Antysemityzm

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
dla rozluźnienia nastrojów ,bo niektórzy z forum widzą galopujący ,wstrętny antysemityzm


No i stało się
Izrael stworzył swój własny program kosmiczny
Wsiedli i polecieli ci dzielni astronauci w swej wspaniałej koszernej rakiecie.Niesamowita technologia,lecą z nieprawdopodobną prędkością,mijają kolejne planety.Czasem zdarzy się jakaś mgławica,czasem meteoryt,,
po pewnym czasie są już tak daleko,że zdarzają się masy antymaterii,ale nic to,lecą dalej mijając antygwiazdy,antygalaktyki
Nagle patrzą - antyplaneta. Lądujemy
I wylądowali na antypolanie.Patrzą a na antytrawie pasą się antyantylopy,a na jej skraju pod antylasem stoi sobie antydomek.
Z antykomina leci antydym,pewnie zamieszkany.
Podchodzą zaglądają przez antyokno - pusto
Chwytają więc antyklamkę,otwierają antydrzwi,a tam w antysalonie przy antystole siedzą sami antysemici
 

Frasunek

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2014
Posty
622
Punkty reakcji
10
Tak dla jasności, bo niektórzy to jak widzę nie są zbyt lotni:

Jeżeli ktoś pisze, że X robi coś złego i równocześnie kłamie, że ten X jest żydem to to jest antysemityzm.



serwor napisał:
No dobra Frasunek odgrzebałem stary dobry temat o antysemityzmie, może tutaj troche o tym podyskutujemy, przy okazji dostaniesz kolejne porcje dowodów na mój antysemityzm.
I tak bym tutaj trafił, bo doskonale zapamiętałem wpis w którym się przyznałeś, że nie interesuje Cię to czy to co wklejasz jest prawdą...
 
S

serwor

Guest
Frasunek napisał:
Jeżeli ktoś pisze, że X robi coś złego i równocześnie kłamie, że ten X jest żydem to to jest antysemityzm.
A jezeli tyczy to polaka, czy to jest antypolonizm i czy to powinno byc karane?
Do tej pory bylem zwolennikiem kary smierci ale teraz ciesze sie ze jej nie ma, bo Frasunek pewnie chetnie by skazywal za domiewany antysemityzm na karę smierci.

Kolego Frasunek, czy to prawda że spojrzenie tez moze byc antysemickie?
Bo ja to kiedys wyczytalem na forum żydów polskich.
Jak szanowny kolega uwaza?

I mam pytanie bo kolega pewnie jest w temacie, dlaczego teraz goje nie mogą wejsc na te forum żydow polskich?!
Dlaczego tym z tego forum którzy nie byli żydami zmieniono hasla i nie można było wejsc. A w zasadzie w tej chwili forum znikneło, stało sie tajne?


A tutaj slawny film o antysemityzmie, zrobiony przez Żyda z rodziny o korzeniach syjonistycznych.
Pokazuje jak niektórzy z walki z antysemityzmem zrobili biznes z ktorego żyją.
Pokazuje jak młodziez Izraelska karmiona jest kłamstwami o antysemizmie polakow i europejczykow.
Jak ta mlodziez nienawidzi polakow.
Widac to na wycieczkach mlodziezy Izraelskiej do polski .
https://www.youtube.com/watch?v=4NkjI8k9-6E


Bardzo ciekawie mówi na poczatku filmu jego babcia, mówi ze żydzi to oszusci, nie chca pracowac i wola zamiast życ w Izraelu oszukiwac innych ludzi, nie żydów.


A tutaj ciekawa informacja z Izraela, pisze sie ze ciemni arabowie skazują na ukamieniowanie, okazuje sie że żydzi również to robią.
Pies skazany na ukamienowanie
miha, zbyt publikacja: 19.06.2011 aktualizacja: 16:57 wyślijdrukuj
uid_f02bc826a5a25236e634bfd8d2eb767e1308495681678_width_633_play_0_pos_0_gs_0_height_355.jpg

W psa miała się wcielić dusza wyklętego 20 lat wcześniej prawnika (fot.flickr.com/codepo8)











Żydowski sąd ortodoksyjnych rabinów w Jerozolimie skazał na ukamienowanie bezdomnego psa. Przyczyną wyroku śmierci miało być wstąpienie w ciało zwierzęcia duszy zmarłego, obłożonego wcześniej klątwą.

Pies od kilku tygodni błąkał się po budynku sądu finansowego w Jerozolimie. Zwierzę, mimo prób ochrony, nie dało się wygonić z budynku.

