Arafatki

david2009

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Hej, mi się wydaje że arafatki to był krótki epizod w modzie, który się już skończył ,ale sam nie wiem, bo mam jedną nawet i noszę czasem ,ale mało kogo w nich widuję. Jak byłem w zeszłym roku na Coke Life Festiwal to sprzedawali je za 5 kuponów (15 zł) i cały festiwal w nich chodził, potem były w H&M i w Zarze, a teraz już nigdzie nie widziałem. To jak, są modne czy nie?
 

Total_Pacjent

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
Hej, mi się wydaje że arafatki to był krótki epizod w modzie, który się już skończył ,ale sam nie wiem, bo mam jedną nawet i noszę czasem ,ale mało kogo w nich widuję. Jak byłem w zeszłym roku na Coke Life Festiwal to sprzedawali je za 5 kuponów (15 zł) i cały festiwal w nich chodził, potem były w H&M i w Zarze, a teraz już nigdzie nie widziałem. To jak, są modne czy nie?
Trochę pomyśl. Jest lato, na dworze upał. Po co komu arafatka? No to jeśli w żadnym sklepie teraz nie znajdziesz czapki zimowej lub szalika to znaczy, że są niemodne i wszyscy będą chodzić bez? :mruga:
Czasami razi mnie ludzka bezmyślność :bag:
 

nika0608

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Chociaż nie widze dużo ludzi w arafatkach tak jak było to rok temu to i tak je nosze, wiem, że są już nie modne, ale uwielbiam je i wole nosić arafatkę niż szalik ;)
Mam dużo kolorów więc ciągle się odróżniam z tłumu i jest oki :p
 

pope94

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
zobaczcie na kropa.pl w zakładce odzież tam jest dużo
 
Do góry