Antidral - skutki uboczne

Janiula

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Dębica
mam 16 lat i strasznie się poce np popsikam się jakimś antyperspirantem i nic nie daje czy taki antidral na długo starcza?
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
Hej, antidral starcza na 3-6-12 miesięcy, w zależności od intensywności stosowania:) na początku stosuje się go 2-3 razy w tygodniu a później starcza nawet 1 posmarowanie się na tydzień (w zależności jak Twoje ciało będzie się go "domagało"). także polecam. poczytaj sobie opinie na necie a zobaczysz ze zadowolonych ludzi są całe grupy;)
 

andzia221

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej, witam wszystkich. ja właśnie dzisiaj kupiłam pierwszy raz Antidral więc zobaczymy czy się okaże skuteczny, bo mam już dość noszenia tylko białych bawełnianych bluzek na których i tak widać plamy, zwłaszcza gdy jestem na zajęciach. Jak narazie to skutków ubocznych, np. swędzenie pod pachami nie mam i mam nadzieje, że już nie wystapią:) Buźki, dam znać czy mi pomaga :papa:
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
No to super, gratulacje zakupu, mamy nadzieję że dołączysz do nas, zadowolonych użytkowników którzy pozbyli się potu:)
 

andzia221

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ten Antidral jest po prostu suuuper. Na początku troszke piekły paszki, ale później już kompletnie nic. I teraz mogę ubierać wszystkie kolorowe bluzeczki, bez obaw, że będą jakieś plamy. Właśnie wczoraj miałam egzamin więc mogłam się w końcu ubrać elegancko i poprostu nic zero potu, nawet jednej plamki. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i już niegdy z niego nie zrezygnuje. A od dzisiaj zaczęłam stosować Antidral co 2 dzień i też działa. Więc polecam wszystkim kobitkom, które jeszcze się męczą z wielkimi plamami potu na bluzkach, kupujcie go on naprawde pomaga. Buziaczki :papa:
 

kasiuuula1964

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja miałam tak samo problem z potliwością, niestety, był to mój odwieczny problem. Az w końcu znalazłam w internecie Antidral i postanowiłam wypróbować;D Na początku (pierwsze 2 dni ) nie było zbytnie efektów, choc troche pocenie sie zmniejszyło, ale teraz to nic:D zero potu. Antidral jest świetny xD



ponieważ może niszczyc ubrania, a tak na rano sie go zmywa i żadnych ubrań nie poniszczy ;)


NORMAlnie ludziska kupiłam to sobie dzisiaj ...ale mam nadzieje ze to działa ;) na wszystkich
tez mam okropne problemy z poceniem sie ledwo wjde do szkoły i juz ..to bardzo krępujące :(
napisze kiedys jak tam sie to sprawuje bo jutro jade na wakacje :p tylko mam nadzieje ze sie wyspie ze mnie piec nie będzie xDDDd

papa :* :papa: :papa:
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
na pewno bedzie działał:) tylko nie zapodawaj go na ogolone pachy to bedzie wszystko wporzo!
 

Wilczucha

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej :) dzisiaj kupiłam antidral i mam pytanie... na początku co ile stosować ? codziennie a po tygodniu dwa razy w tygodniu??
 

SkarB

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja też użyłam go tylko raz i już 3 dzień spokoju i suchych paszek :) polecam :eek:k:
Mnie tylko troszkę szczypało, bo przez 48h od depilacji odczekałam :p
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
nieznajoma- ja mam często uczucie, że pod pachami mam lekko wilgotno, jak dotknę też to czuć, ale żadnego zapachu nie ma ani ŻADNYCH plam na szczęście ;):)

U mnie antidral zadziałał już po pierwszym zastosowaniu, pachy nie pieką ani nie zauważyłam odbarwień, o których wspomniano w ulotce i tu na forum. Jedno małe ale: smarowałam nim też parę razy stopy i dłonie, nic to nie pomogło ;( Z tymi stopami to już mniejsza o to, ale co zrobić, żeby zadziałał też na dłonie?? Strasznie mi się pocą, bez względu na stres lub jego brak, temperaturę itp. Strasznie to przeszkadza i krępuje. Wam on pomógł na dłoniach? Ehh, spróbuje jeszcze raz przez parę dni smarować, mam nadzieję, że w końcu zadziała.
 

