię z hakował np. jakimś trojanem to teraz pewnie teraz od czasu do czasu wysyła sobie np. na email plik archives.dat, u siebie podmienia ten plik i odczytuje ci wszystkie wiadomości.
Radzę przeskanować komputer jakimś pewnym antywirusem a dla pewnosi użyć jakiegoś skanera online np. http://mks.com.pl/skaner/

A jeśli będzie potrzeba to zrobić formata i przeinstalować winde.
A pro po skąd wiesz że ktoś czyta ci archiwum ?
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Hm, czyta mi, bo z powodu tego, co wyczytal, rzucil mnie...I nie przesyla sobie tego pliku co jaksi czas, choc tak tez na poczatku myslalam, bo gdyby przesylalby, nei wiedzialby, co pisalam dzien wczesniej na gg, jesliby go u mnie od tej pory nie bylo...A wlasnei tak sie stalo. Musi meic jakis program, ktory na biezaco mu to przesyla...
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
pewnie bez twojej wiedzy zainstalował ci jakiegoś keyloggera albo trojana lub coś w tym stylu dzięki czemu ma dostęp do twojego kompa i do twoich plików z archiwum
 

HappyKuba

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2007
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Nisko
Albo Ci zainstalował trojana, albo zrobiłaś to sama.
Ja też kiedyś bawiłem się w takie sprawy. Pięciu osobom podesłałem plik .exe do sprawdzenia (a jednej koleżance wcisnąłem, że to zdjęcie). Otwierałaś jakieś pliki od niego?

Z tego co piszesz to prawdopodobnie masz keyloggera. Masz jakiś program antywirusowy?
 

Suga_BayBee

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
414
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Chyba, że to ktoś z twoich znajomych gdy byl u ciebie skopiował plik Archives i ma dostęp do twojego gg
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Chyba, że to ktoś z twoich znajomych gdy byl u ciebie skopiował plik Archives i ma dostęp do twojego gg

tak, ma dostęp do archiwum i tylko do momentu kiedy był skopiowany, a z tego co zrozumiałem to cały czas se koles czyta archiwum na bierząco...
a jesli chodzi o dostep do gg to sie kopiuje plik config tam jest zapisane hasło tylko plik trzeba rozszyfrować...
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Co do config żeby go złamać można na google znaleść program do tego xD Już nie raz tak robiłam... A żeby koles czytał Ci na bierząco Twoje archiwum to musiał dać Ci jakiegoś trojana czy coś w tym stylu jak już pisało kilka osób o tym xDD Bo przecież jak złamie Ci haslo i z importuje liste Twoich znajomych to archwium jest puste x|
 

colin10

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2007
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wystarczy, że ktoś ze znajomych wysłał Ci stronke z jakomś fotką (na tej fotce prawdopodobnie był umieszczony trojan) kiedy naciśniesz link, załadowana strona zainstaluje na Twoim kompie trojana, niekiedy nie wykrywalnego dla antywirusa...
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Nie znam się na tym. Ostatnio koleś mi sie włamał i pisał z qmpelą o s** :/ I potem ona była ze mną skłócona przez niego a najgorsze jest to że ten haker to mój znajomym :( Zmieniłem numer bo się w tym paprac nie miałem zamiaru.
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
Czesc pilnie potrzebuje taki program do przesylania archiwum

polecam Outlooka, Thunderbirda, ewentualnie The Bat. to jakiś żart? :/ skopiuj sobie plik archives.dat z katalogu GG i wyślij gdzie tam chcesz

//EDIT
a w ogóle co to ma wspólnego z:
1 - tym tematem
2 - hackingiem

i dlaczego odświeżasz stare tematy? :/
 
Do góry