Aparat Stały Na Zęby

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Ja właśnie ściągam za parę tygodni i ponoć mam na dole mieć taka płytkę przyklejaną a na gore sciągany, widziałam tez jak ktoś miał takie coś wkładanego przezroczystego :)

Co do noszenia to pamietam jak założyłam to napoczatku sepleniłam i nie mogłam domknąć ust hahaha :D
 

Obrażalska

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Kielce
Dużo się tu dowiedziałam, czytając wasze posty.
Będę miała zakładany aparat stały 10 stycznia. Chciałam jeszcze przed świętami, ale niestety nie było terminów.
Bólu w ogóle się nie boję, jednak jestem bardzo nieśmiała i wiem, że naśmiewanie się i żarty wezmę sobie do siebie. <_<
 

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
A tam nic się nie martw, jeśli zaakceptujesz sama siebie w aparacie to głupie żarty będą po Tobie spływać :).

Sama sobie robie żarty z koleżanką, że zrobię zdjecie :) Też napoczatku balam sie rekacji otoczenia ale jakos nie przyjeli tego nadzwyczajnie dziwnie. Popatrzyli, zdziwili się i tyle. :D
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Mam od wczoraj.
Nie czuję bólu. Taki lekki ucisk, ale to nie jest ból.
Nie umiem nic jeść.
Mówię normalnie i usta domknąć umiem :).

Najfajniejsze są kolorowe gumki :D.
Mam czerwone. Już się zastanawiam jakie następnym razem dać :p. Chyba zielone.
 

Obrażalska

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Kielce
A tam nic się nie martw, jeśli zaakceptujesz sama siebie w aparacie to głupie żarty będą po Tobie spływać :).

Sama sobie robie żarty z koleżanką, że zrobię zdjecie :) Też napoczatku balam sie rekacji otoczenia ale jakos nie przyjeli tego nadzwyczajnie dziwnie. Popatrzyli, zdziwili się i tyle. :D

dzięki.
Ja się boję reakcji, bo u mnie w szkole mają tylko dwie osoby aparat, ja będę trzecia. Szkoda, że nikt z klasy nie ma...
 
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Hell 0_o
dzięki.
Ja się boję reakcji, bo u mnie w szkole mają tylko dwie osoby aparat, ja będę trzecia. Szkoda, że nikt z klasy nie ma...

Ja tez się tego boję xD Moj kolega z klasy powiedział, że bęę jeszcze ładniejsza :D hehe :) w sumie w klasie nie jestem sama bo ma jeszcze taki chłopak xD Mi to tam czy ktoś się bedzie śmiał xD Ja mam dystans do samej siebie i też będę z siebie grzała xD :D
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
Dokładnie trzeba sie z tego śmiać,olewać opinie innym.Na n-k mam kilka zdjec w aparaciku,mało mnie obchodzi co kto myśli :p U mnie niektórzy w klasie to po tygodniu dopiero skapowali sie :D Fajnie jeszcze jak ktoś jeszcze nie wie - podluka,robi takie oczka zdzwione,nie jest pewien i próbuje podpatrzeć :D śmiać mi sie chce na maxa wtedy :)
U mnie tak samo po tygodniu koleżanka "Jaa masz aparat! Ale faaajnie, też bym chciała" w ogóle jakoś nikt nie robi mi złych uwag :D Pozytywnie do tego podchodzą :)

Ja tez się tego boję xD Moj kolega z klasy powiedział, że bęę jeszcze ładniejsza :D hehe :) w sumie w klasie nie jestem sama bo ma jeszcze taki chłopak xD Mi to tam czy ktoś się bedzie śmiał xD Ja mam dystans do samej siebie i też będę z siebie grzała xD :D
Ano pewnie, lepiej się pomęczyć, a potem błysnąć pięknymi ząbkami. I można się do tego przyzwyczaić. Dobrze, że nie przejmujesz się opinią innych na ten temat :D
Dzisiaj mija trzeci tydzień z aparatem :D Jest dobrze, jeszcze nie widzę efektów, no ale trzeba być cierpliwym. Nie dokucza mi już. Wiadomo musiałam się przyzwyczaic itp. Na razie się nie uśmiecham pełną gębą, no ale to nie dla tego, że się wstydzę :)Mnie też rozśmiesza to jak wszyscy tak nie pewnie lookają mi na aparat. :] Tacy nie pewni...
 