Rabini zgodnie uznali, że w psa wstąpiła dusza wyklętego 20 lat wcześniej świeckiego prawnika, który znieważył trybunał. W treści klątwy znajdowało się wezwanie, by po śmierci, mężczyzna doznał reinkarnacji i wcielił się właśnie w to zwierzę – uważane przez ortodoksyjny judaizm za nieczyste.

Skazaniec na szczęście opuścił budynek i uciekł wymiarowi sprawiedliwości. Jak podał portal Ynet, jeden z sędziów z ortodoksyjnej dzielnicy Mea Szearim wezwał przebywające w okolicy dzieci aby wykonały wyrok, jak tylko spotkają zwierzę. Organizacja obrońców zwierząt złożyła skargę na policję przeciwko jednemu z urzędników, który starał się zatuszować sprawę.

Zarządca sądu wyjaśnił, że faktycznie taki wyrok zapadł i jest aktem łaski wobec uwięzionej w nieczystym zwierzęciu duszy, która po śmierci czworonoga będzie mogła odejść w pokoju.

Przy okazji widac ze Izrael to panstwo religijne gdzie są sądy rabiniczne, wyznaniowe, czy cos takiego mozliwe jest w europie czy gdziekolwiek poza panstwami arabskimi.
Zdaje sie że mentalnie żydom blizej do arabów niz do europy.


http://www.tvp.info/4717632/informacje/rozmaitosci/pies-skazany-na-ukamienowanie/


A tutaj taki program rozrywkowy z Izraelskiej telewizji, boki zrywac.
https://www.youtube.com/watch?v=X8K8QYhwgQ0


Nie jestem pewny ale to zdaje sie panstwowa telewizja.
 
S

serwor

Guest
Różnica pomiędzy śmiercią Polaka i Izraelity wg. najnowszych badań prof. Engelking-Boni:

Jeśli Goj umiera to jest to, cytuję wyniki najnowszych badań naukowych w Polsce: "śmierć naturalna, biologiczna, śmierć jak śmierć", podobnie jak .... no n.p. jak u bydła, po prostu zdycha, żebyśmy mieli wyobrażenie jaka to jest śmierć Goja naukowo zbadana, ale jek umiera Żyd, to o ho ho! To jest zupełnie inna śmierć, to jest "tragedia, dramatyczne doświadczenie, metafizyka, ... spotkanie z najwyższym", można określić to jako "spotkanie 3-go stopnia". Naturalnie nigdy by się Goje w Polsce nie dowiedzieli o tym jaka ich śmierć czeka, gdyby nie opłacili stanowiska profesora cennym badaczom żydowskim.
https://www.youtube.com/watch?v=JQELIsgJmOM
 
M

MacaN

Guest
Ostatnio w internecie było głośno o rzekomym użyciu bomb neutronowych przez Izrael, nie wiem ile w tym prawdy, wiem, że był nawet artykuł na wp.pl, który zniknął.
 
M

MacaN

Guest
A dlaczego miałbyś nie życ herbatniczku ? W dziejach świata odpalono juz tysiące ładunków nuklearnych, w tym o sile mogącej topic wyspy i co ? Myślisz, że odczujesz coś w Polsce ? :D
 
S

serwor

Guest
A ja nic o tym nie slyszalem.
To przeciw komu Żydzi mieli użyć tej broni?
Bo chyba nie przeciw palestynczykom bo po tym jak widac na filmach to używają tam zwyklej broni, wszystko rozwalone, ich miasta wygladaja jak Warszawa w 1945 roku.
 
M

MacaN

Guest
Ponoć na Jemen zrzucali, poszperaj w internecie, znajdziesz na 100%. Problem polega na tym, że nie mam pojęcia, czy to może być prawda, media widac przez sekuntę połknęły haczyk, ale szybko go wypluły.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a jak odróżnić wybuch takiej bomby od bomby innego rodzaju ? widzę błysk, wybuch, prawie jak w czterech pancernych
 
M

MacaN

Guest
Herbatniczku, jesteś pewien, że kiedykolwiek w życiu widziałeś tak jasny wybuch ?

Swoja drogą podkreślam, że nie mam pojęcia, co to za broń. Nie potrafię stwierdzić, jaka to była bomba, bo nie jestem fizykiem jądrowym. No i... taki ładunek owinien zabić wszystkich żywych ludzi poprzez promieniowanie.
 
Do góry