Ankiety i badania

atysiaa

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Bardzo proszę o wypełnienie tej ankiety, dotyczy ona szkoły rodzenia i kobiet które do niej uczęszczały bądź uczęszczają.
Ta ankieta jest w pełni anonimowa, nie zajmuje dużo czasu a mi bardzo się przyda wasza pomoc w pisaniu pracy.
Z góry dziękuję wszystkim za pomoc:))
A oto link
http://www.ankietka.pl/ankieta/36591/szkola-rodzenia-moda-czy-przemyslany-wybor.html
 

mpoltorak

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,

proszę o pomoc: do badania do mojego doktoratu poszukuję par bez dzieci lub takich, które obecnie spodziewają się pierwszego dziecka (od 12 tygodnia ciąży) lub też posiadają pierwsze dziecko w wieku do 6 miesięcy.

Badanie dotyczy zachowań, myśli i uczuć pojawiających się w sytuacjach życia codziennego oraz relacji z innymi ludźmi. Odbywa się w całości przez internet. W badaniu zachowywana jest pełna anonimowość i poufność. W każdej chwili można zrezygnować z badania bez podania przyczyny. Osoby chętne do udziału w badaniu otrzymają więcej informacji po podaniu swojego adresu e-mail za pośrednictwem formularza:

http://ankieta-onlin...a_rekrutacja/19.

W razie pytań zachęcam do kontaktu na priv.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
Małgorzata Półtorak
 

sabina23

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wypełnienie anonimowej ankiety!!!!!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------

Dobry wieczór !!!. Jestem studentką V roku Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie piszę pracę na temat środowiskowych zagrożeń zdrowia wśród kobiet w ciąży. Bardzo proszę wszystkie kobiety w ciąży o wypełnienie anonimowej ankiety a wyniki będą użyte tylko do celów naukowych. Bardzo liczę na wyrozumiałość i pomoc!!!!!
http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/...nariusz/12228/
 

sandzia000

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, piszę prace magisterską o ciążach mnogich, jeżeli któraś z Pań ma więcej niż jedną pociechę,proszę o wypełnienie poniższej ankiety. Staram się obliczyć prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży mnogiej, szukam przyczyn występowania, tych nie tylko genetycznych,ale również i środowiskowych oraz robię statystykę, bardzo proszę o pomoc, rozesłanie ankiety, cokolwiek. Zbieram ją do 2011 roku:) Pozdrawiam ! Link z ankietą http://infobot.pl/r/1IX4
 

kamejka

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Adres do ankiety:

Ankieta dotyczy legalizacji związku i planowania dzieci.

http://www.ankietka.pl/ankieta/40328/legalizowanie-zwiazku.html
 

Gosia..

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie,

Mam na imię Gosia, jestem studentką 5 roku psychologii na Uniwersytecie Gdańskim i planuję napisać prace magisterską na temat porównania
kobiet decydujących się na bezdzietność, kobiet chcących adoptować dziecko i kobiet w ciąży. Porównanie miałoby obejmować: przywiązanie
do własnej matki, osobowość, ocenę postaw rodzicielskich własnych rodziców oraz przekazane przez rodziców wartości w tym wzorce religijne
(chodzi o religię katolicką i osoby wychowane w tej wierze).
W swojej pracy chciałabym się skupić na doświadczeniach z dzieciństwa i zobaczyć czy środowiska, w których wychowywały się te grupy kobiet
różniły się i jeśli to w czym przejawiały się te różnice.

Chciałam zwrócić się do Pań z gorącą prośbą o udział w moich badaniach. Ankieta jest dosyć długa a jej wypełnienie zajmuje około 30 min.
Rozumiem, że pewnie wiele z Pań nie będzie miała ochoty na takie badania, niestety badania internetowe są moją ostatnią nadzieją na zebranie
dostatecznie dużej grupy badawczej i dlatego Wasza pomoc jest dla mnie naprawdę bezcenna.

Adres ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/45065/ciaza.html

Bardzo dziękuję za poświęcony czas.

Pozdrawiam serdecznie,
Gosia
 

kasik1485

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,
jestem studentką Uniwersytetu Łódzkiego. W Instytucie Psychologii przygotowuję pracę magisterską na temat funkcjonowania kobiet z trudnościami w realizacji biologicznego macierzyństwa (kobiety, które leczą się z powodu niepłodności). Bardzo proszę, pomóżcie mi, gdyż nie jest mi łatwo zebrać grupę badawczą. Oto adres do mojej ankiety:
https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dDYzMFZKYThNQUc2T3VVdFRyZUducGc6MQ
Ankiety są w pełni anonimowe, a wyniki będą wykorzystane tylko do celów naukowych. Czas ich wypełnienia wynosi około 15 minut.
Z góry dziękuję za każdą pomoc.
Kasia
W razie pytań, wątpliwości, sugestii podaję swojego maila katarzyna_pustelnik@wp.pl
 

Ella777

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie wszystkie Przyszłe Mamy

Jestem studentką 5. roku Fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Moim wielkim marzeniem, do którego staram się dążyć jest w przyszłości praca z kobietami ciężarnymi. Jednym z etapów dążenia do tego celu jest napisanie pracy magisterskiej na temat aktywności fizycznej kobiet w czasie ciąży oraz przeprowadzenie odpowiedniej ankiety.

