anoreksja-anemia

quka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Chciałabym poruszyć temat anoreksji i anemi..Niestety nie wiem czy pojawił sie taki tema, poniewaz jestem nowa pewnie tak,ale prosze wypowiedzcie sie na ten tamat.
Jestem po tych chorobach. Udalo mi sie wyjsc z nich ,ale niektórzy nie maja tye szczescia,
W lutym minie rok..
Czekam na wasze odezwy.
Dziekuje.
 

Aśka...

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
bielsko biała
jedna dziewczyna od nas ze szkoły zapadła w anoreksje...niby z tego wychodzi ale nie widac ...Dziewczyna jest bardzo ambita dobra w sportach świetnie spiewa i gra :) i zawsze była szczupła i naprawde wiele chciało wyglądac tak jak ona....
lecz pewnogo czasu zaczeła uważać że jest gruba nawet gdy zjadała marchewke musiała biegać itp....bo uważala ze musi to spalic ..mam nadizje że z tego wyjdzie bo naprawde jest swietna dziewczyna...:/
dobrze że ty to masz za sobą
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
mnie dopadła anemia ale nie z powodu anoreksji, ot zabawiłam się w wegetarianizm :( a wiadomo że w mięsie jest najwięcej żelaza... no i teraz łykam już 2gi miesiąc żelazo w tabletkach (chela-ferr) ech... uważajcie na swoje diety :)
 

Kaka17

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
193
Punkty reakcji
0
Też miałam anemię jak byłam młodsza,a wszyscy mysleli że to anoreksja, bo byłam przeraźliwie chuda:)
 

paseczek

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
Przechodziłam anemię, nie było lekko, ale wydaje mi się, że anoreksja to coś gorszego. Wydaje... napewno tak jest! Fajnie, że z tego wyszłaś- pomógł Ci ktoś?

pozdrawiam
 

monoton

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
259
Punkty reakcji
4
W sumie jestem facetem, ale jak byłem mały to też mialem anemie. Wszyscy mówili że wyglądam jakbym z oświęcimia uciekł.
 

monoton

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
259
Punkty reakcji
4
W sumie jestem facetem, ale jak byłem mały to też mialem anemie. Wszyscy mówili że wyglądam jakbym z oświęcimia uciekł.
 

nieprzytomna

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2011
Posty
27
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja mam ED - zaburzenia odżywiania od prawie 2 lat.. nie wyszłam z tego i nie chce : /
póki co, pragnę tej 'perfekcji'... i raczej chce przekonać się na własnym ciele jak to jest być 'aną'.
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
W sumie jestem facetem, ale jak byłem mały to też mialem anemie. Wszyscy mówili że wyglądam jakbym z oświęcimia uciekł.
skoro "wyglądałeś jak z oświęcimia" to miałeś anoreksję a nie anemię... Przy anemii nie ma aż tak dużego spadku wagi jak w anoreksji.
 
Do góry