antyfaszyzm antyhumanizm

Rafti

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
477
Punkty reakcji
0
Miasto
tymczasowo Siedlce
http://fakty.interia.pl/polska/news/simon-...je,1192982,2943

to nie nowość, ale dziwiło mnie ,że jeszcze nikt nie założył osobnego wątku.
Jak dla mnie to bydle można porównać tylko z seryjnymi mordercami.
W pewnym sensie Mol uniknął sprawiedliwości.
Myślicie, ze jego "działalność" nauczyła czegoś nasze społeczeństwo??
ilekroć mówi sie o rasizmie,jak gdyby oczywiste jest, że mówimy o białych nienawidzących murzynów a przecież to działa także w drugą stronę.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
zdechł jak pies , nie zdziwiłbym sie jakby lekarze w tym szpitalu nie dali mu środków przeciwbólowych :D

partytime !
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Ale co ma faszyzm do tego :cenzura:ca? Jest wszechwiedzacy? Najlepiej zabic wszystkich ludzi bo moga zabrac dla dziecka lizak?

A tymbardziej co ma do tego antyfaszyzm? Co ma rasizm do antyfaszymu? Czy kazdy faszysta jest rasista?

Europejscy politycy sa faszystami antyrasistami....

Temat bezsensu..... zamknac albo zmienic na "My faszysci mowilismy ze tak bedzie, bo wszystko wiemy" :O
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Ale co ma faszyzm do tego :cenzura:ca? Jest wszechwiedzacy? Najlepiej zabic wszystkich ludzi bo moga zabrac dla dziecka lizak?

A tymbardziej co ma do tego antyfaszyzm? Co ma rasizm do antyfaszymu? Czy kazdy faszysta jest rasista?

Europejscy politycy sa faszystami antyrasistami....

Temat bezsensu..... zamknac albo zmienic na "My faszysci mowilismy ze tak bedzie, bo wszystko wiemy" :O

To ze ten czarnuch zostal antyfaszystą roku 2003
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
nie raczej ze "prawo" jest dla rowniejszych a dla pozostalych prawo
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
"[...]Prawo dla mas sprawiedliwość dla nielicznych[...] "

Powinien zawisnąć na drzewie jako przestroga dla innych tego typu terrorystów.
 

MałyTimi

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
Warmia-Mazury
Gdyby był biały to byście już takimi epitetami nie jeździli na prawo i lewo.

Po prostu byście wspominali o HIV i jego wyczynach, ale o kolorze skóry już nie.

Co do samego Mola.
Nie przepadam za panem nie z powodu skory, a z powodu swojej osoby. On był świadomy, że jest chory? Jeśli tak, to kto uprawia seks na ze wszystkimi kobietami na około? Jest to wielka zbrodnia, ale czy na śmierć zasługuje?
Więzienie dożywotnie by mu wystarczyło chyba. Jest to i tak większe cierpienie niż śmierć. Myśl, że spędzisz w Polsce (gdzie rasizm jest spory i poglądy ludzi na takie rzeczy także) w więzieniu do końca życia, to aż się odechciewa żyć.
Więzienie max dla tego Pana...
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
A kto mu kazał tu przyjeżdżać ? W Afryce mało miejsca ? Podobno są tam takie fajne kraje jak RPA czy Zimbabwe, odzyskane od białych krwiopijców. Tam Moli nie trzeba ?
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
nie wspominając o tym, że w Afryce bardzo popularne jest wierzenie, że HIV z człowieka "wychodzi" sam po zarazeniu wielu osób...

tego wśród białych nosicieli jednak nie ma.

a marazm intelektualny i tępota fantycznych antyrasistów, pacyfistów itp. mnie przeraza...
 

MałyTimi

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
Warmia-Mazury
Outremer, zostawię to bez komentarza, bo juz się wypowiadaliśmy w innym temacie co do Czarnych, Polsce i Afryce :). Więc nie muszę odpowiadać na Twoj komentarz.

Tak, nuworld będzie teraz dowalał mi na każdym kroku przez spięcie jakie wystąpiło. Ja mam takie same zdanie o rasistach, faszystach, nazistach, itd. ...
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Każdy biały czy czarny który przyjeżdża do Naszego kraju musi podporządkować się Naszym prawom. A to czy go to prześladuje, czy nie mamy ... No właśnie. A jak nie pasuje to tam są drzwi, znaczy rogatki.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
To ze ten czarnuch zostal antyfaszystą roku 2003
A co to za tytuł,kto go przyznaje,też mi prestiż,ja sobie też mogę założyć stowarzyszenie i nadawać tytuły komu chcę i jakie chcę
nie raczej ze "prawo" jest dla rowniejszych a dla pozostalych prawo
przecież poszedl siedzieć...
jak głupie to niech zdychają, mi ich nie żal. czarny kutas czarny los.
szkoda slów
 
Do góry