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Hell 0_o
effciaa16 Ty masz aparat na dół i na góre?

Ja to w ogole powinnam się załamać xD Już tato się ze mnie śmieje,że będę jak Betty (pewnie wszyscy kojarzą ten film) Normalnie jak mi założą ten aparat to jak spojrzę w lustro to pęknę ze smiechu xD Nie wiem dlaczego ale mi sie podoba xD ten żelazny uśmiech :D
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
effciaa, opowiesz jak było przy zakładaniu aparatu? Tylko dokładnie, jeśli możesz. ^^
Więc tak:
Po pierwsze to wyczyściła mi ząbki taką szczoteczką na obrotach czy coś :) Następnie przymierzała pierścienie, jak już dopasowała, to je wsadziła. Potem zaczęła przyklejać zamki i od razu światłem utwardzalnym. Potem założyła drut. Po drucie ligatury :) To wszystko :D Potem dała mi taki fajny zestawik to czyszczenia, dałam jej kasę i do domu :)

effciaa16 Ty masz aparat na dół i na góre?

Ja to w ogole powinnam się załamać xD Już tato się ze mnie śmieje,że będę jak Betty (pewnie wszyscy kojarzą ten film) Normalnie jak mi założą ten aparat to jak spojrzę w lustro to pęknę ze smiechu xD Nie wiem dlaczego ale mi sie podoba xD ten żelazny uśmiech :D
mam na górze, na dół będę miała w marcu :) Moja siostra to samo dokuczała mi, że będę Betty. Albo krzyczała za mną ULA! :D oczywiście w żartach! :)
 

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
effciaa16 Ty masz aparat na dół i na góre?

Ja to w ogole powinnam się załamać xD Już tato się ze mnie śmieje,że będę jak Betty (pewnie wszyscy kojarzą ten film) Normalnie jak mi założą ten aparat to jak spojrzę w lustro to pęknę ze smiechu xD Nie wiem dlaczego ale mi sie podoba xD ten żelazny uśmiech :D
u mnie najlepsza była moja babcia : "jakie masz ładne szklane zeby " :D na a w szkole moja kolezanka która mówiła że mam protezę :D
A moja mama uznała że w aparacie mam bielsze zęby :D
 

Aparatka14

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
U mnie było ok :) Tylko komentarze typu "Ale masz śliczny aparat, też bym chciała" :D Mi też sie bardzo podoba, narazie mam różowe gumeczki, już zastanawiam się jakie będą następnum razem ;)
 

Obrażalska

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Kielce
ja się zastanawiam czy na początek wziąć jagodowo-purpurowe czy kolorowy. Ale kolorowy raczej bardziej mi się podoba. :D
 

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
taaa gumki fajna rzecz, mi i tak najbardziej podobaja sie fioletowe :)


A ja ostatnio sobie myślę czy chce aby napewno go sciągnąć :D
wydaje mi się, że moje zębochy sa prostsze w aparacie buu :D
A za 2 tygodnie sciaganie. Czego boję się okropnie. Bo nie wiem czy w koncu odrywaja na siłę czy co?
Chyba wroce bez zębów. A najgorsze beda pierścienie. Już się boję.

Co do rekacji ludzi i w ogóle otoczenia, pamiętam siedze z kolezanka na lawce w rynku podbija chyba dwoch kolesi cos tam gadaja i nagle jeden, a co ty masz na ząbach :D:D

Ja tam bylam pierwsza osoba w klase z aparatem moze i troche glupio sie czulam, heh a po 2 miesiacach kolezanka już też w klasie miala ;)


WIĘC GŁOWA DO GÓRY!!!
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Dzisiaj byłam pierwszy raz w szkole z nim i nikt się nie zorientował. Jedna koleżanka, która wcześniej wiedziała, ale poza Nią nikt :].

Wszyscy mówili, że nic nie widać. :)
No i dobrze :D.
 
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Hell 0_o
Kurdee..Ja z jednej strony się boję, z drugiej nie mogę się doczekać xD:D Normalnie ciekawa jestem jak będę w nim wyglądaćxD:D A ja za pierwszym razem wezmę gumeczki taki, żeby się w oczy nie rzucały ..kolor kości słoniowe? tak to się nazywa? Hym..Może kiedyś odważę się na jakieś inne kolory :)
 
Do góry