Aparat o małych gabarytach przy dobrej jakości fotek

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Tak też potrzebny kompakt na wakacje, do focenia głównie plenerów i jakichś ewentualnych portretów czy architektury.

Najważniejsze są gabaryty - dobrze by było aby zmieścił się w kieszeni i nie ważył zbyt dużo.

Jakość fotek - cóż aby odbitki 10x15 były dobrej jakości, więcej nie wymagam.

A cena rzecz jasna niska bo i tak używam lustrzanki, ale na rower jej przecież nie wezme.

Znalazłem coś takiego ale dość trudno znaleźć jej recenzje - ale cena mnie zadowala w 101%.

http://allegro.pl/item338105880_canon_ixus..._gwarancja.html
 

omickal

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
605
Punkty reakcji
4
Panie, to nie ma się co zastanawiać, jak taki sprzęt Ci wystarczy. Co do marki - to IXUS Canona cieszy się uznaniem, więc marka jak najbardziej dobra.

Jeszcze sprostowanie. Dla fotografii cyfrowej wielkość odbitki to 10x13 (10,2x13,6) ze względu na wielkość matrycy!
 

tomek_1425211

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
89
Punkty reakcji
0
Miasto
Korzemowo małe
Polecam ci CANONA A570Is sam niedawno takiego kupiłem, fotki sa wręcz idealne, dla amatorów jest tryb full automatyczny ale ten aparacik posiada takż pełny manual, 4-ro krotny zoom optyczny w zupełnosci wystarcza i jest małych wymiarów
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Ixus kupiony :) Może ośmielę się pokazać jakieś fotki z tego jakby nie patrzeć - dość zabytkowego już - kompaktu.
 
Do góry