antywirus pod win 10

marcydarcy

Member
Punkty reakcji
1
Jaki antywirus najlepiej się sprawdzi pod windows 10? Słyszałam że nie wszystkie sobie dobrze radzą i są w niektórych problemy z aktualizacjami

chrumcio

New Member
Punkty reakcji
2
Ile ludzi tyle opini, ciężko wskazać akurat ten dobry. Tak naprawdę to musisz sam sobie posprawdzać który będzie spełniał twoje wymagania.

Mr Papuga

Member
Punkty reakcji
4
Miasto
Warsaw
Ja z antywirusów polecam... Sandbox i mądre korzystanie z internetu, ale w ostateczności już jak nie wiemy co robimy, to zawsze cenilem sobie Kasperskiego.

robson12

Member
Punkty reakcji
8
A poszukujesz czegoś także z okreslonym atutem, np. dodatkowo dobra kontrola rodzicielska, etc. Czy raczej tak ogólnie?

Punkty reakcji
6
Defender i Antimalvare wbudowane w W10 wszystko bije na łeb. Do tego wystarczy jeszcze jakaś nakładka na zaporę (np. Windows Firewall Control) i nic więcej nie trzeba.

WujekAlfa

Member
Punkty reakcji
7
marcydarcy napisał:
Jaki antywirus najlepiej się sprawdzi pod windows 10? Słyszałam że nie wszystkie sobie dobrze radzą i są w niektórych problemy z aktualizacjami
Na win 10 jedną z najlepszych możliwości jest po prostu Defender wbudowany. Ostatnio nawet producenci antywirusów zaczynają krzyczeć, że jest za dobry i w ogóle monopol mu się robi. O dziwo jest naprawdę ok ;)

Do góry