Aqua Slim

ONAnatala

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
poznań
Aqua Slim - idealny sposób na smukłą sylwetkę!?

Nowy suplement diety. Czy któraś z Forumowiczek już tego próbowała?

Ja chciałabym przejść na kuracje. Tylko zastanawiam się czy nie osłabi to tabletek antykoncepcyjnych.

W sumie w ulotce zamieszczonej w saszetkach nic nie jest napisane.

Ale produkt zawiera CHROM. GARCINIA CAMBOGIA. L-KARNITYNA.

A wy jak myślicie ?




:) Saszetki_w_wodzie_s500_s400.jpg
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
jeśli nie zawiera jakichś niesamowitych ilości błonnika, nie powinien wpłynąć na działanie tabletek. na wszelki wypadek jednak możesz nie łykać ich razem :)
 

fluxx

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Ja nie stosowałam, ale nie wydaje mi się, żeby to dawało jakieś zniewalające efekty. Są silniejsze środki. Ja wolę Thermo max (http://mmo.pl/thermo-max-tylko-dla-kobiet-p-198.html) Bardzo dobry, przyspiesza metabolizm i w sumie dość szybko spala tłuszcz. Ja straciłam 4 kg w 3 tyg.
 

ONAnatala

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
poznań
Ja nie stosowałam, ale nie wydaje mi się, żeby to dawało jakieś zniewalające efekty. Są silniejsze środki. Ja wolę Thermo max (http://mmo.pl/thermo-max-tylko-dla-kobiet-p-198.html) Bardzo dobry, przyspiesza metabolizm i w sumie dość szybko spala tłuszcz. Ja straciłam 4 kg w 3 tyg.




hm ja też jeszcze nie próbowałam. ale słyszałam że na wiele osób działało.
narazie piję czerwoną herbatę :) i działa też.
tylko nie wiem co z pigułkami. ale na dniach idę do ginekologa więc mam nadzieję że mi coś doradzi :)
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Myślę, że cały "sekret" AquaSlim jest ukryty nie w składzie, a w sposobie jego używania. Jedną saszetkę rozpuszcza się w 1,5 l wody i popija cały dzień, czyli "zapychamy" sobie żołądeczek boskim napojkiem i nie myślimy o jedzonku. Co do składu - żadne szał, standardowe substancje występujące w wielu innych tego rodzaju preparatach.
 

Kiciamalenka

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
czesc dziewczyny ja 4 dzień stosuje Aquaslim i widze juz efekty. niesety nie mam wagi wiec nie wiem czy cos spadłam ale widze swój brzuch w lusterku i po spodniach ze brzuch jest dużo mniejszy. mam mniejszy apetyt a do słodyczy wogóle mnie nie ciagnie. stosowałam juz rózne specyfiki ale ten mi sie wydaje najlepszy( przynajmiej narazie) czuje sie tez duzo lepiej ale mi sie wydaje ze to zasługa tego żę duzo pije. Ja to pije pół na pół muszynianka z sokiem z czerwonych pomaranczy i mi bardzo smakuje bo wogule nie czuć tego specyfiki! polecam
 

K@russia

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Ja od jutra zaczynam pić :) Dowiedziałam się od koleżanek, że naprawdę działa, brak głodu, nie sięgasz po nic, po za tym dostarczasz wody do organizmu, której powinno być około 2-3 l dziennie, więc spróbuje, jeżeli któraś już zażywała niech da znać, czy na niej też zadziałały :)
 
Do góry