Archiwum 7z - czym otworzyć?

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Ściągnąłem z internetu kopię zapasową do mojej gry tak na wszelki wypadek :p I nie bardzo wiem jak ją scalić. Zainstalowałem jakiś archiwizator 7z ale nie działa. Próbowałem też zmiany nazwy na rar, 7z ale też na nic, na stronce skąd zasysałem niestety nie skomentowali mojego pytania.

bez_tytu_u.jpg
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Coś się pojawia? Jakieś błędy? Może archiwum jest uszkodzone? Próbowałeś z innego źródła?
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Oczywiście programu 7zip próbowałem (najnowszej wersji) - nic nie daje.

Omickal - mam wszystkie części, gdyby ich nie było to komunikat błędu brzmiałby inaczej.

Co do błędu - próbowałem otworzyć w winrar i pisze że archiwum ma niewłaściwy format lub jest uszkodzone, 7z mówi to samo, a system windows pokazuje okienko:bez_tytu_u.JPG
 

krissh

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
najpierw musisz scalić aby plik wynikowy miał nazwę g-sa.7z potem wypakować np.7z lub winrar scalić musisz np comanderem i otrzymasz plik wynikowy g-sa.7z.out lub a-sa.out, wstaw właściwe rozszerzenie czyli 7z i wypakuj.Jeśli to się nie powiedzie musisz się dowiedzieć czym było dzielone, może na stronie skąd pobierałeś będzie taka informacja
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Kazdy plik dzielony nawet 7-zipem jest rozpoznawany winrarem i okreslony jako dostepny .....plik, ktory masz jest w 100 % uszkodzony :(
 

Piotrono

niedoszły chemik
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
845
Punkty reakcji
0
Miasto
jak to skąd? stąd!
hmm ktoś chyba ma tu rację bo jak są na końcach .001, .002,... to znaczy że to jest jeden plik i trzeba go jakoś scalić. Ale nie wiem jak :)
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Uruchomic winrara i odszukac pliki, ktore chcemy scalic, nastepnie trzeba je zaznaczyc i kliknac dodaj do archiwum. Potem klikasz na utworz ciagle archiwum i jeszcze klikamy na dodaj dane naprawcze i enter. Winrar scali je i utworzy ciagla biblioteke rar. Nie wiem tylko po co to scalac skoro pozniej trzeba bedzie to wypakowac wiec powrocic do poprzedniego stanu.


Berials.....zadam glopie pytanie: czy Ty masz zainstalowanego winrara ?, bo te fotki nie pokazuja zeby to byly pliki spakowane albo nie masz rara zainstalowanego.

Wlasnie chcialem pokazac jak to ma wygladac i za chiny nie moge wkleic zadnej biblioteki bo fotosik pisze, ze nie wolno wgrywac plikow rar ani iso :(.

O....tak ma wygladac plik rar tak jak ten zaznaczony (nie kieruj sie tym, ze jest to akurat winrar) :).

 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
Ale to nie jest rarem spakowane tylko 7-Zip przynajmniej tak na to wskazuje nazwa pliku.

A pozatym nie wiem co wy macie z tym scalaniem, archiwizatory robią to same przy rozpakowaniu.
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Ale to nie jest rarem spakowane tylko 7-Zip przynajmniej tak na to wskazuje nazwa pliku.

A pozatym nie wiem co wy macie z tym scalaniem, archiwizatory robią to same przy rozpakowaniu.

No to sobie odinstaluj jakigokolwiek "archiwizatora" i zobacz jak wyglada plik spakowany /.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Vandien - mam winrara, nawet pełną wersje, 7zip też ale żaden z nich nie może tego odczytać.
 
Do góry