Gdyby któraś z Pań była tak miła i zechciała mi pomóc i rozwiązać ankietę, oczywiście anonimowo,
to zapraszam pod link:
http://www.ankietka.pl/ankieta/53925/ocena-aktywnosci-kobiet-ciezarnych.html

ankieta wydaje się być dość długa i szczegółowa, jednak jej rozwiązanie nie powinno zająć więcej niż 5-7 minut.

z góry dziękuje i pozdrawiam,
Ela
 

Spikowiec

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Drodzy forumowicze,
jesteśmy studentami psychologii z zakresu Internetu i nowych technologii. Od roku aktywnie zajmujemy się wpływem gier komputerowych na kulturę popularną oraz społeczeństwo.
Podczas studiów zetknęliśmy się z wynikami badań dotyczących wpływu gier przeprowadzanymi w innych krajach, dlatego zainteresowaliśmy się ich wpływem w Polsce. W związku z tym skonstruowaliśmy badanie, którego celem jest dostarczenie informacji na ten temat. Badanie trwa od 5 do 15 minut i dotyczy sfery oddziaływania gier, jaka nie została u nas do tej pory zbadana.
Jeśli chcesz wziąć w nim udział, wejdź na www.dociekliwi.org Na końcu badania znajdziesz również informacje na temat najnowszych wyników badań.
 

mamawyzwanie

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
PIERWSZY RAZ ZOSTANIESZ MAMĄ?
Narodziny pierwszego dziecka to ważne wyzwanie życiowe. Ty wiesz najlepiej, jak to jest! Pomóż nam i weź udział w badaniu psychologicznym, prowadzonym przez Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej.
Chcemy dać głos kobietom oczekującym dziecka. Badanie jest proste i przyjazne, całkowicie anonimowe, prowadzone przez Internet. Zapraszamy do udziału wyłącznie kobiety w III trymestrze pierwszej ciąży. Udział w nim daje okazję, aby:
- lepiej przyjrzeć się swoim potrzebom i przygotować się do narodzin,
- zwiększyć samoświadomość dotyczącą ciąży i macierzyństwa
- wpłynąć na to, jak naukowcy i lekarze rozumieją potrzeby kobiet,
- pomóc innym ciężarnym i dzieciom w przyszłości, dokładając swoją cegiełkę do wiedzy przekazywanej w szkołach rodzenia.

Jeśli jesteś w III trymestrze ciąży, zainteresowało Cię to badanie i chciałabyś wziąć w nim udział, wyślij mail na adres: mamawyzwanie@gmail.com, w temacie wiadomości wpisując „TAK”.
Otrzymasz wtedy szczegółowe informacje o badaniu i zaproszenie na jego stronę internetową – wtedy też będziesz mogła zdecydować, czy chcesz wziąć w nim udział. Twój mail nie będzie wykorzystany w żadnych innych celach niż zaproszenie do badania.
Dziękujemy!
Zespół badawczy Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej
 

babyvita

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szanowni Państwo,
Towarzystwo Rozwoju Rodziny we Wrocławiu dzięki współfinansowaniu przez Gminę Wrocław kontynuuje w 2011 projekt, dzięki któremu rodzice doświadczeni stratą dziecka mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy psychologicznej w ramach:
terapii indywidualnej i grupowej, spotkań grupy otwartej, która odbywa się w każdą środę o godz.18:00 poradnictwa psychicznego telefonu wspierającego.

Spotkania odbywają się w Centrum Medycznym "Baby Vita" NZOZ ul.Zelwerowicza 4.
Prosimy o kontakt telefoniczny: 071-349-39-11, 0-602-64-54-43 lub mailowy centrum@babyvita.com.pl

Zespół realizujący

http://www.trr.info.pl/index.php?strona=aniolkowi_rodzice
 

heaven88

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie,

Jestem studentką II stopnia II roku Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Położnictwo. W tym roku będę się bronić, aby uzyskać tytuł magistra. W związku z tym chciałam prosić o pomoc w wypełnieniu anonimowych ankiet do pracy magisterskiej. Tematem mojej pracy jest "Wiedza kobiet na temat wpływu poziomu glikemii na dobrostan płodu." Proszę o pomoc wszystkie Panie :)

Ankieta znajduje się na stronie: http://moje-ankiety.pl/respond-18881.html

Z góry dziękuję
 

PinkClouds

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witamy. Jestesmy Różowe chmury. Zajmujemy się fotografią pełną miłości. Staramy się być zawsze tam gdzie jest jakiś jej przejaw.

Nasze zdjęcia dostępne są na www.pinkclouds.pl

Od kilku dni zastanawiamy się nad uchwyceniem nowej koncepcji fotograficznej. Chcielibyśmy sfotografować do swojego portfolio poród. Nie zależy nam na pokazywaniu medycznych szczegółów tylko prawdziwych emocji zawartych w tym wydarzeniu. Chcemy by te zdjęcia były ciepłe i pełne ładunku emocjonalnego złapanego na papier.

Poniżej jeden z przykładowych materiałów, który nam się spodobał. W takiej konwencji chcielibyśmy to zrealizować

www.vimeo.com/25063349

Czekamy na chętnych. być może ktoś będzie miał odwagę na taką pamiątkę. :) Chętnie omówimy warunki współpracy tak byście czuli się dobrze. :)
Szukamy osób chętnych na taki tym zdjęć do wykorzystania w naszym portfolio. Sesja całkowicie darmowa. Zaznaczamy jeszcze raz. Nie zależy nam na medykalizowaniu tego wydarzenia, tylko uchwyceniu emocji.

Zapraszamy do kontaktu
info@pinkclouds.pl
www.pinkclouds.pl
www.fb.com/pinkcloudsphotography
 
Do góry