SkarB

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
nieznajoma... ja mam sucho i żadnego przykrego zapachu nie ma :eek:k:
użyłam go juz 11 dni temu i nadal nie mam mokrych plam :p jest niesamowity :D
 

bellesa

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
stosuje od 5 dni, zauważyłam mniejsze pocenie, ale bez jakiś wielkich rewelacji. Dzisiaj użyłam antidralu w dzień przed wyjściem i w ogóle nie pomógł. mam wobec tego pytanie. wybieram się na nocą imprezę i nie wiem kiedy mam go zastosować dzień wcześniej czy w dzień tej imprezy?? niech mi ktoś poradzi kto ma większe doświadczenie z tym produktem. bardzo mi na tym zależy, gdyż idę w sukience na której będą widoczne plamy :(
 

malo

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
A ja mam podobny problem.. to znaczy nadpotliwość. na mnie niestety nawet antidral czy etiaxsil ne działa. wszystkiego chyba próbowałam, antidtral etiaxil spirial i kilka innych i NIC! zupełnie nic! na botox ani przeciecie zakończeń nerwowych nie mam co liczyć (to za drogie, poza tym mam 16 lat i mamusia się nie zgodzi <_< ) a naprawdę żaden antyperspirant z apteki ani tym bardziej zwykły (rexona, nivea itp - działają średnio 10 min) nie działają. macie jeszcze jakiś pomysł czego mogłabym jeszcze wypróbować co mogło by mi pomóc? thx za odp..
 

katarina_10

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej :)) ja także mam straszny problem ;| zastosowałam antidral i dostałam strasznej wysypki ;| straasznie piecze :( to oznacza ,że nie mogę go już stosowac ?. ;( a pachy poca mi sie strasznie ;( it o najbardziej w szkole ;(*
 

Izuś_20

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Też mam problem z poceniem się pod paszkami... :niepewny: ;( .
Ale u mnie jest jakoś dziwnie. :mruga: . tzn. pocę się tylko w miejscach publicznych np. w szkole. tłumacze sobie to w ten sposób że to problem psychologiczny. :] .. (W DOMU PASZKI SUCHE)
ponieważ jak mam gdzieś wyjśc to juz sie martwie co na siebie włożyć żeby nie było widać mokrych plam... i to działa jak błędne koło.. :( . tzn. przed wyjściem martwie sie zeby sie nie spocić..a jak się spoce to matwie sie ze inni to widza i poce sie jeszcze bardziej.. :niepewny: .
przez plamy pod pachami czuje się mniej atrakcyjna i mniej pewna siebie.. :bag: . i jak tu zagadać do jakiegoś chłopaka jak sie plamy do pasa xD :sexy:
stosowałam różne środki.. ale żadne nie pomagały...np ''super deo'' w krysztale, który nie uporał sie z plamami ale świetnie poradził sobie z przykrym zapachem [!] ;)
tak tu zachwalacie Antidral wiec musze sprubowac...
mam nadzieje ze mi pomoże.. trzymajcie kciuki.. :lol: . !!!
opowiem jak u mnie zadziałał.. :) :D
mam pytanko.. a jak wgóle nie piecze to znaczy ze nie działa?
 

truscava

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Bardzo pocą mi sie dłonie i to jest krępujące , a z tego co tu przeczytałam na nadmierne pocenie sie polecacie ANTIDRAL , to powiedzcie on podziała na nadmierne pocenie sie dłoni ??? i powiedzcie jak sie go stosuje .


Prosze o szybką odpowiedź .
 
Do góry