aprilia sr50 2002r. problem!

maros_91

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Małopolska
witam, zakupilem kilka dni temu sr50 di-tech za mala kase lecz miales swiadomosc ze bedzie trzeba przy niej pomajstrowac...
ale do rzeczy:
rozmlozylismy z tata wszystkie obudowy. skuter na poczatku obracal przy starcie. potem zorientowalismy sie ze rurka od paliwa jest urwana...no to tata ja zamocowal itd. teraz skuter raz zapala raz nie, jesli zapala to po puszczeniu sprzegla najczesciej gasnie, a jesli uda sie poscic sprzeglo i skuter chodzi to mozna dodawac gazu i kolo sie kreci. i nie za ladnie chodzi :/ moim zdaniem choc nie mam zielonego pojecia na ten temat. wczesniej skuter nie zapalal bo mial ta rurke oderwana, tak ze jest jakis sukces w tym ze juz odpala raz na piec prob. co moze byc dalszym probleme? jesli chcemy odpalic to strasznie dlugo trzeba trzymac starter wcisniety :/ poradzcie cos...

edit: jak na moje gusta to po odpaleniu skuter swiszczy...??
SKUTER nie jest zlozony, nie ma wszystkich elementow podpietych...

edit2: swiece sa zakopcone...ale jest iskra!
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
sprawdź
-dolot
-wydech
-kable zapłonowe
-cewkę
-świece
-czy dostaje paliwo we właściwych dawkach
 

danio148

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Nom nie zaszkodzi tez zobaczyc co sie dzieje w sprzegle. Rozkręc dekiel, zdejmij pasek odkrecajac wariator i dostan sie do sprzegla(chyba wiesz gdzie ono jest) A wiesz co podejrzewam ze rurke nie ta zamocowaliscie. Powiedz mi czy rurkę która wychodzila z pod spodu baku wlozyliście do gaznika?? Bo to możliwe ze jest odpyw. Ja podobnie myslalem a potem sie okazalo ze do dyszy wlozylem:p
 

maros_91

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Małopolska
siema, wiec okazalo sie ze wtrysk jest uszkodzony/przepalony dostawal za duzo paliwa...
 
Do góry